rogger

Rakousko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 5.10.2019  23:26

1.projekcia CINEMAX 4*...po Djangovi posobilo 8hroznych ako slowmotion, u-ta-ha-na dialogovka 4* 2.projekcia 24:00, prichod domov, po praci.. mmm..ma to atmosferu.. dej graduje, sledujem detaily 👌 4* 3.projekcia FullHD v klude doma..brilantne dialogy, fazovanie, majstrovske vygradovanie deja, skvele odohrane aj napisane charaktery. Kamera, strih, atmosfera, rezia, finale. Bomba 5*.. 5* a vstup do MY TARANTINNO'S TOP3.

• 27.9.2019  23:20

Za charizmu a charakter Brzobohateho by som dal aj plny pocet. Ale film bol zo zaciatku akesi pelemele bez vyrazneho momentu so slabsou hudbou. Druha polovica vsak velmi dobra.

• 27.9.2019  23:12
    Diktátor (1940)

Najlepsi film roku 2019. Pre mna 😍 Zial aj nestale mrazivo aktualny. Prejav "diktatora" v poslednych minutach film je najlepsim prejavom 20.storocia!

• 10.7.2019  19:33
    Chlap prezývaný Brumteles (TV film) (1982)

Prazdninove vysielanie na Dvojke: Tento film nie je pre deti ani mladez. Je to socialisticka sonda do podivneho vztahu osameleho muza a este osamelejsieho chlapca. Aj v dnesnej liberalnej dobe by to bol podivny film, ktory ale v globale stoji za prd.

• 1.7.2019  23:32
    Creed II (2018)

Filmove klise, scenaristicky predvidatelne, hereckye vykony, no dajme tomu, ze priemerne. 3 hviezdy su s prizmurenym ockom.

• 7.2.2019  18:11

POZOR SPOILER Dávame 4/5, ale keby tam tí nebohí hasiči nezahučali, tak by to hodnotenie išlo dole. Dialógy boli miestami slaboduché a herecké výkony, okrem Brolina, priemerné.

• 7.2.2019  18:06

Z filmovej stránky veľmi dobre zrežírované a nepochybne si herci zaslúžia pochvalu. No herci, herec, jeden...MALEK, ostatní moc hrať nemuseli, bo stvárnenie Freddieho Mercuryho bolo to, čo každého zaujímalo, tam sa hladali dokonalosti a chyby. A tu prichádzam k problému. Ja som sa s Rami Malekom nevedel prvú polovicu filmu vôbec stotožniť. Pôsobil choro, vychudnuto a zženštile. A tak na mňa v skutočnosti líder Kvínov nepôsobil. Ale viem pochopiť, že dokonalý klon takého exota je tažké nájsť. Ďaľšie veci (ktoré som sa teda dozvedel až po filme), mi tiež trochu vadili, a to sú filmárske zmeny oproti skutočnosti, chronológia niektorých udalostí a prekrútené fakty. V globále je snímok veľmi dobrý, ale má svoje muchy. Edit: Po týždni zvyšujeme zo 4 na 5*. Edit2: po 2 tyzdnoch si manzelka ulietava na Queen/Best Off, a ja dufam, ze Bohemian Raphsody zozne Oscarove cenu.Zaslúžene! Film 2018!

• 17.10.2018  23:23

Jednotke som dal plny pocet hviezd, lebo som sa na tom prijemne zabavil. Dvojke by som mal dat asi tiez plny pocet, ale nemozem. Uz to je prevarene. Zabavne to je, coz o to, ale to je tak vsetko.Nic moc nove wasp nepriniesla. Akurat asi len najrodinnejsi film z portfolia MCU ☺

• 25.7.2018  18:07

Moja prva Marilyn Monroe. Ciernobiela, zabavna a sexy 😊

• 25.7.2018  18:02

Cokolvek s Dwayne Johnsonom by som dal kuknut aj svojmu 3- rocnemu synovi. Neskodna zabavka! Pre zmenu tentokrat roz*ebavali Chicago. Taka rodinna Godzila, PacificRim ci podobne mestske demolicne filmy.

• 12.7.2018  08:04
    Psycho (1960)

Rozhodne Top Hitchcockovej tvorby. Po takmer 60.rokoch uz kultovy horor, so znamou hudbou, a preslavenou kupelnovou scenou. Ako sa hovori MAJSTRSTIK ALFREDA HITCHCOCKA. Nepochybne patri do vasho zoznamu "MUSÍM VIDIEŤ"!

• 14.6.2018  23:27

Nuda 😣 ale mozno len neviem docenit hodnotu filmu!

• 20.4.2018  21:44

Zdllllhava nuda..

• 4.4.2018  12:42
    Ip Man 2 (2010)

83%?? No neviem. Film plný klišé a pátosu. Žiadny vtip. Skòr priemerný kungfu film.

• 1.2.2018  10:28

Moj TOP 2018

• 22.12.2017  23:30
    Čára (2017)

Vzhladom na skvosti slovenskej kinematografie po r.1990, je toto vrcholna uroven!

• 11.8.2017  00:32
    Wonder Woman (2017)

Podpriemerna Marvelovka, priemerny DC 😂

• 17.1.2017  23:20
    Zombieland (2009)

Len malo chybalo do plneho poctu, len malo ...

