marek29

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 2.6.2018  00:41
    Na Hory (2018)

Tady mám fakt dilema. Řemeslně a tématicky super věc která má 17min.. Ale asi nejsem cílovka. Takže za to ubírám a na 5 to nikdy nebylo - co si budeme.

• 21.5.2018  23:23
    Metanol (TV film) (2018)

Brečet. Chce se mi brečet. Normálně u filmů nebrečím. Jsou to sérioví vrazi ti první 2 co to začali - snad to doživotí odkroutí. Nechápu jak někdo může být tak blbej a vědomě pustit jed mezi lidi. Pak už nikdy nevíš, co ti kam kdo namíchá.. Vy ostatní nepijte nikdy nic, co nevíte odkud pochází. Je to hrůza. Hrozný. Chce se mi brečet. Brečet..

• 2.5.2018  08:52

Jsem rád, že jsem mohl žít v době, kdy vznikla hvězda jménem Avicii, tvořila a odešla, ač bohužel tak mladá. Dokumenty těžko soudit řemeslně - buď vás životopis chytne nebo ne. Natočený je to fakt dobře - hra s tmou, tichem, úžasná atmosféra koncertů a snaha divákovi vnutit myšlenku, že není až tak super pro zamlklého kluka ze Stockholmu být dennodenně pod palbou pozornosti na více než 660 koncertech během pár (3-4) let. Čest jeho památce, to tetování jeho symbolu jsem fakt vážně zamýšlel a kdo ví, jak jsem k nim zdrženlivý, už ví, že to něco znamená..

• 19.4.2018  23:28
    Annihilation (2018)

3 a musím to vidět beze spaní abych změnil hodnocení, ale nevím, jestli to chci vidět protože Natalie si vybrala podle mě sračka film 😳😂

• 15.4.2018  21:47

Nemůžu udělit pět hvězd, PROTOŽE: bylo zde příliš mnoho odkazů na věci z geekovského světa, které jsem nepobral. Jinak lovestory dobrá, prostředí PC her a postapokalyptického světa ucházející, no happyend to trošku zazdil, ale budiž. Slušný 4 a asi i doporučení ;) super kino společnost :-p opakovat prosím

• 15.4.2018  21:43
    Trojí život (TV film) (2018)

Docela solidní česká záležitost a výplň nedělního večera. Za mě 4 po právu a příslib, že to sjedu ještě jednou celý a nejen těch posledních 20minut.

• 8.4.2018  22:25

Tak si nalijme čisté Becherovky ;) co to mělo jako být tvl? Dávám 2 za statečnost Ládi Špačka se tu vůbec objevit a tu další za věrohodně zpracovanou lumpen-kavárnu. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. :) Tonda se sice snaží třepat jak králíček s přeraženou pacičkou, ale ve skutečnosti čím více se hýbe, tím víc se potápí do pohyblivého písku svých vulgarit. Místy lehce zpozorovatelnému křečovitému gegu se pousmějete, ale žádný salvy smíchu ani oduševnělého intelektuálního pousmátí nečekejte. A to navzdory pochopení leckteré skryté narážky. Škoda. Naděje sem vkládal na čtverku.

• 8.4.2018  22:17
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

Tak to vezmem hezky od podlahy: na víc než 3 to nebude a to přidávám protože seriálová forma této formě sedí o mnoho víc :( politická satira budiž, ale proboha! Už nikdy do filmu prosím.. Pár lidí na tom mohlo vyhodit zbytečné peníze. No já to naštěstí nebyl.. maucta

• 30.3.2018  22:30

No.. Je otázka nakolik je to portrétem autentickým. Za druhé 130,- si asi dovedu představit investovat jinak a lépe, čímž se dostávám k hodnocení záporů. Zaprvé je to už samo pánbíčkářské téma. Ale budiž. To je malá chyba a jestli už ste po traileru nebo přečtení popisu souhlasili s projekcí, tak nastává druhá a sice závažnější chyba. Film se táhne jak 2000 let starý hlen. Dovedete si představit.. Asi by se nic nestalo kdyby byl zkrácen na hodinu - já bych teď nenárokoval hodinu zivota po černoprdelnících a všichni by asi byli spokojenější. S bídou trojka za neodolatelnou Rooney

• 27.3.2018  23:37

Všechno jen ne mainstream :D pokud budu hodnotit kvalitu filmu, máme tu 4 jak vyšitý. Pokud kvalitu tématu a jak mě bavilo, 2 když moc :D výsledkem se na ten průměr vyhrabeme a nikoho z něj asi až tak neurazíme. I když pár lidí by se našlo při tomto tématu, že ano? "Myslím, že lidé kteří hodně čtou, mají co skrývat.."

• 27.3.2018  23:34
    Koule (1998)

Jakýsi hlubinný sci-fi u kterého jsem nedával pozor. Přišlo mi to nepoutavé tak uvidíme třeba při druhém pokusu..

