Milionový nadhazovač (2014)

Zde silně podhodnocené, zábavný a lidský příběh dle skutečných událostí. 90%.

Úsvit planety opic (2014)

Tak nějak moc "family movie" co neudrží tempo a výborné scény střídají ty skoro až rušící, jako by se tvůrci nemohli rozhodnout co chtěli natočit. Po vizuální stránce ovšem krok kupředu.

Wish I Was Here (2014)

Hezky natočené, ale tak nějak na hranici mezi nudou a příjemně stráveným časem.

Ten, koho miluji (2014)

Zajímavé, ale zářoveň mě to z nějakého důvodu často lezlo na nerv...

Šéfkuchař na grilu (2014)

Dobré na odreagování, ale pozor, všechno se točí okolo dobrého ale hodně nezdravého jídla! :)

xXx (2002)

Film beru s velkou nadsázkou a pouze a jen pro pobavení, což umocňuje lokace filmu a naši herci. Jinak bych to asi hodnotil jinak :)

Need for Speed (2014) odpad!

Jediná dobrá věc na tomto filmu je technická stránka, ta je ucházející, jenže...herci "hrají" težko říct co, protože tak hloupé dialogy...navíc jejich role působí dosti arogantně a nesympaticky. Herní sérii NFS mám rád, bohužel tohle je dobré maximálně tak pro někoho, kdo moc nemyslí a nedej bože, aby se ještě ve filmu vzhlédnul a chtěl něco z něj napodobovat.. Nemusí být všechno podle pravidel, jenže tohle je hloupé a ještě dobrý návod pro teens jako sebe nebo někoho na silnici zabít.

Sabotáž (2014)

Není to špatný film, ale postrádám u něj atmosféru a napětí. Prostě se díváte, ale že by vás to nějak vtáhlo to asi ne. Kdyby nebylo slušného hereckého obsazení, byl by to podprůměr. Navíc nic proti sexistickým vtípkům, jenže tady jsou jenom takové. 60%

Rocky IV (1985)

Filmařsky precizní, hodně na efekt. Tréninková příprava na zápas nezapomenutelná. Škoda jen toho konce, ale chápu, že to bylo dáno dobou natočení, prostě až příliš naivní a hodně mimo tehdejší a možná i dnešní realitu. Sovětský svaz sice zanikl, ale Rusko až tak jiné zase není, současný ozbrojený konflikt na Ukrajině to bohužel jen potvrzuje. 80%

Ledová archa (2013)

Mám z toho trošku rozporuplné pocity. Prvních 20 minut hodně zvláštních, ale vyplatí se dát filmu šanci, protože druhá polovina je výborná. Docela originální počin.