Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Od začátku bylo jasný jak film dopadne....je to prostě laciná americká romantika a nehrát tam Kate Hudson tak to ani nedokoukám.

Léto s liškou (2007)

Asi b ych nečekala, že mě film v takovém podanní zaujme, ale opravdu mne dostal. Už se těším až moje neteř bude mít trochu rozum abych jí to pustila. Ani bych nečekala, že mi ukápne slza, ale ano ukápla :) Opravdu moc hezký...

Klíč k minulosti (2010)

Válečné filmy moc ráda nemám, ale to jak se tam prolíná součastnost s minulostí se mi líbilo.

Síla country (2010)

Viděla jsem i lepší filmy, ale ten konec to uhrál na 3 hvězdy :) a taky Gwyneth, protože ta je prostě úžasná :)

Králova řeč (2010)

Historické filmy mě osobně moc neberou, ale musím říct, že tehle se vážně vydařil. Jen mě mrzí, že jsem ho neviděla v kině, protože tam by to bylo úžásný. Fakt doporučuju

127 hodin (2010)

Ačkoliv je u mě tzv. nízko rozpočtovej film je opravdu hodně zajmavej. Zaujal mě a vím, že ho neuvidím jen jednou ,,fakt doporučuju´´

Taková zvláštní rodinka (2001)

Podle hodnocení jsem čekala, že to bude větší pecka, ale bohužel... byla jak zklamaná a tento film musím ohodnotit jako film, který mi stačí vidět jednou...takže 70% je opravdu vysoké hodnocení.

Kazatel (2011) odpad!

No takovou blbost jsem opravdu dlouho neviděla. Jediný co mě nemusí mrzet že jsem vyhodila za vstupný je, že jsem na tom byla v letním kině, kde sem nebyla tak 5 let, ale nic víc....

Vím, kdo mě zabil (2007)

Viděla jsem i horší filmy a nebýt toho konce tak tomu dávám tak 1*

Na poslední chvíli (2006)

Velká část filmu je více méně o ničem - něž nečem. Člověk téměř ví, co bude následovat, ale 3 * dávám za nečekaný konec - ten se opravdu vydařil a jsem ráda, ale jsem to nevzdala a dokoukala.