Top Gear USA (2010) (pořad)

Nemastný, neslaný bez vtipu a nadšení, takhle se to fakt nedělá Amíci. Nebejt pěkných aut, tak se asi na to ani nedá dívat, ale co, auta miluju. 19.07.12 Přidávám 1* navíc zkouknuto pár dílů a nakonec to neni tak zlý, zajímavý úkoly i auta. Apoň tak :)

The Art of Flight (2011)

80 minut čisté hypnózy, nádherný záběry, slow-motiony a super soundtrack, co dodat!

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Je něco horší než odpad! ?

Nezvratný osud 4 (2009)

První hvězdička za to, že jsem se aspon pobavil a podíval jak to vypadá když auta létají nereálně vzduchem do obecenstva a druhá za to že to bylo v 3D

Mise na Mars (2000)

Asi jsem blázen, ale tenhle film se mi opravdu líbil i přesto že na poli ,,sci-fi s astrounatama" je zastoupeno dalšímy stovkami filmů, u mě zabodoval zrovna tenhle. Navíc finální teorie o lidském vývoji se skoro zdá být pochopitelnější než ta Darwinova. 70%

Carlitova cesta (1993)

Řekl bych taková trochu jiná gangsterka než ostatní. Al Pacino opět nezklamal, jeho herecký talent spolu s namaskovaným Seanem Pennem (kterýho sem skoro nepoznal) dodával filmu švih a ráz + výborná kamera. 85%

Let's Dance 3D (2010)

,,Ze začátku to byla jenom hra, ale pak jsem tě poznala a zamilovala se" kde já jenom tuhle větu slyšel? Jo ahá v každym třetím filmu které jede na zaběhlých technikách jak oslovit publikum s IQ 80. No nic, žádný zázrak to neni, ale odpad! rozhodně taky ne. Choreografie jsou celkem v pohodě a soundtrack s větším spektrem hudebních žánrů taky nenaštve. Když odečtete támto a tuto=vyjde vám z toho průměrnej taneční film 55%