Kontrafakt: Murdardo Mulano Tour 2005 (2005) (koncert)

Jaňo ale ty nerozumies ze hodnotis Kontrafakt - Murdardo Mulano Tour 2005 --- 2005 --- 2005 !! a nie celu ich diskografiu..OMG prve turne a je to za odpad??? odpad mozte nazyvat Modru ziaru alebo Mc Vrabca...ale KF?? ak mi date rozumny argument ze preco, tak to zoberiem a prehodnotim ten svoj.

Zmije útočí (2008) (TV film)

No toto čo bolo??? Po pár minútkach pozerania sa mi tak začalo driemať, že som bol nútený prepnúť na niečo živšie aby som nezaspal. Môj život nabral nový rozmer, keď som ešte stihol posledných 10min filmu. Naozaj skvelý tv zážitok O_o 1/10

Americká noční můra (2000)

Pôsobivý dokument, ktorý vyplnil niektoré moje medzery. Pre každého fanúšika (aj klasického) horrru vrelo odporúčam. 8/10

Grotesque (2009)

Tak toto už áááno. Už dávno som horror neprežíval tak ako tento. S kamošmi na izbe sme vrieskali po celej budove ( však sme chlapi, a máme radi kozy:) ). Vo filme nejde o nič viac ako o drsnú necenzurovanú ukážku mučenia. Film ako predstaviteľ exploitation splnil svoju úlohu (aspoň pre mňa). Skrytú pointu, alebo niečo "špeci" v scenári nenájdete. Čistý masaker. Koniec si síce mohol režisér odpustiť, ale budíš.

Hory mají oči 2 (2007)

Až tak hrozné to nebolo. Áno tá armáda bola otrasná, ale tamojší obyvatelia mi to vynahradili. Po dvoch rokoch vo mne stále evokujú niektoré scény, ktoré budú ešte dlhú dobu zapísané v mojej lebeni. Brutalita obstojná, ale všetko naokolo jedným slovom ---- bieda. 6/10

Nemrtví (2009)

Taktiež som od tohoto snímku čakal viac. Ale nemôžem povedať že to bolo pre mňa extra veľké sklamanie. "Ľakačky" boli obstojné, aj keď v malom množstve. A pohľad na pomaly mutujúceho človeka na zombie príšeru, bol tiež pozoruhodný. Big Up 4 masky! Krvavých scén sa vo filme nachádza až až, ale inak som sa nudil. 6/10

Pustina (2006)

Určite lepšia zostava, ako typické vymleté hlavy z amerických stredných škôl. Ale že by na mňa daný film nejak zapôsobil, alebo že by vo mne niečo zanechal, to si nedovolím tvrdiť. Prostredie lesov mi je síce sympatickejšie ako nejaká chatrč, alebo dom, ale z tohoto diela mi veru zimomriavky po chrbte nešli. A minimálne nejaký pocit strachu od horroru vyžadujem! Pre mňa priemerná jednohúbka.

Prokletý ostrov (2010)

Pre mňa bez pochýb silné dielo. Nechal som sa do neho absolútne vtiahnuť, a na jeden dúšok som sa ním nechal pohltiť. A čo mám najradšej, prekvapivý záver, ktorý vo mne vyvolal množstvo otázok. Vedel by som si predstaviť, že by som sa na niečo podobné pozeral aj častejšie. Aj keď pochybujem že k tomu v blízkej dobe dôjde.

The Notorious B.I.G. (2009)

Obľúbený štýl, obľúbený raper, proste niet čo dodať.

Úsvit mrtvých (2004)

Úplná paráda!! :) Zombie žáner patrí medzi moje obľúbené. a Úsvit mŕtvych splnil všetky predpoklady. Atmosféra, gore, miestami humor, a kamera hodná uznania. Like!