Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Nádherná ukážka ako to vyzerá keď sa stretne banda sedlákov, ktorí sa chcú hrať na veľkých manažérov. Príšerné prejavy egoizmu, agresivity, ľudskej hlúposti a primitivizmu, sú asi súčasťou každého dielu. Videl som aby som mohol posúdiť. Mojsejová tentokrát nie je až taká dôležitá ako tie ostatné idividuá z bežného ľudu.

Zrození Planety opic (2011)

Super realistický opičiak bol menej skutočný ako dinosaury v prvom Jurskom parku. Chýbala mu tá takzvaná iskra v očiach ale hlavne charakter, vďaka ktorému by mi bol aspoň trošku sympatický. Bohužial táto skladačka k veľdielu PLANÉTA OPÍC, ma moc nenadchla, no aj napriek tomu nie je úplne na zahodenie. Ale je to pre mňa čistý šedý priemer. 5/10

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Nebudem sa tváriť ako obrovsky vážny kritik filmov. Sám síce nie som na seba moc hrdý, že som film ktorý je určený pre teenagerov a deti videl 2 krát,no podotýkam , že vždy to bolo za účelom odpočinku po prekalenej noci. Čiste z pohladu detského(či rodinného) muzikálu je Camp rock 2 tak isto ako jednotka úplne neškodnou a dokonca mierne poučnou zábavkou. Jednoducho disneyovka posledných rokov. Takže veselo do toho a neberte sa príliš vážne. Určite zo mňa neubudlo a uvedomil som si to, že dnes puberťákom stačí k zábave to isté, čo pre rokmi stačilo mne.

Exmanželka za odměnu (2010)

Priemer, priemer, slabší priemer. Zbytočne natahované, riedky humor, herci sympaťáci, ale ináč nič moc. 3 hviezdičky dávam len z úcty k priateľke, ktorá má Butlera ráda.

Expendables: Postradatelní (2010)

Dobré, veľmi dobré. Skvelá zostava, trefné a vtipné hlášky, dej ktorý sa na nič vážne nehral. Malo to, ako sa hovorí GULE a to som presne od toho čakal. Kludne by som prijal aj pokračovanie! Výborná macho show.

Gulliverovy cesty (2010)

Byť či nebyť kritický k filmu, od ktorého som moc ani neočakával? To je otázka! zhrniem to stručne: * množstvo logických chýb *zlé a nepochopiteľné presuny a zvraty v rámci svetov *výlet medzi obrov,to mala byť akože čo? 5minutová pauzička od liliputov *finálový song War what is it good for v dabingu *blbeček čo sedel vedla mňa v kine a rehotal sa pri každej hovadine jak zmyslov zbavený mi tiež moc na zážitku nepridal *Veľké plus však dávam za výber Chrisa O´dowda a Jasona Segela *zopár vydarených Gulliverových copyrightov známych hitov a výrobkov! Prižmúrim oči a dám Gulliverka do mora priemeru.

Ip Man 2 (2010)

83%?? No neviem. Film plný klišé a pátosu. Žiadny vtip. Skòr priemerný kungfu film.

Jackass 3 (2010)

Klasika v 3D. Kto má rád adrenalín a má v sebe ešte zbytky zvýšeného testosterónu z puberty tak si užije kopec srandy. Kto je naopak usadený puritán a vyžaduje od každého a všetkého úplnú vážnosť tak sa rozhodne baviť nebude. Každí kto kritizuje a hodnotí negatívne nech potom nepozerá Jackass 4D asi sa mu to páčiť nebude!

Karate Kid (2010)

Snažil som sa neporovnávať s predchádzajúcimi časťami, ale nedá sa. Nebolo to totiž pokračovanie, ale skôr remake. Princíp ÚPLNE TEN ISTÝ. Jediná zmena bola v prostredí a hercoch. Ten známy kop z jednej nohy,sa stal kultom ale tu to vytuningovali až tak, že som sa za hlavu chytil? To bolo už moc. Pár dialógov bolo vydarených, takisto aj niektoré scény v krásnom prostredí,ale spracovanie, príbeh, postavy?? 100x prevarené. Slabé, slabé, slabé.

Kick-Ass (2010)

..no ja vám neviem ludia aké máte vy kvalitatívne rebríčky ,ale kick-ass je v tom mojom velmi nízko. Mám rád comicsové tématiky a dosť som sa na tento počin Mathewa Vaughna tešil no táto pomaly dvojhodinová komédia-paródia bola slabučká ako 5krát prevarený Pigi čaj. Hlavný hrdina mi zo začiatku vcelku sedel ale keď už pred polovicou sa stal len vedľajšou postavou miliónkrát videného pribehu pomsty a zrady v ktorom hral opät môj tŕň v oku Nicolas Cage tak som to chcel vypnúť. Keď už mal režisér za lubom urobit film s comicsovou nadsázkou a miernym parodickým nádychom takto nebolo naozaj vidieť bo mi to miestami pripadalo brané moc vážne a zanechalo to vo mne akurat tak trpkokyslý pocit ktorého sa neviem zbaviť už 2dni. Rádoby čierny humor a hlášky, ktoré sa akože snažili napodobniť legendárnych hrdinov boli trápne a vhodné tak akurát do Béčkovej komédie. Milujem klasiky ako Batman, Hulk či Superman.. Sin city bola pre mňa pastva pre oči..ale toto?? Čakal som poctu Hrdinom, no našiel som štrbavý výsmech. Palec dole!