Daniel Landa - Večer s písní Karla Kryla pro Český národ (2004) (koncert) odpad!

Neuznávám a nebudu uznávat Kryla, ani to, co dělal. Byl to idiot, když nedomejšlel, jaký bude mít na něho i jeho rodinu jeho hudba následky. A tady je Landova verze. Vážení toho Landy, kterej by měl svý texty dávat někomu s hlasem a buď dělat doprovod, nebo slízt z pódia úplně... protože se neumí ani hejbat. Jeho koncerty jsou k pos..ání - 12 lidí ( i víc ) a pódium prázdný. Bleeee... :-( Do koše s tím... ! !

Stan Helsing (2009) odpad!

Ani Leslie Nielsen to nezachránil. Naprostá nuda, brak a ubohost. A nesouhlasím s tím, že je to lepší než Disaster Movie. Obojí stojí za h..vno. SPOILER: Jediná dobrá scéna byla pětiminutovka v rouře. Ale za zbytek mínus milion. Odpad a nijak jinak.

Hellraiser: Pekelný svět (2005) odpad!

Do háje, to byla slátanina. Úplně bych ji ze série Hellraiser vyřadil. SPOILERY : Jak po nich můžu jít cenobity, když nikdo neotevřel kostku ? ! Celej film doufáte, že ta hnusná bloncka umře a ono nic. Jo a Pinheadova poslední věta, to už je na popravu scénáristy. S původní sérií Hellraiser to má společný asi 3 minuty. Jo a čskj dabing taky pobaví. Cenobit se vyslovuje "senobit" a ne "Kenobit". A z kostky se stala "krabice". Kdyby aspoň krabička. Chtěl jsem dát 1* za Bredleyho, kterej byl jako jedinej k něčemu. Ale Tenhe film má už teď moc procent, takže odpad. Promiň, Dougu. Jo a ten "oficiální text" číst nemusíte. Je to blbost

České Pulp Fiction a Blair Witch (2000) odpad!

Tak kde začít ?? Zaprvé: Nejedná se o film. Pokud sem dáte tohle ofiko, můžete sem dát každou domácí p..čovinu. Osvětlení ? Pro tvůrce tabu. Zvuk ? Vědí co to je ? Netuším. A co přesně měla bejt spojitost mezi Pulp Fiction a tou sr..čkou, co jsem já k..kot shlídnul do konce ? Nudný dialogy ?? Všechno jinak ? CO ???? NIC. Nehledě na to, že si tam někdo spletl psychologa s psychiatrem a herecký výkony byly horší než v divadle základní školy. Když už teda o tom mluvíme jako o filmu. Jedním slovem... nevím, jaký slovo použít: Průs..r, sr..čka, h..vno, k..rva, do h..jzlu. Za mě -200% Nefunguje to ani jako parodie. Kriste v..le, jak tomu někdo mohl dát 3,4 nebo dokonce 5* ??? Já to nechápu. Tohle je u mě české Pulp Fiction: http://www.youtube.com/watch?v=KpYmP4RmYlg

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Nádherný obal vás skutečně výborně navnadí. To co příjde potom, je ale hrůza. Za co dát bod ? Za to, že to skončilo. To já ale neudělám. Nechápu, proč se to vůbec točilo. Netuším, kolik byl rozpočet, ale nejvíc asi "sežrali" herci...

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nekonečný seriál. Co by potřeboval ? Konec. Samozřejmě klasika u českých seriálů: "Zkusíme něco novýho..." No jo. Chvilku to funguje. A potom se kombinuje až do zblbnutí. Už dávno nemá co nabídnout. Bohužel.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Co čekat od českýho seriálu ? Že zezačátku to bude zajímavý, potom se začnou točit herci jako na běžícím pásu a začne to bejt sr..čka. Bude tam p..cat kámen cihlu, každej s každou a každá s každou. To není seriál ale urážka telenovely. Ordinace začala tím, že mělo jít o seriál, pomocí kterého se dozvíte důležitá doktorská názvosloví. Měl bejt užitečnej. Dlouho mu to ale nevydrželo a už první série šla do kopru. Podělali co mohli především u postavy Mazla, kterého hraje Petr Rychlý. Horší než kdyby pejsek s kočičkou dělali časovanou nálož. Tohle totiž bouchlo do televiz milionů lidí v naší republice. -25% Odpad.

Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

Kriste vole, to byl shit. Pořád jsem si říkal: "Jsem zvědavej, jak bude vypadat lovec bez masky. Ten obrázek tady je good." H..vno ! Byl to člověk ! Proč ten hezkej obrázek ? Nemám rád lež. Odpad. Jinak to nejde...

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Pokud je takovýhle celý německo, není divu, že se nechali tak jednoduše ukecat Adolfem. Scénáristu udusit textem a režisér ? Se divím, že neumřel nudou. Pokud tam teda vážně nějakej byl.

Patriot (1998) odpad!

Seagal je idiot ! To nerozezná dobrej scénář od naprostý m..dky ? Jeď na kvalitu, Stevene a ne na počet filmů.