Váš dům, náš hrad (2009)

Strašná hlúposť, kde jedna trapná scéna strieda druhú. Za Devita a Sagal a ich scénky dávam jednu hviezdu.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Aleluja! James Bond získal konečne stratený nadhľad a začal mať znova zmysel pre humor. Tak moment...... teraz pozerám, že si zmenil aj meno......

Horná Dolná (2015) (seriál)

Vítaný vietor na poli zábavy televízneho programu. Samozrejme nie je to zábava intelektuálna, ale to vôbec nevadí, pretože sa na to ani nehrá a vidieť, že herci a scenáristi vedia bravúrne pobehovať na špagáte medzi zábavným a trápnym. Kvitujem dĺžku a snahu o príbeh v každom diely. Spolu so Zborovňou, Susedmi a Sekerovcami najlepšia domáca zábava v TV od revolúcie.

Chappie (2015)

Čo je to? Kopa železa, ktoré myslí a cíti, pričom stíha nastavovať ľuďom zrkadlo? Číslo 5 to nie je. Ani Robocop to nie je. Je to happy Chappie a Die Antwoord ako mama a tato a zlý zlý zlý Hugh Jackman. Yo-Landi Visser a Ninja vo filme nehrajú to sú oni. Chappie dieťa, Chappie chlapec, Chappie puberťák, Chappie programátor. Chappie dobrý a Chappie zlý. Do piatej hviezdy chýbali len robotie slzy. Rich bitch. Ninja. JAR. ZEF. RIP Leon Botha as Chappie .... Utíkej Foreste.) BTW: vybrané obrázky v galérii filmu sú s ohľadom na postavy vo filme veľmi zavádzajúce. Človek by nadobudol pocit, že Hugh Jackman je samotný Chappie.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Dávam 5 hviezd. Spolu s golfistom tak rozprávka dostáva od nás aspoň 2,5 hviezdy, i keď 3,5 by boli myslím spravodlivejšie ))) Zároveň sa podpisujem pod komentár od Šakala s jednou výhradou, že skutočne to nie je to tak infantilné, ako by niektorý chceli zrejme vidieť všetky rozprávky, ale napriek tomu je to aj pre deti. A naviac sú tam pekné pesničky )))

Počátek (2010)

Mooooooc prekombinovane, bez hlbšieho významu. Povedal by som, taký zaujmavý hlavolam, o ktorom sa dá do blba baviť "co tím chtěl básnik říci", ak to vôbec sám vedel a nešlo mu len o "úchvatnú podívanú". Ešte, že tam hrali Tom Hardy a Gordon-Levitt. Roztočím v budúcnosti ešte raz kolovrátok, dám tomu šancu a možno prehodnotím.

Interstellar (2014)

Za tri hodiny sa Nolanovi, napriek citovému brnkaniu a občasným nelogickým skratkám, podarilo presvedčiť ma, že skutočný kozmonaut v knižnici v detskej izbe može mať zmysluplnú pointu. U mňa určite lepší film ako Počiatok.

Láska je láska (2012)

Spokojnosť. Film je takou komèdiou ako dramatom, ale presne taký býva aj samotný život.

Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011)

Neuveriteľná kravina. Keď už si niekedy budem chcieť pozrieť dilina s predkusom a účesom ala Majka z Gurunu, to už dám prednosť o dve triedy lepšej kravine - Blbý a Blbší. Najväčším sklamaním je účasť Dona Johnsona v tejto stupidite. Doprial by som mu rovnakú šancu na návrat akú dostal Mickey Rourke vo Wrestlerovi.