marek29

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 12.8.2018  16:29
    Deadpool 2 (2018)

Vtipný. To je vše, co zůstalo z prvního dílu. Z kickass badass akce s ostrým vtipem a krví se asi po pár stížnostech od ligy nasraných mamin stal Deadpool 2. Vyzdvihuje reálné hodnoty a cosi jako rodinu nebo přátele. Takže jsem ve finále překvapen kam se překlopila chamtivost Hollywoodu vydělat na dalším Marvel pokračování. U jedničky sem se bavil víc teda a pár gagů nemůže zachránit 2h film. S bídou 4 a lepší asi než nic, ale čekali jsme víc jasný pane.

• 12.8.2018  13:37

Překvapivě musím dát fantas magorii s Jasonem Stathamem 4*. Logický základ to má, klišé se v tomto případě dají prominout. Napětí zde je, jakož i uvěřitelnost že něco tak velkého (Megalodon) může někde hluboko v mariánským příkopu furt bydlet :) haha :D roztomilá Japonka ale hlavně nenuda jsou důvody proč bych doporučil shlédnutí místo čučení do zdi ;)

• 12.8.2018  13:18

Těžký pokles série galskych přátel je groteskní přehlídkou snahy podojit už tak vychrtlou krávu. Nespasí to ani hezká "Britanka" ani žvatlání v rádoby anglickým nářečí a už vůbec ne pašování moderních zvyků do období Říma (Beatles, dotažení čaje nějakým Indem). Za mě ne a to ani když by byla nuda..

• 12.8.2018  00:00

Asi jsem znechucen.. Série se ubírá do sraček a já ji vlastně na vstupném podpořil návštěvou 7. ČSFD víkendu :( Je to ještě bitkovitější, ještě nerealističtější a dějovou linku si to sice drží ale pro mě to už přestává mít náboj. Kdyby byla fakt nouze tak se na další díl doma podívám ale do kina uz nejdu

• 11.8.2018  17:28

Pokračování jurskýho parku se nese v duchu Hollywoodské ždímačky na peníze. A je to škoda. Nelogismy, klišé a přemíra bojůvek tě nutí omezit hvězdy shora tak na 3.. Jako jo 2 hodiny se bavíš, přemýšlíš jak moc horor to je jestli vůbec je to pro děcka a nakonec to všechno klasicky skončí Happy endem. Za mě slabé 3 a lepší než čučení do zdi, ale máte-li pi ruce omalovánky, sáhněte po nich, prosím!

• 5.8.2018  22:06

Klasická a silná romantika z Itálie. Amanda v prvním filmu nevypadá přiblble. Vybízí to k prožití něčeho podobného. Asi dobrý ale jen pro romantické nadšence. Jinak ne :)

• 5.8.2018  20:19
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Carbon je neobyčejný.. Sci-fi jaké se nevidí i když přináší otřepaný koncept alternativní budoucnosti pár set lep vpřed. Nutno určitě vidět - Netflix se zde opět vyznamenal :) a to nemluvím o příjemné přemíře decentní nahoty! To se nedá srovnat. Je to trošku na přemýšlení ale vložená píle se vrátí 2x. Doporučení!

• 18.7.2018  17:14
    Ghost Rider (2007)

Je to takovej mix 90. zábavnosti, vtipu (souboj hořící kostry na Harlejce s přízrakama) a romantiky :D to prostě zákonitě musí bavit. Nutno vidět ještě jednou a celé!

• 2.6.2018  00:41
    Na Hory (2018)

Tady mám fakt dilema. Řemeslně a tématicky super věc která má 17min.. Ale asi nejsem cílovka. Takže za to ubírám a na 5 to nikdy nebylo - co si budeme.

• 21.5.2018  23:23
    Metanol (TV film) (2018)

Brečet. Chce se mi brečet. Normálně u filmů nebrečím. Jsou to sérioví vrazi ti první 2 co to začali - snad to doživotí odkroutí. Nechápu jak někdo může být tak blbej a vědomě pustit jed mezi lidi. Pak už nikdy nevíš, co ti kam kdo namíchá.. Vy ostatní nepijte nikdy nic, co nevíte odkud pochází. Je to hrůza. Hrozný. Chce se mi brečet. Brečet..

