RetroMan

Twitter: RetroMan

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 8.12.2010  21:43
    Mafiánský synek (1994)

Všechno špatně. Byl by to ale zřejmě nejlepší díl Joeyho seriálu Dny našeho života.

• 11.7.2010  07:19

Lance Henriksenovi role kapitána Silvera seděla, ale co naplat, točit v interiéru plavbu lodě s houpavou kamerou a přihlouplými dialogy, to chtělo něco víc než odvahu. Překřtil bych kapitána Silvera na kapitána Morgana a pak by se to dalo snést, podobně jako ženské obsazení. Hudba byla špatná a šermířské souboje doprovázené tribal technem už mi přišly jako výsměch. Román jsem ještě nečetl, ale věřím že je plný napětí, dobrodružství a krásných scenérií. Tento film je postrádal.

• 26.4.2010  17:29
    Kult (2007)

Ve filmu všichni umírají stejně, což ubírá na zajímavosti a přitažlivosti. Děj je zajímavý, ale odehrává se v takových střizích, že to ubírá snímku na kvalitě.

• 26.4.2010  17:18
    Krutá zkouška (2009)

Na levných filmech je zajímavé sledovat jak pár herců se vůbec nepotkává ani nejsou v kontaktu s jinými lidmi. Romantická večeře ve dvou v restauraci, Leslee dostala cenu Fotografka roku a vůbec nic nebylo vidět, ani žádní kompars. Střih špatný, námět romantický.

• 21.4.2010  15:57
    Kruh temnoty (TV film) (2004)

Nemusím se moc dívat na klučičí kapely. Když jsem vydržel i tohle, myslel jsem si, že alespoň budou k vidění nějaký scény satanistických rituálů, obřadů černé mše a kanibalistických hodokvasů. Kromě olizování si prstů ve filmu nic neuvidíte. Film obsahuje podprůměrný klučičí videoklip a to je asi tak všechno. Jedno ponaučení mi z toho plyne: Showbusinness je svinstvo.

• 17.4.2010  21:36
    Jezero hrůzy (1996)

Zlo přichází. Spíš zlý (ze slovenštiny špatný) film přichází. Corey Haim mi není sympatický (R.I.P.), a skupinky teenagerů mi jdou také na nervy. Nic se neděje skoro celý film.

• 5.4.2010  09:51
    Dopis z cely smrti (1998)

Nápad vytvořit film z vězeňského prostředí nemá obvykle chybu. Na pošetce byl nápis "Opravdový psycho thriller" Jediný opravdový psycho, co jsem měl možnost vidět, je sám Autor. Když jsem v titulkách četl jméno Bret Michaels téměř v každé kolonce: produkce, scénář, režie, střih, hudba a hlavní role, tušil jsem co mě asi čeká. V ostatních rolích účinkovali jeho přátelé, příbuzní a štáb. Pro příznivce hard rocku a Bretovy hudby to bude ke koukání a to v jeho snímku vystoupili Charlie Sheen (20s scéna při zatýkání) a Martin Sheen (2min role otce na návštěvě v cele). Jako promo ke svému novému albu to Bret nemohl udělat lépe.

• 2.4.2010  16:46
    Divoká jízda (2007)

Amatérsky natočený snímek se špatným závěrem. Role středoškolského učitele jako naoko správného bojácného chlápka se vymkla kontrole. Nějaká oceněná hudba, to je sice pěkný, ale chtěl bych vidět, na kterém nezávislém festivalu film exhiboval.

• 10.3.2010  15:06
    Gladiator Cop (1995)

Ty bojové scény, což mělo být asi největší lákadlo tohoto díla, mohly být lepší. V těchto filmech moc o děj nejde, ale alespoň ta bojová choreografie! Lorenzo Lamas je policista s nočními můrami, navíc je reinkarnací Alexandra Velikého, se kterým má několik staletí nevyřešený konflikt jeho protivník v podání stařičkého Jamese Honga. K tomu nás Odpadlík seznamuje se svou schopností po doteku těla vcítit se do posledních okamžiků zavražděného. Jako policista se zúčastnil nelegálního vražedného souboje (hlavně že předtím svému kolegovi, který vyhodil kelímek z okna auta řekl: Víš, že to je nelegální). Říká se, že záleží na střihu. Opravdu některé scény, kde se vzaly, tu se vzaly a sám velký Lorenzo po jedné scéně sdělil divákům: Museli mi něco dát do pití, proto jsem se probudil ráno v autě. Jo a šerm mu fakt moc nejde. Nejhorší je ta skutečnost, že film THE SWORDSMAN z roku 1993 obsahuje stejné scény a je vlastně o tom samém.

• 13.4.2012  16:57

Pro mě další z těžko hodnotitelných filmů. Zvrácený Max (z animáku Mary a Max) hraje jednu z nejodpudivějších rolí, jaké jsem kdy viděl a asi si to pěkně užívá. Tolik násilí, zabití, mučení a perverzního tvoření jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Po SALÓ, SRPSKI FILMU a SCRAPBOOKU přichází HUMAN CENTIPEDE II a já se zájmem i znechucením napjatě sledoval.

• 28.2.2012  15:40
    Scrapbook (2000)

Scrapbook, podobně jako Srpski film, nedokážu ohodnotit. Tento nezávislý horror šokuje mučením, ponižováním, explicitními sexuálními scénami. Film je amatérsky natočený, jedná se o první snímek tohoto produkčního týmu v čele se svou ústřední herečkou. Přečtěte si rozhovor s ní http://www.obscurehorror.com/emilyhaackinterview.html.. U těchto filmů a jemu podobných se ptám, jestli budou mít hlavní protagonisté připravenou korektní odpověď pro své potomky a nejbližší okolí. Film je natočen podle skutečných událostí. Scrapbook balancuje na hranici brutálního SM porna.

• 17.2.2012  14:40
    Little Girls (1966)

Bohužel jsem se začal po půl hodině filmu tak nudit, že jsem to musel vypnout. Vůbec jsem nepochopil, o čem film pojednává a dívat se na to, jen kvůli těm pár nahých holek, nemá cenu. Vždyť jsou to Francouzky.

• 16.2.2012  07:57

Musel jsem to po 20 minutách vypnout. Příšerně mi vadil střih a těžko jsem se zorientovával, o co ve filmu jde.

• 9.7.2011  22:02
    Abeceda (studentský film) (1969)

Čekal jsem víc, asi jsem to nepochopil :(

• 8.7.2011  18:30
    Srbský film (2010)

Je to první (možná poslední) film, který nemůžu hodnotit na pomyslné škále totálního braku a skvělých filmů, které jsem viděl víc než pětkrát. Možná si jej budu muset pustit ještě jednou a dívat se na něj jako na film. A to si určitě tenhle film zaslouží. Protože podle emocí tenhle film hodnotit nemůžu. Naposledy jsem u tohoto postupu přemýšlel nad SALÓ, ale v něm jsem viděl alespoň obžalobu zvůle nacistických pohlavárů. Bohužel jsem ve stejný den viděl i film KVĚTINA A HAD, což je k výše zhlédnutému večerníček pro dospělé.

1 3 6 7 8 9 10 následující >>