marek29

Skype: marki29

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 16.1.2019  06:53

Je to National Geographic z Česka! Není to bohužel přesah a dílo, které nenechá napětím vydechnout (usnutí hrozí..), ale věrnost zachycení, profesionalita, ostrý obraz a světovost těchto záběrů vedou k neoddiskutovatelné čtyřce a doporučení. Film je možno měřit s nejlepešími dokumenty o přírodě, které kdy v zahraničí byly natočeny ;) za mě top

• 2.1.2019  22:46

Kamarádský kino prej..

• 2.1.2019  16:16

Je pravda, že pět hvězd tu asi nemá místo a na ně je děj příliš nejasný. Jako sonda do dějin ČR kolem roku 40 ale Svěráci slouží výborně. Malý Eda je k sežrání a parta kolem něj jak by smet. Voříšková je taky k nakousnutí a tak závěrem snad jen jedno velké doporučení - tento film si zaslouží být v červených číslech totiž! Dějově neohromí, ale jednotlivými momenty, více než zahřeje na duši :)

• 24.12.2018  00:59
    Já, Tonya (2017)

Eeeeeeeh tak to-bylo-hustý. Film kde přesah tvoří hlavní část děje? No ale pětku si ještě schovejte vážení. Protože ač tu může být přesah díla a místy až děsivá konfrontace buranské královny bruslení se škrobeným světem rozhodčích v tomto jinak nemastném sportu, tak přece jen sme tu od hodnocení FILMu. A ptáte-li se jestli bych si ho pustil znovu, říkám dopředu, že NE. A vysvětlení je na první pozici výčtu žánrů. Je to životopis. Životopis Tonyi Hardingové (o čem se dozvíte z filmu), který doporučuji, ale "tvl to je pecka" faktor si z projekce neodnáším. Bůh zaplať že sme tenkrat v Olomouci s Ivanou nešli na Tonyu, ale Shape of water :D bůh ví, kam by nás to pak jednou zaválo.. Maucta a 4* na cestu

• 23.12.2018  02:15
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Rick a jeho parta to měli od začátku rozjeto na bezproblémových 5*, ale co se nestalo, že? Jak už to tak bývá u seriálů delších, než 7 sezón (ahoj HIMYMe, jo mluvím o tobě) došla šťáva a už i ze spaní jsem se přestal budit hrůzou ze zombíků :( Postupem času se pro mě stali nemrtví zkrátka běžnou denní součástí asi jako burákové máslo v Kanadě ke snídani. Co tím chci říct je, že vázl děj, usínal jsem u toho, protože se tam jen mlelo a chyběl prostě spád se zatajeným dechem v předposledních sezónách (6. a 7. např.). Jinak ale nutno podotknout, že se jedná o dosti kvalitní počin a doporučení je zde více, než na místě! 80% sedí a k nim připojuji taky své 4 hvězdy rudé jako krev stříkající ze shnilého growling walkera :)

• 23.12.2018  00:14

Zvířata dobrý, no nařáchlý asi až tolik ne :( to třeba až ta dvojka a třeba až v té správné společnosti... Prozatím tady 4 hvězdy za trochu té lásky, trochu víc akce - všechno se boří, lítá kouř a takový rychlý pohyby, jenže ne jednou a není jich málo. Průměr na večerní oddech.

• 20.12.2018  05:25
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Dobrá paráda :D 5 dílů jakože nic, hento támle to, a pak najednou BUM :D poslední 6. díl to rozčísne. Nechybí tam nic, přesah možná (jak pro koho :-p ) no a všechno dobře skončí nakonec. Milovník happyendů? Asi jo. Ale Hlavně překvapivých konců a nevím jestli by pomohla nějaká tragédie na konci (záměrně nechci spoilerovat). Takhle je stále zaděláno na další dobrou sérii. Asi z touhy vidět něco "pozitivního" ale taky za to překvápko v poslední epizodě dávám pětku (řečeno v číslech krásy desítku a doufám, že desítka tohle pochopí :) dobrou :-*

• 5.12.2018  15:40

Mám fakf rozkol. Soundtrack? Jasných 5. Film jako takový? Asi za 3. Obecně nemám moc muzikály rád a tady jde o 2 dobrý songy - co si budeme.. Příběh je ale milý i když ne zrovna originální :) 4 z milosti

• 4.10.2018  06:10

No maucta, jak říká Kevin :D dílo tak hustý, že by se dalo krájet leda pilkou nožem a to teprve po řádném rozmzrazení v mikrovlnce, ale teď vážně.. Žánrově přesná řemeslná práce i když jak tu pode mnou komentovali jiní, nebyl až tak důsledný si myslím. Každopádně závěr graduje, já se bavil a 1h 45min přesvědčila o výjimečnosti španělských počinů - kdo hledá, najde. Tím a čtyřkou bych se rozloučil. Cokoliv víc, by zavánělo asi přesahem který v tomto případě fakt nechceš mít 3:-)

• 16.9.2018  00:21
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Neurčitý spoiler alert. Láska, akce, napětí, drama, přepadení, tisk peněz, milostné pletky, střelba, výbuchy, hromada peněz, pár raněných, pár (2) co umřeli, perfektní plán, profesor, product placement (Estrella), únik. Hustota - něco podobně silné jajo prison break, ale na pětku to asi není jasný pane.

