Shutter (2004)

Tak toto bola riadna pecka. Remake som videl skôr, tým pádom ma už niektoré dejové postupy v tomto snímku neprekvapili. Ale to vôbec nevadilo, lebo sa mi dostalo takého filmového zážitku, aký som už dávno pri horore nezažil.

Autopohádky (2011)

"Čo z toho že to je víla. Stojí prachy ako každá iná žena". Pravda :D

Setrvačník (2003) (TV film)

Film som prežíval od začiatku až po koniec. Dokázal ma niekoľko krát dojať či rozosmiať. Ale čo je najzásadnejšie, prinútil ma premýšľať nad sebou. Najväčší úspech je, keď sa filmu takéhoto typu vydarí jeho zámer. A v tomto prípade tomu bolo tak.

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Za celý film som sa poriadne nezasmial ani raz. Mám podobný dojem ako pri Brianovi. Už žiadny MP nikdy viac! Vo väčšine prípadov ide proste britský humor mimo mňa. * za prostredie, to je celé.

Karanténa (2008)

Je mi úprimne jedno, že sa jedná o remake. REC som videl možno pred rokom, a množstvo detailov som zabudol. Tým pádom ma v Karanténe príjemne prekvapili, a čo sa týka originálnych scén, tiež ich môžem hodnotiť ako scény, ktoré ma pobavili. Samozrejme že originál je najlepší, ale remake-y by som neodsúdil. Podľa mňa je aj vhodné správne načasovanie pozretia si remake-u, pretože sa potom človek môže (nieje to pravidlo) zabaviť viac.

Duch boje (2008)

Perfektný film, ktorý som si vychutnával od začiatku až po koniec. Veľký rešpekt pred týmto mladým talentom. Mega scéna ala samurai bola pre mňa krásnym prekvapením a tým u mňa zvýšila úroveň filmu ešte vyššie. Naozaj skvelý zážitok, ktorý do bodky splnil očakávania.