• 2.5.2018  08:52

Jsem rád, že jsem mohl žít v době, kdy vznikla hvězda jménem Avicii, tvořila a odešla, ač bohužel tak mladá. Dokumenty těžko soudit řemeslně - buď vás životopis chytne nebo ne. Natočený je to fakt dobře - hra s tmou, tichem, úžasná atmosféra koncertů a snaha divákovi vnutit myšlenku, že není až tak super pro zamlklého kluka ze Stockholmu být dennodenně pod palbou pozornosti na více než 660 koncertech během pár (3-4) let. Čest jeho památce, to tetování jeho symbolu jsem fakt vážně zamýšlel a kdo ví, jak jsem k nim zdrženlivý, už ví, že to něco znamená..

• 19.4.2018  23:28
    Annihilation (2018)

3 a musím to vidět beze spaní abych změnil hodnocení, ale nevím, jestli to chci vidět protože Natalie si vybrala podle mě sračka film 😳😂

• 15.4.2018  21:47

Nemůžu udělit pět hvězd, PROTOŽE: bylo zde příliš mnoho odkazů na věci z geekovského světa, které jsem nepobral. Jinak lovestory dobrá, prostředí PC her a postapokalyptického světa ucházející, no happyend to trošku zazdil, ale budiž. Slušný 4 a asi i doporučení ;) super kino společnost :-p opakovat prosím

• 15.4.2018  21:43
    Trojí život (TV film) (2018)

Docela solidní česká záležitost a výplň nedělního večera. Za mě 4 po právu a příslib, že to sjedu ještě jednou celý a nejen těch posledních 20minut.

• 8.4.2018  22:25

Tak si nalijme čisté Becherovky ;) co to mělo jako být tvl? Dávám 2 za statečnost Ládi Špačka se tu vůbec objevit a tu další za věrohodně zpracovanou lumpen-kavárnu. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. :) Tonda se sice snaží třepat jak králíček s přeraženou pacičkou, ale ve skutečnosti čím více se hýbe, tím víc se potápí do pohyblivého písku svých vulgarit. Místy lehce zpozorovatelnému křečovitému gegu se pousmějete, ale žádný salvy smíchu ani oduševnělého intelektuálního pousmátí nečekejte. A to navzdory pochopení leckteré skryté narážky. Škoda. Naděje sem vkládal na čtverku.

• 8.4.2018  22:17
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

Tak to vezmem hezky od podlahy: na víc než 3 to nebude a to přidávám protože seriálová forma této formě sedí o mnoho víc :( politická satira budiž, ale proboha! Už nikdy do filmu prosím.. Pár lidí na tom mohlo vyhodit zbytečné peníze. No já to naštěstí nebyl.. maucta

• 30.3.2018  22:30

No.. Je otázka nakolik je to portrétem autentickým. Za druhé 130,- si asi dovedu představit investovat jinak a lépe, čímž se dostávám k hodnocení záporů. Zaprvé je to už samo pánbíčkářské téma. Ale budiž. To je malá chyba a jestli už ste po traileru nebo přečtení popisu souhlasili s projekcí, tak nastává druhá a sice závažnější chyba. Film se táhne jak 2000 let starý hlen. Dovedete si představit.. Asi by se nic nestalo kdyby byl zkrácen na hodinu - já bych teď nenárokoval hodinu zivota po černoprdelnících a všichni by asi byli spokojenější. S bídou trojka za neodolatelnou Rooney

• 27.3.2018  23:37

Všechno jen ne mainstream :D pokud budu hodnotit kvalitu filmu, máme tu 4 jak vyšitý. Pokud kvalitu tématu a jak mě bavilo, 2 když moc :D výsledkem se na ten průměr vyhrabeme a nikoho z něj asi až tak neurazíme. I když pár lidí by se našlo při tomto tématu, že ano? "Myslím, že lidé kteří hodně čtou, mají co skrývat.."

• 27.3.2018  23:34
    Koule (1998)

Jakýsi hlubinný sci-fi u kterého jsem nedával pozor. Přišlo mi to nepoutavé tak uvidíme třeba při druhém pokusu..

