Piráti ostrova pokladů (2006) odpad!

Lance Henriksenovi role kapitána Silvera seděla, ale co naplat, točit v interiéru plavbu lodě s houpavou kamerou a přihlouplými dialogy, to chtělo něco víc než odvahu. Překřtil bych kapitána Silvera na kapitána Morgana a pak by se to dalo snést, podobně jako ženské obsazení. Hudba byla špatná a šermířské souboje doprovázené tribal technem už mi přišly jako výsměch. Román jsem ještě nečetl, ale věřím že je plný napětí, dobrodružství a krásných scenérií. Tento film je postrádal.

Kult (2007) odpad!

Ve filmu všichni umírají stejně, což ubírá na zajímavosti a přitažlivosti. Děj je zajímavý, ale odehrává se v takových střizích, že to ubírá snímku na kvalitě.

Krutá zkouška (2009) odpad!

Na levných filmech je zajímavé sledovat jak pár herců se vůbec nepotkává ani nejsou v kontaktu s jinými lidmi. Romantická večeře ve dvou v restauraci, Leslee dostala cenu Fotografka roku a vůbec nic nebylo vidět, ani žádní kompars. Střih špatný, námět romantický.

Kruh temnoty (2004) (TV film) odpad!

Nemusím se moc dívat na klučičí kapely. Když jsem vydržel i tohle, myslel jsem si, že alespoň budou k vidění nějaký scény satanistických rituálů, obřadů černé mše a kanibalistických hodokvasů. Kromě olizování si prstů ve filmu nic neuvidíte. Film obsahuje podprůměrný klučičí videoklip a to je asi tak všechno. Jedno ponaučení mi z toho plyne: Showbusinness je svinstvo.

Jezero hrůzy (1996) odpad!

Zlo přichází. Spíš zlý (ze slovenštiny špatný) film přichází. Corey Haim mi není sympatický (R.I.P.), a skupinky teenagerů mi jdou také na nervy. Nic se neděje skoro celý film.

Dopis z cely smrti (1998) odpad!

Nápad vytvořit film z vězeňského prostředí nemá obvykle chybu. Na pošetce byl nápis "Opravdový psycho thriller" Jediný opravdový psycho, co jsem měl možnost vidět, je sám Autor. Když jsem v titulkách četl jméno Bret Michaels téměř v každé kolonce: produkce, scénář, režie, střih, hudba a hlavní role, tušil jsem co mě asi čeká. V ostatních rolích účinkovali jeho přátelé, příbuzní a štáb. Pro příznivce hard rocku a Bretovy hudby to bude ke koukání a to v jeho snímku vystoupili Charlie Sheen (20s scéna při zatýkání) a Martin Sheen (2min role otce na návštěvě v cele). Jako promo ke svému novému albu to Bret nemohl udělat lépe.

Divoká jízda (2007) odpad!

Amatérsky natočený snímek se špatným závěrem. Role středoškolského učitele jako naoko správného bojácného chlápka se vymkla kontrole. Nějaká oceněná hudba, to je sice pěkný, ale chtěl bych vidět, na kterém nezávislém festivalu film exhiboval.

Gladiator Cop (1995) odpad!

Ty bojové scény, což mělo být asi největší lákadlo tohoto díla, mohly být lepší. V těchto filmech moc o děj nejde, ale alespoň ta bojová choreografie! Lorenzo Lamas je policista s nočními můrami, navíc je reinkarnací Alexandra Velikého, se kterým má několik staletí nevyřešený konflikt jeho protivník v podání stařičkého Jamese Honga. K tomu nás Odpadlík seznamuje se svou schopností po doteku těla vcítit se do posledních okamžiků zavražděného. Jako policista se zúčastnil nelegálního vražedného souboje (hlavně že předtím svému kolegovi, který vyhodil kelímek z okna auta řekl: Víš, že to je nelegální). Říká se, že záleží na střihu. Opravdu některé scény, kde se vzaly, tu se vzaly a sám velký Lorenzo po jedné scéně sdělil divákům: Museli mi něco dát do pití, proto jsem se probudil ráno v autě. Jo a šerm mu fakt moc nejde. Nejhorší je ta skutečnost, že film THE SWORDSMAN z roku 1993 obsahuje stejné scény a je vlastně o tom samém.

Smrtící meteor (1976)

Nemohu hodnotit. Na pohádky jsem už asi starej :-(.

Lidská stonožka 2 (2011)

Pro mě další z těžko hodnotitelných filmů. Zvrácený Max (z animáku Mary a Max) hraje jednu z nejodpudivějších rolí, jaké jsem kdy viděl a asi si to pěkně užívá. Tolik násilí, zabití, mučení a perverzního tvoření jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Po SALÓ, SRPSKI FILMU a SCRAPBOOKU přichází HUMAN CENTIPEDE II a já se zájmem i znechucením napjatě sledoval.