Prostě spolu (2007)

Ano, byla to sladká pohádka o princi a princezně, kteří se nakonec našli, ale mě se to sakra líbilo. Příjemný film na oddechnutí.

Možnosti dialogu (1983)

Mým favoritem je Dialog vyčerpávající. Je to vyýstižné.

V roli oběti (2006)

Musím se připojit ke svým kolegům a film pochválit. .Ikdyž mi černý humor poněkud neimponuje, při tomhle filmu jsem se skutečně bavila a docela nasmála.

Parťák (1990) odpad!

Nemůžu si prostě pomoc. Nevydržela jsem sledovat ani pět minut. Nemastné, neslané. Zkrátka něco chybělo.

Šéfka (2011) (pořad)

Nápad docela ujde - najít si přes reality show top managera své firmy. Bohužel v této reality show není moc z čeho vybírat - chtěla bych vidět jedince anebo osoby, které jsou zodpovědné za výběr účastníků. Zrovna šťastná ruka to nebyla. Dala jsem první dva díly a zhodnotila, že další by už byly jen ztrátou času. Neřekla bych, že se přímo jedná o zvrácenost (to je spíše Čápi s mákem), ale pouze se to trochu nepovedlo. Není to láska není to zlo, jenom se nám to nepovedlo.

What´s Next (2007)

Pojďme děti, budeme si hrát. A na co? Na únos..... Nebylo špatné, ale Signalis mi bylo bližší.

Teclópolis (2009)

Režie: Javier Mrad Další krátkometráží snímek z cyklu EKO-ANIMO. Beware of the Plastics!

Inukshuk (2009)

Režie: Camillevi Thery. Krátké zamyšlení nad ochranou životního prostředí/ prostoru. Je poslední polární den, malý Eskymák a rozpustilý medvěd na pustém ledě sledují, jak se jejich bílý svět mění ve velikou velrybu v oceánu temnoty (text Ozvěny Anifestu).