Machaut

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 27.1.2019  16:14
    Camille (2008)

Žánrový mišmaš s tím, že ani nevím, co to vlastně bylo. Je možné, že jsem na ten film nebyl nějak naladěn, ale zvládnul jsem to pouze do půlky, a pak si pustil závěr - škoda času.

• 26.12.2018  15:36
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

Megaodpad! Megasračka všech dob! Tam je snad průser naprosto všechno včetně iritující hudby, která se do filmu téměř vůbec nehodí a která je násilně vkládána do každé scény. Celé je to tragédie - ukázka odpadu filmového průmyslu.

• 16.8.2018  02:18

Možná místy trochu rozvleklé, ale moc se mi to líbilo. Ano, není to horor, ale spíše mysteriozní drama. Takže třeba s tím tak trochu počítat a nečekat od toho něco, čím ten film není. Nicméně snímek vřele doporučuji.

• 17.3.2018  17:08
    Psychos (2017)

Strašná kravina.

• 6.7.2015  02:41

Jednu hvězdičku za Milu. Jinak katastrofa ve všech ohledech.

• 27.6.2015  15:18
    Spring (2014)

Mně prostě filmy od Moorheada a Bensona sedí svým originálním pojetím a stylem natáčení. Na film jsem se moc těšil a zklamání se nekonalo. Za mě 5 hvězdiček.

• 12.10.2014  14:14
    Resolution (2012)

Nechal jsem to den uležet v hlavě a musím říct, že ten film je fakt dobrý. Navíc stěžejní myšlenka filmu je vskutku originální, což se už dnes u filmů moc nevidí. Tento film vás uchvátí nebo naštve. Mně osobně se líbil a to moc.

• 15.9.2014  00:18
    7500 (2014)

Filmy z letadel mám rád. Tento horor má skvělou atmosféru a je dobře natočený. Škoda toho závěru filmu, který mohl mít zajímavější pointu - kvůli tomu hvězdička dolů.

• 15.9.2014  00:15
    Ghost on Air (2012)

Člověk by chtěl napsat nějaký duchaplný komentář, ale to byla taková blbost. Amatéřina s nulovým scénářem, se špatnými hereckými výkony, prostě ztracených 80 minut.

• 13.2.2014  21:42

Jedním slovem - NUDA. Víc se k tomu asi fakt nic napsat nedá.

• 29.1.2014  00:58

Rád bych se na ten film podíval, ale není nikde k dostání :-(

• 8.12.2013  15:28

Shauna Ranu zavřít do ústavu a už nikdy nepustit k filmové technice. Poprvé v životě jsem se nedodíval na film do konce. To se prostě nedalo. Tak blbý scénář by snad nevymyslelo ani 5 leté dítě. O tom, že film je natočen tak, že po 10 minutách se vám ze všech těch efektů udělá blbě od žaludku a ještě v kombinaci s nesnesitelnou hudbou… Prostě korunovaný odpad!

• 28.10.2013  11:25

Hrozná nuda. Pro ty z vás, kteří tu obhajují návrat k původní Dětské hře, doporučuji si po tomto filmu pustit první díl z roku 1988. To je pak jiná káva a tento ultra nudný film jedničce nesahá ani po kotníky.

• 18.6.2013  01:12
    Home Sweet Home (2013)

To byla hovadina... Ztráta času.

• 27.5.2013  03:22
    Aftershock (2012)

Docela dobrá jízda. Nevím však, proč je uvedena Selena Gomez v hlavních rolích, když ta se tam objeví cca na 1 minutu a to úplně v nepodstatné roli.

• 24.5.2013  19:34
    Imaginaerum (2012)

Vizuálně nádherná podívaná, skvělá hudba a hlavně perfektní příběh! Za mě rozhodně 100%

• 20.3.2013  02:15

Neslaný a nemastný film, na který si už za dva dny nevzpomente...

• 10.3.2013  01:55
    Slaughtered (2010)

Totální imbecilita. Větší blbost už jsem dlouho neviděl...

• 6.1.2013  17:02
    Nikdy to nevzdávej (2008)

Jedním slovem - hnůj.

• 5.1.2013  20:21

Konečně po dlouhé době kvalitně natočený horor, který nebude chybět v mé videotéce!

• 5.1.2013  20:18

Konečně po dlouhé době pěkný animovaný film. Krásný příběh, hudba, režie. Dokonalost bych viděl v tom, kdyby byl film tak cca o 15 minut kratší, protože místy ztrácí tempo. Nicméně i tak musím dát pět hvězdiček.

• 5.1.2013  20:12

Opravdu moc pěkný film. Nečekal jsem od toho žádný zázrak, ale byl jsem mile překvapen. Výborní herci, perfektní příběh, prostě musím dát pět hvězdiček.

• 5.11.2012  14:15
    Miluji jen tebe (2004)

Vraťte mi těch 90 minut života! Taková hovadina, to se jen tak nevidí!

• 4.11.2012  22:11

Náhodou docela dobrý film, který jsem si koupil kvůli Elen Page na obalu DVD. Nicméně ve filmu hraje tak 4 minuty čistého času. Každopádně film se mi líbil. Narozdíl od komentářů se mi role i občasná nelogika jevila jako v pořádku. Nikdo se v životě nechová vždy správně a logicky, takže s chováním postav i dějem jsem neměl žádný problém.

• 29.9.2012  15:27
    The Neighbors (TV seriál) (2012)

Tak, zatím jsem zhlédnul pilotní díl a jsem naprosto nadšený. Vtipné, milé, dobře natočené. Doufám, že si to udrží úroveň prvního dílu.

• 5.9.2012  13:08
    V/H/S (2012)

Několik let jsem točil s VHSkou a nikdy, zdůrazňuji nikdy se mi takhle netřepal obraz. Umělé třepání kamerou nahoru, dolů, do leva, do prava, ještě ke všemu ve stejných schématech pro pocit autentičnosti mi spíše navozuje pocit k poblinkání. Za tyto parkinsoňácké kamery by měli rovnou střílet. Navíc, když je záběr na druhého kameramana, který má velkou kameru na rameni a vůbec se mu netřepe... Jinak co se týče příběhů, už dlouho jsem se u hororu tak nenudil. Prázdné, nudné, k uzoufání. Jednoznačně odpad!

• 3.8.2012  02:42

Na můj vkus moc utahané a nezáživné. Kdyby to raději sestříhali na cca 80 minut...

• 3.8.2012  02:39
    REC 3: Počátek (2012)

Tak blbý film už jsem dlouho neviděl!

• 25.7.2012  02:09
    Sněhurka (2012)

Chtěl jsem dát 4 hvězdičky, ale ten bollywoodský závěr mi film docela znechutil. Jinak docela dobře natočené, lesní scény mají své kouzlo, Lily taktéž, ale celkově zážitek se po filmu velmi rychle vytratí.

• 22.7.2012  21:07
    Casper (1995)

Jedna z nejkrásnějších hraných pohádek. Nádherná hudba Jamese Hornera nahrává perfektním hereckým výkonům v naprosto kouzelném prostředí. Prostě srdcová záležitost, které nemohu dát míň než 5*

<< předchozí 1 2