• 26.3.2018  18:15

Viděl jsem polovinu a moc mi to trenky teda nestahovalo.. Kycovite efekty akční, trapnohumor s rádoby suchým anglickým podtextem a celkově sem jim to tak nějak nemohl uvěřit. Třeba ještě změním názor po doplnění těch prvních 2/3

• 25.3.2018  22:39

Přesah? Nope. Ponaučení? Nope. Zábava? Yep. Akce? Yeah. Příliš mnoho bitek? Jo. Vadilo to? Ne.. Odsejpalo to a dalo se u toho vypnout? J. 2h co tě zabaví? 4 hvězdy. Klasická vybíjená made in USA se všemi svými klenoty i neduhy. Přeber si to jak chceš, ale potichu. Já se jdu dívat na třetí díl :D

• 25.3.2018  22:20

What-a-film..! Pět? Ne šest nebo sedm hvězd si to zaslouží. Dámy a pánové tohle není přesah tohle he realita převedená na plátno. Absolutní nutnost, skvost, ironie resp. sarkasmus, humor, napětí, ty vole prostě si to pusťte. Brutalita

• 25.3.2018  11:20

Je otázka jak moc ocenit film pro děti z kterého jsem viděl posledních 5min. Lehce kýčovité, místy gag pro mladší diváky.. Asi mi stačilo. Uvidíme - třeba v budoucnu ještě bude příležitost přidat jednu hvězdičku :D na víc to nevidím

• 18.3.2018  21:14
    Godzilla (1998)

Kultovní záležitost mistra Emericha která je definicí filmového počinu, který zná každý. No příběh ujde, kvalita zpracování asi roku 98 taky odpovídá, nicméně zpětně z toho asi nejsem tak hotovej jako jsem byl když mi bylo 7.. Takhle podle mě zasloužené průměr s nějakým příslibem možného vývoje do budoucna.

• 15.3.2018  11:44
    Mary a Max (2009)

Filmu jsem nemohl věnovat dostatečnou pozornost skrz usínání a to co se dělá před usínáním, ale věřím, že jinak to může být neotřele zpracovaný animovaný film. hodnocení 3,44 víte co znamená a slibuju, že v budoucnu se ještě vrátím k Mary i Maxovi. Protože doporučení pro film asi jednoznačně, přesah v něm sice nehledejte, ale originalitu zpracování jakož i příběh ANO.

• 15.3.2018  09:27
    Princezna a námořník (TV film) (2001)

Tuhé drama které prý není lehká romantika, ale na lásce je film opravdu postaven. Já musím smeknout, že napětí bylo veskrze famózní. Film neměl úžasnou výpravu a milionový rozpočet očividně ale napínavý byl jako vix. Skoro až by se mi chtělo dát 4 hvězdy, ale na ně mi chyběl větší zvrat, domyšlenost, trošku si s divákem pohrát. Takhle pouze romantický průměr s krásnou herečkou :)

• 15.3.2018  09:25
    Oktoberfest (2006)

Pokleslý film s křečovitým humorem, bohužel.. Tohle nestojí za zhlédnutí. Tu a tam se ušklíbnete, ale proč se u televize šklebit, když můžete žasnout u pořádného filmu, že ano? :) V protikladu k tomu jel před tím na stejné Cinemě film Flipped - 100 a 1!

• 14.3.2018  13:46
    96 hodin (2008)

Typický ale silný thriller typu "My daughter is in danger - therefore I'm gona kill you, you son of a bitch" :D

• 13.3.2018  21:37

Když se ztěžka usměješ u pár skečů křečovitě.. Když zjistíš že Eurotrip z roku 2004 vykradl tuhle prvoplánovitou pseudokomedii.. Když duch 80. let na tebe dýchne a smrdí to jako zhnilá cibule, víš, že máš hodnotit 2 z 5 :( Komediálnost nemůže vykopávku z dob dávno minulých katapultovat ani mezi průměr. Griswaldovi dobré, ale ne dost dobré. Maucta

• 13.3.2018  19:34
    Velký dar (2017)

Velice zajímavý příběh o velice zajímavém dítěti. Nemá to přesah, ale má to příběh. Mně se to líbilo a dítě bylo zvláštní pozorovat jak "dospělo" už v 7 letech a zajímavým způsobem to nenásilně vyřešili a k tématu se postavili. Nabízí to určitě způsob řešení takto delikátního tématu. Moc bych se nedivil, kdyby se jednalo o příběh podle skutečné události. Za mě zasloužené 4 hvězdy a jedno velké doporučení. Tento film byl pro mě jednooznačně GIFT :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21