Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 3 body
blesstheDezz
Ondřej Mihalov
Chomutov, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Dokumentární
Komedie
Horor
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Aquaman
(2018)
Predátor
(1987)
Interstellar
(2014)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
V zajetí démonů
(2013)
Joker
(2019)
Záhada Blair Witch
(1999)
Straight Outta Compton
(2015)
Le Mans '66
(2019)
To
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
palmrus
hoffina87
Jajinkah
Verky
Monuse_
Časové pásmo bylo změněno