Glee (2009) (seriál)

Seriál,kde dostanete přesně to,co chcete. :) Návyková záležitost :-D

Red (2010)

Nepotřebuju psát dlouhý slohy o tom, proč se mi to líbilo. Hlavní je, že se mi to pravdu líbilo....Víc vědět nepotřebujete! :)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Nedokážu napsat komentář, aniž bych nenapsala to, co už to bylo řečeno. Trilogie Pán Prstenu pro mě bude vždycky jedna z nejlepších. A i po 7 letech od uvedení posledního dílu, se na to můžu dívat pořád dokola. :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Takhle si zahrávat s mýma citama?!...Tak to teda ne :-D Tenhle film jsem si po prvním shlédnutí naprosto zamilovala. Nedokážu tomu absolutně nic vytknout,možná jen trošku delší stopáž,ale i ta se dá s klidem přehlédnout,protože všechno běží jako hodinky. :)

Petr Pan (2003)

Krásnej pohádkovej příběh v moderním kabátě. Musím uznat, že mě mile překvapil. :)

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Je to prostě odpad. Neuvěřitelná fraška v čele s ubohou porotou a ještě ubožejším Marešem. Leoši, nezlob se na mě, ale mám pocit, že už ti odzvonilo. Opravdu špatné kopírování Got Talent!

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Já osobně jsem velký fanoušek Got Talent a musím říct, že česká verze pořadu mě vůbec nezklamala...právně naopak. Neuvěřitelně jsem se bavila. Hlášky pana Krause byly jako vždy na místě a vlastně celá porota i moderátoři působí neuvěřitelně v pohodě. Takže se můžu jenom těšit na další díly. :)