• 16.9.2018  00:17
    Atypical (TV seriál) (2017)

Brutus :) přesah, soundtrack, písmo, upřímnost, opravdovost.

• 11.9.2018  02:08

- "I'm afraid." - "Of course you are afraid. It will be hard, it will be more than hard. But you will make it through, Conor O'Malley." Aneb definice přesahu a tudíž pětka nutná.. Film je smutný, nese poučení vnímavému divákovi a já nebýt [kdysi] malého děvčátka, které mělo na úpatí jedněch hor (a doufám, že stále někde jinde má) svůj malý svět, bych ani na tento fantasy kousek nepřišel. Doufám, že těch doporučení ještě bude mnohem, mnohem víc a víc..! Já jsem připravený říct pravdu O:-)

• 8.9.2018  21:57
    Noční hra (2018)

Musím říct, že vtipná, nenudná, nepřeakčněná komedie a celkem i odsypávající. Rachel je zde opět opření kola hodná a celkově musím říct, že je to zábavné a originální. Jediné co filmu chybí, je snad přesah. Trapnosituace a holywoodský patos teda taky přítomny abych jenom necukroval - viz scéna proměnlivě krvácející ruky v policistově pracovně, ale ani tak to nekazí zábavu. Neusnout u filmu hned napoprvé, asi bych byl sdílnější a víc odvařenější ještě :D takhle 4 hvězdy a doporučení. Game night vás určitě chytne a zprostředkuje vám pohodovou night :) enjoy!

• 8.9.2018  02:50

Hele.. Prostě, strašně, jakoby je to příběh o solidním lítání po obrázcích. Podle skutečné události a jako dokument o mentální poruše je to asi dobrý. Jako film moc děje nenabízí :-/ takže nevím hak hodnotit. Film na 4 hvězdy bych urazil, ale na trojku to asi není zase tak špatný.. Asi lehké doporučení - úplnej průser to není a do děje mě to vtáhlo musím říct.

• 3.9.2018  17:51

Pěkný dokument o hrůzostrašné tragédii

• 28.8.2018  19:00
    Pouta (2009)

Těžká tragédie co do kvality filmu.. Buď mě film zastihl ve špatném rozmaru, nebo je to totální sračka :D ale bojím se, že spíše to druhé. Za mě obří průser a nedoporučení. Jako dokument na noc 21. srpna bych si představoval něco mnohem lepšího, akčnějšího - tohle prostě ne.

• 22.8.2018  11:18
    Dubček (2018)

Smutný, smutný film o zaražení rozbíhajícího se štěstí a svobody :'-( „Slunce vám občas ukázalo svou tvář. Bylo to Pražské jaro 1968… Výjevy onoho odvážného pokusu se nám nesmazatelně zapsaly do paměti a naše neschopnost vám pomoci stále tíží svědomí svobodného světa.“ Margaret Thatcher, ministerská předsedkyně Velké Británie na 6. společné schůzi Sněmovny lidu a Sněmovny národů ČSR 18. 9. 1990 při oficiální státnické návštěvě.

• 12.8.2018  16:29
    Deadpool 2 (2018)

Vtipný. To je vše, co zůstalo z prvního dílu. Z kickass badass akce s ostrým vtipem a krví se asi po pár stížnostech od ligy nasraných mamin stal Deadpool 2. Vyzdvihuje reálné hodnoty a cosi jako rodinu nebo přátele. Takže jsem ve finále překvapen kam se překlopila chamtivost Hollywoodu vydělat na dalším Marvel pokračování. U jedničky sem se bavil víc teda a pár gagů nemůže zachránit 2h film. S bídou 4 a lepší asi než nic, ale čekali jsme víc jasný pane.

