Ajka (2018) odpad!

Prekvapuje ma že tento film má tak vysoký ranking. Mňa osobne nezaujal ničím. Ťažký život gastarbaiterov? Hmm... a ďalej? Celé to bolo povrchné, herecké výkony strašné. A ten koniec, to akože bolo čo, príprava na Ajka 2. Ako gastarbajterka šťastie nájde?

Bostonský případ (1968)

Moc mi to nesedelo, také rozvláčne, niekom obraz v obraze sedel, mne teda nie. Ani Curtis to podľa mňa nejako bohvieako dobre nehral.

Demonic (2015)

Riadne jalové

Black Water: Abyss (2020)

Také priemerné, ale pozerateľné. Nič tam vyslovene netrhalo nervy

Ghost Stories (2017)

Ani ryba, ani rak, príbehy plytké a ten záver to len zaklincoval.

V pasti (2020)

Dej plytký, konanie postáv dosť nelogické, ale príroda je krásna. Za toho zabitého psa veľké mínus.

Věc (1951) odpad!

Horor ani náhodou, len údesná nuda. Efekty hádam aj na tú dobu slabé, ale aspoň som sa dozvedel, že Frankensteinovo dielo žije.

The Rental (2020) odpad!

Klasické multikulti, nechýba biely rasista, dobrá musulmanka, aničoby to bolo na príkaz dnešnej kýmsi ovládanej doby. Skoro v každom filme sa musí odpichnúť od užívania drog, však bez toho už ani ranu. Nezmyselná vyvražďovačka, v konaní zabijáka ani štipku rozumu. Kamery akože po celom dome, ale s týmto by zosnímal tak veľké guľové.... Bieda prach bieda.

Život (2017)

Priemerná multikulti srajdička. Pozerať sa to dalo, ale ozaj len s prižmúrenými očami.