• Thriller

Až do konce (1984)

Pokus o protiválečný film. Bohužel je z toho slátanina. Ve filmu se toho moc neděje, je tam zbytečně moc postav, každá má navíc nějakou vzpomínku do minulosti. Výsledek je tedy dost nesouvislé, roztříštěné vypravovování s umělými šroubovanými dialogy o nelehké době na konci války. Aby se to ještě víc rozkouskovalo, je to navíc prokládané autentickými a někdy dost drastickými dokumentárními záběry.

Tmavomodrý svět (2001)

Pro mne velké zklamání. Jedná se vlastně o nepovedený remake filmu Nebeští jezdci. Také by se dalo říci, že za hodně peněz málo zábavy. Možná dávám kruté hodnocení, ale je to tím, že jsem Nebeské jezdce viděl nedávno před tímto snímkem a to bylo, panečku, jinačí pokoukáníčko.

Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (seriál)

Teda, viděl jsem jeden díl a byla to katastrofa. Nudné, pomalé, nelogické a ani nevím, jestli rozuzlení příjde v příštím díle, anebo jsem nepochopil závěr?! I přes spoustu známých herců jsou většinou herecké výkony velmi slabé, hlavně ústřední dvojice je doslova tragická.

Stalo se (2008)

Špaténka, skoro nic v tomto filmu nefunguje- hrozné herecké výkony, zbytečné drastické scény, trapné "dojemné scény", nelogický děj, žádný závěr, jedno filmové okoukané klišé za druhým...Shyamalan to vede of devíti k nule a takoveý pěkný rozjezd měl.

Pravda o Charliem (2002)

Nazval bych to nefukční slátanina. Nasadili do filmu omletou zápletku hledání balíku peněz, nějaké ty tajné služby s policií, nedůvěryhodné postavy a záběry noční Paříže a.... nic z toho nefunguje.

Stíhán a podezřelý (1978)

No to byla nuda! Film se hrozně vleče, příběh je nefunkční slátanina a Ilja je totálně špatnej vyšetřovatel. Vydržel jsem to dokoukat do konce jen s vypětím všech sil, protože jsem chtěl vidět záběry ze starého Mostu.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Dal jsem to. Stálo to dost sil, udivených výrazů a přemýšlení, co a jak se stalo v jaké návaznosti. To jsem pak vzdal, návaznost a logika tam nebyla, je to směs náhodných scén.Alespoň se ukázalo v plné nahotě, že multitalentovaná Lucka je hodně špatná herečka.

Ach, ty vraždy! - Tajná mise docentky Rybkové (2010) (epizoda) odpad!

Tohle už byl vrchol idiocie. Autoři si pravděpodobně myslí, že když je to kriminální komedie, takže tam můžou narvat jakoukoliv ptákovinu a bude to jako sranda? Tak to ne. Chatrný příběh, toporné herecké výkony, nelogické chování postav a vlastně spousta jiných nelogičností a chyb...tímhle dílem končím. Jen pro ukázku, jakou nám tady naservírovali náhradní podezřelou- důchodkyně, která jako zaměstnání uvádí panská posluhovačka a vlastní kalašnikov. WTF.

Případy 1. oddělení - Informátor (2016) (epizoda)

Viděl jsem jen 2. díl druhé série, ale nevěřil jsem vlastním očím. Chvílemi jsem se musel smát. Policisté tam jsou vylíčení jako málo myslící neschopáci, kteří se hlavně hádají mezi sebou.Pak je taky hodně baví šikanovat a urážet svědky, co přišli podat na policii vysvětlení. Vymydleného bezdomovce jde do maringotky zatknout zásahovka a dostanou ho náhodou na to, že neumí čísla. Tak to snad ne, ten bezďák je tam celou dobu tahal za fusekli a vypadal chytřejší než celý policejní sbor, to spíš bych věřil že jsou analfabeti mezi policisty. Zkusím ještě jeden díl a uvidíme, ale byl to zážitek.