Duna: Část druhá (2024)

Už dlouho jsem z kina neodcházel s pocitem, že jsem právě viděl něco výjimečného. Dnes však ano. Jistě, i v tomto případě by se našly nedostatky. Minimálně ke konci se možná skutečně až moc spěchalo a některé postavy se nepředvedly tak moc jak by člověk čekal, přesto se jedná o výjimečné i když ne dokonalé dílo.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Hodně nostalgie, bez ní o hvězdu méně. Lepší než jsem čekal a troufám si říct nedoceněné.

Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)

Snad jeden slabší díl, jinak výborné po všech stránkách. 90%

Válka ve Vietnamu (2017) (seriál)

Časově velmi náročné, ale stojí to za to. Výpovědi všech zůčastněných a to nejen těch na bojišti, perfektní záběry, ale taky velmi emoční. Není to dokument pro každého, ale takto kvalitní dílo by měl vídět každý, je to totiž víc než jen "vyprávění" o válce, ale o lidech, o nás, o tom co je v každém z nás. 99%

Captain Marvel (2019)

Po "nejasném" začátku přišla moc pěkná podívaná. Milé překvapení.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Kdo neocení tohle tak musí být vnitřně hodně prázdný...možná nejlepší český seriál všech dob.

Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Ještě lepší než skvělá jednička. Naše planeta je úžasná, příroda krutá a krásná zároveň, ale tak to prostě je. Jestli jednou zníčíme život na této planěte, bude to největší zločin v dějinách vesmíru. 99%

Brimstone (2016)

Hodně brutální, ale skvělé natočené a zahrané. Nic pro slabé povahy. 90%