• 10.9.2015  23:08
    Lego: Batman (2013)

LEGO GAMES na pS3 ma móc bavia. LEGO MOVIE je ale strašná nuda. Síce časovo nenáročné ale plytké, mierne neprehladné ale dostatočne nezáživné.

• 18.8.2015  12:01

Už do sestice ozivsí hobbiti a trapaslici, ma nebavili. Vsetka ta vyprava a postavy a suboje uz boli k videniu v kazdom diely LoTR. Proste nic nove! Slávná trilógia skončí za pol roka v TV NOVA ako previanocný trhák no divácky o to zaujem nebude. Tolko moje predpovede.

• 31.10.2014  11:29

Nebudem hodnotiť obsah, ale formu. Kto pozná NFS games asi ani nečakal nejakú dramatickú psychologickú zapletku :) Vizuál bol pre mňa príjemný, lokácie aj zvuk boli verné hernej predlohe a to sa mi takisto moc páčilo. Vozový park slušný, aj keď mohol byť ešte bohatší. Každopádne hráči aj autíčkári si dojdú na svoje a tí ostatní budú krútiť hlavou, že čo je to za pičovinu čo sa chce podobať na fast and furious! VinDiesel sa ale nedostaví...

• 29.5.2013  21:44
    Iron Man 3 (2013)

Keď mal byť toto posledný Iron Man tak mi to je dosť lúto lebo práve som mu prišiel na chuť!

• 19.4.2013  20:18

Venované všetkým kuchárom a pomocníkom, čašníkom a barmanom. Títo sa v tomto určite uvidia! A bude to pre nich fakt zábavná sonda do ich (väčšinou) otravnej práce. Dovolím si tvrdiť, že pre nich a teraz už aj pre mňa sa vo filme skrýva aj hlbšie posolstvo a nie len žilnatá koža z kuraťa na 100 spôsobov. Ps: 6 mesiacov pred filmom, som zmenil zamestnanie a zamestnal sa v kuchyni!!

• 1.4.2013  23:19

Tak toto je fakt prepálená minutáž! Dalo sa to urobiť na tisíc iných spôsobov, ale takto je to proste nuda! K úcte k filmárskej práci dej nepretáčam ale...ale dnes som po 1hod 45min už musel dej posunúť bližsie ku koncu! A je pravda že posledných 20minút bolo ako tak priemerných. Taký "frajer" ako Jassie James si zaslúžil určite lepšiu westernovú prestrelku. Bársjaký iný "spaghetty western" vypovie o svojom hrdinovi viacej ako tento nekonečný film!

• 7.1.2013  20:47

Hachiko mal natočiť Hayayo Miyazaki, to by sme sa ináč tetelili blahom, ale takto "po americku" mi to vôbec nesedelo. Za spracovanie 2, za príbeh 5. No dajme tomu,že vo výsledku tri a pol hviezdy.

• 12.10.2012  19:04
    Le Mans (1971)

Keď sa vám rozbúcha srdce pri zaburácaní športového 6 válca, a máte zimomriavky pri pohlaďe z kokpitu pri 300 km/h rýchlosti, tak toto je film pre vás! Je to pocta najznámejšiemu preteku na svete 24h LE MANS! S McQueenom si prežijeme celý deň od svitu do mrku a zase do svitu, od štartu až po stupne víťazov. Kamera skvelá, atmosféra fantastická, zvuk transcendentálny, príbeh a napätie však nulové. Škoda, takmer plný počet *. " Závod to je život! Čo sa deje predtím alebo potom je čakanie."

• 3.10.2012  17:11
    Začátky (2010)

Tak monotónny a vláčny film som už dlho nevidel. Na záver ostala vo mne len otupelosť a pocit z premrhaných 105 minút z potencionálne pekného večera. Neodporúčam. Jediná hviezdička pre Plummera za úlohu 70-ročného gaya!

• 26.9.2012  14:30

Je to tak milo detské, rozprávkovo krásne a opäť tak vizuálne príjemné. Ooooch, škoda že naše detstvo je už ta-tam.

• 21.9.2012  22:14
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

Ja tieto japonské magoriny môžem..palec hore!

• 14.9.2012  12:03
    Osvícení (1980)

Náš 1.pokus bol veľmi vtipný v tom, že sme zvládli asi len prvých 15minút a museli sme to vypnúť. Nervy drásajúca hudba nás vyšponovala tak, že sme to vzdali. Prešiel asi mesiac a ja som nenápadne zbieral informácie, čo máme očakávať a čoho sa najviac báť. Tak prišiel čas na druhý pokus! Vyčkali sme na pekný slnečný deň, hlasitosť dali len na nevyhnutné minimum a...no zvládli sme to! Nepos.ali sme sa, a to je hlavné. Film je to kvalitný hlavne po hudobnej a kameramanskej stránke. A položme si ruku na srdce, môže Jack Nicholson v hororovom thrilleri sklamať? Nemôže!! Jednu hviezdičku však musím odobrať, bo si myslím, že predlohy od Stephena Kinga sú tak nejak šablónovité a predvídateľné. Alebo, žeby boli už toľko krát vykradnuté za tie roky, že už to dnešného diváka neprekvapí?? 7/10

<< předchozí 1 2 3 4 5 6