Brána temnoty (2015)

Ježiš to byla taková nuda. Od jedné hvězdy film ochránilo asi 10 minut zajímavých scén a od odpadu Cage. Nevím, toho chlapa mám rád a do odpadu ho nepošlu. Nicméně většina kvalitních hororů je super minimem dialogů. Tady se žvaní až moc a pár lekaček to nezachrání. A co se týče efektů, tak by se snad dal film natočit z jedné výplaty (mé mrzké)...

Buly (1992) (pořad)

Těžko hledat lepší výplň o přestávkách hokeje. Jediný, kdo mě (a nejen mě) dokáže totálně vytočit, je Jana Niklová. Něco tak strašně protivného, nesympatického, neprofesionálního a neuvěřitelně trapného a omylného jsem nikdá neviděl. To je vlastně snad jediný důvod, proč jsem byl nucen dát hvězdu dolů. Jinak jsem maximálně spokojen i s odborníky.

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999)

Já myslím, že tohle si 15. místo v žebříčku nejhorších filmů nezaslouží. Neříkam, že jsem z toho byl naměko, ale celkem mě to pobavilo a je to lepší, než se koukat na ty krávoviny, co v 90 procentech dávají v televizi.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Známkou toho, jak skvělý to je seriál, je absence kloudných argumentů jeho odpůrců. Někteří lidé se zkrátka stydí přiznat, že se jim to líbilo. Jen proto, že je to tak prosté. To je ovšem i Poláčkův román...

Cobra Kai (2018) (seriál)

Vždycky jsem měl slabost pro záporáky a kladní hrdinové mě odpuzovali. A tady je to stejné. Každopádně se konečně tvůrci nebojí sem tam nechat vyhrát i záporáka to je super. Ale pátá série je celkem zklamáním.

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

To je tak, když pořad o vaření hodnotí lidi, kteří o něm neví ani fň. Kuchař-pohodář, který provází tímto krátkým pořadem je vážně v pohodě a dělá mňamózní věci, které mají nějakou invenci a nekmochtí nějaký řízky s kaší. Jako sorry, ale tohle je pohodová podvečerní podívaná. Edit: Po změně na Kašpárku vař! musím jednu hvězdičku stáhnout. Chudák Kašpárek za to snad ani nemůže, ale ta blonďatá kravka, kterou buď protlačil tatínek nebo skočila do spravných postelí (jinak to nevidím) mě tam teda dost se*e!

Coco (2017)

Miguel je prostě neskutečný spratek a neposlušný hajzlík. Sympatie jsem k němu měl tedy nulové. A pokud máte takové antipatie k hlavní postavě, tak film spíše protrpíte. Nehledě na to, že mi to spíše připadá jako výsměch maxičanům, než nějaké přiblížení jejich tradic. Ta jedna hvězda je tedy za vizuálno, které je prostě pixarovsky dokonalé.

Creed (2015)

Pardon ale tohle si nezaslouží vyšší hodnocení. Cdlou dobu mi jela hlavou paralela k myšlence filmu - Adonis byl osočen z toho, že se veze na slávě svého otce a mě hned v tu chvíli napadlo, že se film Creed chce povozit na slávě Rockyho. A ve finále to tak opravdu bylo. Lehoučké odkazy, které měly působit nenuceně a nenápadně tak tloukly do očí, že mi bylo až smutno z toho, jak se tančí na ostatcích Rockyho. Jordan byl prkenej jako laťka plotu a drzost některých v Hollywoodu, kteří se dožadovali jeho nominace na Oskara mě nepřestává udivovat. Přátelé američtí, tohle bylo z nedostatku talentu, ne rasových důvodů. Sly si odkroutil své a stejně jako nenadchl, tak ani neurazil. Příběh byl kýč jak bič, ale to v dobrém rozmaru přecházím...

Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál) odpad!

Bláto a hnus. Bella (to jméno je oxymóron jako prase) je otřesná a zbytek hereckého ansámblu to rozhodně nezachraňuje. Herecký um nulový víceméně od všech. Trapný scénář k tomu. Zlatý původní seriál.

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Předchůdce toho "superoriginálního" Harryho Pottera. Rowlingová to vykradla skutečně šikovně (předlohu) a nebo si najala velmi kvalitní právníky. Tak či tak ji za to nemám rád. Zlatě za Mildred.