• 26.3.2018  18:15

Viděl jsem polovinu a moc mi to trenky teda nestahovalo.. Kycovite efekty akční, trapnohumor s rádoby suchým anglickým podtextem a celkově sem jim to tak nějak nemohl uvěřit. Třeba ještě změním názor po doplnění těch prvních 2/3

• 25.3.2018  22:39

Přesah? Nope. Ponaučení? Nope. Zábava? Yep. Akce? Yeah. Příliš mnoho bitek? Jo. Vadilo to? Ne.. Odsejpalo to a dalo se u toho vypnout? J. 2h co tě zabaví? 4 hvězdy. Klasická vybíjená made in USA se všemi svými klenoty i neduhy. Přeber si to jak chceš, ale potichu. Já se jdu dívat na třetí díl :D

• 25.3.2018  22:20

What-a-film..! Pět? Ne šest nebo sedm hvězd si to zaslouží. Dámy a pánové tohle není přesah tohle he realita převedená na plátno. Absolutní nutnost, skvost, ironie resp. sarkasmus, humor, napětí, ty vole prostě si to pusťte. Brutalita

• 25.3.2018  11:20

Je otázka jak moc ocenit film pro děti z kterého jsem viděl posledních 5min. Lehce kýčovité, místy gag pro mladší diváky.. Asi mi stačilo. Uvidíme - třeba v budoucnu ještě bude příležitost přidat jednu hvězdičku :D na víc to nevidím

• 18.3.2018  21:14
    Godzilla (1998)

Kultovní záležitost mistra Emericha která je definicí filmového počinu, který zná každý. No příběh ujde, kvalita zpracování asi roku 98 taky odpovídá, nicméně zpětně z toho asi nejsem tak hotovej jako jsem byl když mi bylo 7.. Takhle podle mě zasloužené průměr s nějakým příslibem možného vývoje do budoucna.

• 15.3.2018  11:44
    Mary a Max (2009)

Filmu jsem nemohl věnovat dostatečnou pozornost skrz usínání a to co se dělá před usínáním, ale věřím, že jinak to může být neotřele zpracovaný animovaný film. hodnocení 3,44 víte co znamená a slibuju, že v budoucnu se ještě vrátím k Mary i Maxovi. Protože doporučení pro film asi jednoznačně, přesah v něm sice nehledejte, ale originalitu zpracování jakož i příběh ANO.

• 15.3.2018  09:27
    Princezna a námořník (TV film) (2001)

Tuhé drama které prý není lehká romantika, ale na lásce je film opravdu postaven. Já musím smeknout, že napětí bylo veskrze famózní. Film neměl úžasnou výpravu a milionový rozpočet očividně ale napínavý byl jako vix. Skoro až by se mi chtělo dát 4 hvězdy, ale na ně mi chyběl větší zvrat, domyšlenost, trošku si s divákem pohrát. Takhle pouze romantický průměr s krásnou herečkou :)

• 15.3.2018  09:25
    Oktoberfest (2006)

Pokleslý film s křečovitým humorem, bohužel.. Tohle nestojí za zhlédnutí. Tu a tam se ušklíbnete, ale proč se u televize šklebit, když můžete žasnout u pořádného filmu, že ano? :) V protikladu k tomu jel před tím na stejné Cinemě film Flipped - 100 a 1!

• 14.3.2018  13:46
    96 hodin (2008)

Typický ale silný thriller typu "My daughter is in danger - therefore I'm gona kill you, you son of a bitch" :D

• 13.3.2018  21:37

Když se ztěžka usměješ u pár skečů křečovitě.. Když zjistíš že Eurotrip z roku 2004 vykradl tuhle prvoplánovitou pseudokomedii.. Když duch 80. let na tebe dýchne a smrdí to jako zhnilá cibule, víš, že máš hodnotit 2 z 5 :( Komediálnost nemůže vykopávku z dob dávno minulých katapultovat ani mezi průměr. Griswaldovi dobré, ale ne dost dobré. Maucta

• 13.3.2018  19:34
    Velký dar (2017)

Velice zajímavý příběh o velice zajímavém dítěti. Nemá to přesah, ale má to příběh. Mně se to líbilo a dítě bylo zvláštní pozorovat jak "dospělo" už v 7 letech a zajímavým způsobem to nenásilně vyřešili a k tématu se postavili. Nabízí to určitě způsob řešení takto delikátního tématu. Moc bych se nedivil, kdyby se jednalo o příběh podle skutečné události. Za mě zasloužené 4 hvězdy a jedno velké doporučení. Tento film byl pro mě jednooznačně GIFT :)

• 10.3.2018  11:03

Survival jak víno. Rose z titanicu nahajpovaná jak sviňa rozhodnutá dojít z pomezí Mount Everestu dolů do vesnice i kdyby při tom měla natáhnout ráfy. Naproti tomu Matumba Idris Elba je posranej až za roh a raději by moudře čekal na pomoc s metrovým nápisem SOS. Ale dost spojlerů. Napětí slušné, v jeho ebonitové tyčce podle jejího výrazu očividně taky. Mně tam asi nic nechybělo ale přesah trmácení ve sněhu logicky ani nemůže mít. A pro přítomnost happy-endu nakonec zvednu hodnocení na pěknou 4, za kterou se nemusí film stydět. Zaslouží si je. Poprávu. Oproti ostatním kýčům a stereotypním mainstreamům tohle aspoń baví.