• 12.8.2018  13:37

Překvapivě musím dát fantas magorii s Jasonem Stathamem 4*. Logický základ to má, klišé se v tomto případě dají prominout. Napětí zde je, jakož i uvěřitelnost že něco tak velkého (Megalodon) může někde hluboko v mariánským příkopu furt bydlet :) haha :D roztomilá Japonka ale hlavně nenuda jsou důvody proč bych doporučil shlédnutí místo čučení do zdi ;)

• 12.8.2018  13:18

Těžký pokles série galskych přátel je groteskní přehlídkou snahy podojit už tak vychrtlou krávu. Nespasí to ani hezká "Britanka" ani žvatlání v rádoby anglickým nářečí a už vůbec ne pašování moderních zvyků do období Říma (Beatles, dotažení čaje nějakým Indem). Za mě ne a to ani když by byla nuda..

• 12.8.2018  00:00

Asi jsem znechucen.. Série se ubírá do sraček a já ji vlastně na vstupném podpořil návštěvou 7. ČSFD víkendu :( Je to ještě bitkovitější, ještě nerealističtější a dějovou linku si to sice drží ale pro mě to už přestává mít náboj. Kdyby byla fakt nouze tak se na další díl doma podívám ale do kina uz nejdu

• 11.8.2018  17:28

Pokračování jurskýho parku se nese v duchu Hollywoodské ždímačky na peníze. A je to škoda. Nelogismy, klišé a přemíra bojůvek tě nutí omezit hvězdy shora tak na 3.. Jako jo 2 hodiny se bavíš, přemýšlíš jak moc horor to je jestli vůbec je to pro děcka a nakonec to všechno klasicky skončí Happy endem. Za mě slabé 3 a lepší než čučení do zdi, ale máte-li pi ruce omalovánky, sáhněte po nich, prosím!

• 5.8.2018  22:06

Klasická a silná romantika z Itálie. Amanda v prvním filmu nevypadá přiblble. Vybízí to k prožití něčeho podobného. Asi dobrý ale jen pro romantické nadšence. Jinak ne :)

• 5.8.2018  20:19
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Carbon je neobyčejný.. Sci-fi jaké se nevidí i když přináší otřepaný koncept alternativní budoucnosti pár set lep vpřed. Nutno určitě vidět - Netflix se zde opět vyznamenal :) a to nemluvím o příjemné přemíře decentní nahoty! To se nedá srovnat. Je to trošku na přemýšlení ale vložená píle se vrátí 2x. Doporučení!

• 18.7.2018  17:14
    Ghost Rider (2007)

Je to takovej mix 90. zábavnosti, vtipu (souboj hořící kostry na Harlejce s přízrakama) a romantiky :D to prostě zákonitě musí bavit. Nutno vidět ještě jednou a celé!

• 2.6.2018  00:41
    Na Hory (2018)

Tady mám fakt dilema. Řemeslně a tématicky super věc která má 17min.. Ale asi nejsem cílovka. Takže za to ubírám a na 5 to nikdy nebylo - co si budeme.

• 21.5.2018  23:23
    Metanol (TV film) (2018)

Brečet. Chce se mi brečet. Normálně u filmů nebrečím. Jsou to sérioví vrazi ti první 2 co to začali - snad to doživotí odkroutí. Nechápu jak někdo může být tak blbej a vědomě pustit jed mezi lidi. Pak už nikdy nevíš, co ti kam kdo namíchá.. Vy ostatní nepijte nikdy nic, co nevíte odkud pochází. Je to hrůza. Hrozný. Chce se mi brečet. Brečet..

• 2.5.2018  08:52

Jsem rád, že jsem mohl žít v době, kdy vznikla hvězda jménem Avicii, tvořila a odešla, ač bohužel tak mladá. Dokumenty těžko soudit řemeslně - buď vás životopis chytne nebo ne. Natočený je to fakt dobře - hra s tmou, tichem, úžasná atmosféra koncertů a snaha divákovi vnutit myšlenku, že není až tak super pro zamlklého kluka ze Stockholmu být dennodenně pod palbou pozornosti na více než 660 koncertech během pár (3-4) let. Čest jeho památce, to tetování jeho symbolu jsem fakt vážně zamýšlel a kdo ví, jak jsem k nim zdrženlivý, už ví, že to něco znamená..

• 19.4.2018  23:28
    Annihilation (2018)

3 a musím to vidět beze spaní abych změnil hodnocení, ale nevím, jestli to chci vidět protože Natalie si vybrala podle mě sračka film 😳😂

• 15.4.2018  21:47

Nemůžu udělit pět hvězd, PROTOŽE: bylo zde příliš mnoho odkazů na věci z geekovského světa, které jsem nepobral. Jinak lovestory dobrá, prostředí PC her a postapokalyptického světa ucházející, no happyend to trošku zazdil, ale budiž. Slušný 4 a asi i doporučení ;) super kino společnost :-p opakovat prosím

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22