Sejmout zabijáka (2011)

Perfektní gangsterka,navíc na motivy skutečných události.Po veřejným nepříteli další Robin Hood.Ray Stevenson je dokonalej irskej gangster a já mu po celou dobu filmu fandil.

Krev na křídlech (2010)

Super obsazení a zajímavej konec.Je to sice trochu utahaný,ale je to pěkná love story a na Megan se fakt pěkně kouká.A Mickey Rourke opět odvádí dobrej hereckej výkon.

Hlavně nezávazně (2011)

Natalie Portman v roli,ve které jí chceme taky vidět.Natalie zahraje všechno.Může hrát couru,psychicky narušenou....,mně ten film příjde v pohodě.Přesně todle čekám od romantickýho filmu.Natalie je v tom filmu sladká a happy end prostě do takového filmu patří.

Zrození šampióna (2009)

Tohle je možný jenom v americe.Pochybuju,že by někdo z nás, by si vzal do rodiny úplně odlišné dítě. Je to velice motivující příběh. Sandra předvádí jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů,né-li nejlepší. Jakožto fanoušek sportovních filmů, dávám 5 *.

Hráč (2002)

Na tomhle filmu je úžasný,že je podle skutečnosti.Amíci z toho sice umí udělat doják,ale když si uvědomíte,že se frajerovi podařilo dostat na starý roky mezi profíky....já měl na krajíčku.Pro fandy sportovních filmu doporučuju.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Skvělej seriál. Super výprava,děj i postavy. Líbí se mi ty různé národy,jak se s nima divák postupně seznamuje.Pro fanoušky fantasy je to povinnost. Jediné co mi na tom vadí a co by v tom seriále nemuselo být,aspoň ne tolik,je souložení.-hlavně v prvních dílech.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Tohle je úplně zbytečný film. Čtyři rozmazlené nány. Carrie (Sarah Jessica Parker),vlastně neví co chce od života,naproti tomu Samantha (Kim Cattrall),která zas ví až moc dobře,ale její představitelka je nepřirozená a přehrává, Charlotte (Kristin Davis),ta je zas hloupá a naivní a Miranda (Cynthia Nixon) má neustálé problémy. Je to kýč a velký!!!!,a je to škoda protože seriál, není vůbec špatný a dalo se na tom určitě stavět.

Romantici (2010)

Určitě bych to nenazýval komedií.Je to sonda mezilidských vztahů. Na začátku se seznámíme s hlavními hrdiny,poznáme jejich minulost. Uprostřed filmu jsem se trochu nudil,měl jsem pocit,že těch dialogů je příliš a jsou o ničem. A na konci filmu jsem už jsem s napětím čekal jak to dopadne,ikdyž se takový konec dal předpokládat. Není to žádná pecka,ale dá se u toho strávit příjemný večer.

Zelený sršeň (2011)

Seth Rogen (Britt Reid) a Jay Chou (Kato),dva hlavní hrdinové,kteří se rozhodnou bojovat se zločinem. Aby to mohli udělat, rozhodnou se, že se sami stanou kriminálníky . Rogen mě baví,ikdyž je mi jasné,že jeho fekální humor nemusí mít každý rád.Tady se od toho odprostil a je z toho akční podíváná,se skvělými scénami.Ti dva jsou úplně jiní a přesto se doplňují.Rozmazlený fracek Rogen a jeho podceňovaný a přitom nepřekonatelný společník Jay Chou. Něco mezi Batmanem a Spidermanem.A jako třešinka na dortu – roztomilá Cameron Diaz.

Gulliverovy cesty (2010)

Já se bavil. V tomhle filmu nesmíte hledat žádnou hloubku ani žádnou velkou pointu. Když de tohodle budete držet,budete se dobře bavit a strávíte příjemný večer nebo odpoledne s celou rodinu. Tohle není žádný akčňák,ani žádné výbuchy smíchu,ale James Black je úžasný. A fanoušci Blacka si můžou hvězdičku přidat, a já jsem fanoušek Blacka a dávám tedy hvězdy čtyři!!!!!