Uteč (2017)

Ne tak originální jak se na první pohled tváří, ale pěkně natočené a hrané.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Nějak mi přijde, že spousta "starších" fanoušků nemůže zkousnout, že se prostě SW připravují pro novou generaci. Já si naopak myslím, že je to dobře a oproti svému předchůdci, který byl založen hodně na nostalgii posouvá tento "díl" ságu o kus dál. Nenudil jsem se, legrace nepřekročila únosnou mez. Teším se na pokračování. 80%

Baby Driver (2017)

Hvězdné obsazení bohužel nestačí. Hercům není co vytknout, ale bohužel, J.H. je zde asi terminátor a tím to tvůrce dost zazdil. Není to zase tak originální jak se tváří, ale za jedno zhlédnutí to stojí.

Wind River (2017)

Škoda jen lehké zdlouhavosti. Atmosféra je skvělá a místy emocionálně velmi silné a z jedné scény je z lidí až na pozvracení. 70%.

Válka o planetu opic (2017)

Ale ne. Výborná jednička, průměrná dvojka a podprůměrná trojka. Jediná opravdu excelentní věc na tomto dílu jsou digitální efekty, ale jinak je to šeredná vykrádačka, hodně moc tlačení na city, což ale moc nefunguje a celkem vlastně i nuda. 50% a doufám, že už žádné pokračování nebude.

Život (2017)

Celkem fajn, ale 100% logika v tom taky není. 70%

Dům ďábla (2009)

No, první hodinu se vlastně vůbec nic neděje a docela dost nudí. Zbytek dobrý. 50%

The Loved Ones (2009)

Ze začátku dost divný, vlastně je to cedý dost ujetý :D, ale značně nadprůměrné. 70%

Srdečně vás vítáme (2017)

V kině nás bylo 5. Ano, bavil jsem, hodněkrát zasmál, ale bohužel asi stačilo vidět jen jednou, nic co by zkultovnělo. Jak už to trochu u komedií z Francie bývá, trošku infantilní, ale pořád lehký nadprůměr.