• 8.3.2018  22:38

Speechless. That's what this document will make you.

• 6.3.2018  22:47

Opět stojím na pomezí. Ne mezi životem a smrtí. Na to doufám, je ještě dost času. Ale zda se zařadit po bok bezcitných stínačů hvězd z CSFD mordparty, nebo mezi ty, řídící se svým instinktem. Dává mi více smysl to druhé. Přece jen já ten film hodnotím. Chci vědět a jsem zvědavý především na tu svoji recenzi. Až po letech přijdu, chci vědět jestli film stál za hovno, nebo jo. Takže: vykrádačka z devadesátek? Jo. Kiefer Sutherland v obnovené epizodní roli? Potvrzuji. Nina dobrev v podprsence a plavkách? Na to vsaď trenky! Až příliš přes čáru fantastická druhá polovina? Bohužel. Je to na pětku? Ani nápad. Je to na průměr trojkovej? Asi ne.. Trochu mě film dostával. Ale je to na čtverku? Ne s čistým svědomím. Dávám proto 3,55 a to vy víte kam se zaokrouhluje. Nicméně hvězdy musím dávat podle celých čísel a tím pádem tu bude svítit trojka. Nino seš Dobrev, ale ne až tak dobrá :)

• 3.3.2018  12:54

Rusko-anglický masterpiece.. Film dlouhý jak guma od vytahaných tepláků, ale nenudící! Kredity samozřejmě nutno připsat i Jenni Lawrencové za bezchybné producírování kolem bazénu jakož i za bezostyšný skok na katedru s Y který tvořily její nohy v rouše Evině :D Film ubíhá celkem a na tempo si nemohu stěžovat. Špionské napětí by se dalo krájet - zkamenělost ruského protekčního aparátu se střetává s ostrou americkou CIAovostí přesně na pomezí Budy a Peště rozseknutých studeným Dunajem :) Volavka rozhodně překvapí, nadchne, zainspiruje a zamotá hlavu těžce promakanýma zápletkama. Cloud atlas to není, ale pětku tasím jasný pane..! Bravo

• 27.2.2018  11:42

Je těžké nepodlehnout odpadové vlně splašků, v které film stojí a stál už při mé návštěvě kina. Důvod proč jsem na film šel? Jen 1: byl to narozeninový dárek. Dobrej nápad? To asi až tak nebyl. Hudba kameňákovitá, obsah filmu nula, lidi co nemají koule přitom se na druhou stranu podvádějí, long story short ať už se zbytečně nevytáčím pomyšlením na nejhůř investovaných 130 Kč v mém životě: 1 hvězda za Natalii Germani a její postavičku. Jinak na tom asi opravdu není co chválit. I když odpad podle mě leží jinde. Teoreticky i 2 by to sneslo ale to už bych moc odkazoval na ty její prsa :D Takže 1 a čau

• 20.2.2018  10:25

Řekl bych asi lepší průměr. Nevím jestli je to na přímo 4 hvězdy, protože film jsem sledoval tak jedním okem a závěr mi přišel po koupě nového auta drsně utnutý. Každopádně holkám to seklo a čas strávený u TV to vyplnilo. Vyšší ambice asi dílo nemá, takže proto 3 hvězdy. Kolem kluka se toho taky trochu točilo a děj je tak pravidelně rozložený. Bohužel přes všechnu tu pravidelnost a stejnorodost, tíhne film spíše k průměru americkému :( 3 z 5

• 19.2.2018  11:06
    Tvář vody (2017)

Necítím důvod se před někým obhajovat, ale rád vysvětlím těm, kdo by snad měli touhu rýpat a řadit mě mezi "bezbřehé opětkovávače", proč zrovna zde visí plný počet. Tak za prvé je to určitě Amerika z dob studené války, se vším co k tomu patří. V druhé řadě bezprostřednost a intimita, se kterou je ne až tak sexy hlavní hrdinka chrstnuta divákovi do očí. :D S tím souvisí za třetí i romantičnost filmu, která navzdory tomu, že byla místy i mezidruhová, dala by se také ždímat, kolik jí tam bylo. Za čtvrté bych zmínil toho parchanta Shannona, který musel ve své slizkosti a odpornosti vyhrát snad všechny soutěže nejnepříjemněji vyhlížejících herců, které mohl. V neposlední řadě musím konečně za páté uvést důvod, který s filmem souvisí jen okrajově a sice moje návštěva kina. Ta pokud (jako tomu bylo tentokrát) proběhne v něčí příjemné společnosti, umocňuje dojem z už tak kvalitního díla a posouvá moje hodnocení někam do výšin explodujícího orgasmu :D Howgh!

• 6.2.2018  09:20
    Boeing 747: Revoluce (TV film) (2014)

Slušný dokument o tom, jaké peripetie provázely vznik tohoto korábu nebes s hrbem na zádech :) Majestnátnost z něj čiší i dnes v době, kdy brázdí oblohu Airbus A380. Hodina, která stojí za to.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21