Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi

O mně

Ahoj, já jsem David: Student VŠ (zatim). Na televizi koukám od mala, ale časem se to nějak vymklo kontrole a později sem od ní nemohl odtrhnout oči. Sleduju filmy, seriály (včetně anime) a občas i nějaký ty pořady nebo dokumenty. Už je to více než 3 roky, kdy jsem se rozhodl přidat do této komunity s tím, že snad trochu přispěju.. snad alespoň lidem, kteří mají podobný vkus :-)

 

Snažím se hodnotit objektivně, ale přiznejme si to, nikdo neni 100% objektivní a rozhodně si vyhrazuju právo na +- jednu * ze subjektivního hlediska. Velkou roli pro mě ve filmech a seriálech hraje originalita (když neni, nevadí, ale když je, tak +* nebo i víc) a soundtrack. Poslední dobou se snažím být ČSFD trochu prospěšný a tak píšu obsahy (kde nejsou), doplňuji plakáty, obrázky do galerie a v poslední době (z poslední doby už se stal více než rok) jsem zkusil napsat i pár zajímavostí a biografii. 

 

P.S.: Rád bych si sem přidal různé obrázky, videa, nebo písničky, jak to mají lidi ve zvyku, ale vůbec nevím, jak se to dělá a nehodlám s tím ztrácet čas, dokud fakt nebudu mít nic jinýho na práci.

 

P.P.S.: Už jsem se s pár lidma schodl na tom, že nám tady na čsfd správci (nabo jak se jim nadává) především zajímavostí, ale taky nejspíš obsahů a biografií, vyloženě prasí naše příspěvky. Pro ty, kteří takové věci nepíšou: Hrajou si na editory. Mění celé věty jak gramaticky, tak i stylisticky. Občas fakt i prohazují věty atd.. Jenom to tu zmiňuji, protože své zajímavosti si po sobě vždycky několikrát čtu, aby tam chyby nebyly. Nicméně se mi často stává, že mi zajímavost schválí a jsou v ní chyby jako tvrdý/měkký i, v interpunkci nebo dokonce jedno slovo dvakrát. Nepíšu, že píšu bezchybně. I po několikanásobném překontrolování se stane, že něco přehlédnu, ale opravdu se mi většina zajímavostí vrací s více chybama, než sem tam sám udělal. Možná toho mají hodně. Možná je většině z nich 12 let, nebo je to prostě nezajímá a tak tomu nevěnují moc pozornosti.. Ať je důvod jakejkoli, nezajímá mě. Tímto se omlouvám za chyby v mých zajímavostech atd.. Opravdu za naprostou většinu z nich já nemůžu. Vím to, protože si je před odesláním ukládám. Také chci vyjádřit úctu těm, kteří si tohle přečetli. Já bych se na to vysral :D

Reklama

Reklama