Červená Karkulka (2011)

Slabota, která se snažila vytřískat něco z odkazu slavné pohádky. Po 15min mi stačilo dost na to, abych to vzdal. Maucta - nedoporučuji

Obušku, z pytle ven! (1955)

Vánoční klasika o jitrnici, jakou svět neviděl! Pusť si to a nemel :)

Šťastný nový rok (2019)

Svěží romantická komedie CZ/SK. Natočená jakoby podle světového stylu. Zahraniční produkce nebo domakanej soundtrack. Prostě to pozvedává béčkovou lokální komedii o fous víš. Asi to nebude nic, co by sis pamatoval dýl, než 2 dny. Ale na novoroční dopoledne ideální time killer.

Z pekla štěstí (1999)

Klasická oogadka od Trošky, kde dobro zvítězí nad zlem a kde je ta správná míra nadpřirozena. 3+ hvězdy jasný pane. Ale ani o fous víc.

Sedmero krkavců (2015)

Hodně dobrá adaptace původní klasiky. Rozhodně doporučení na svěží vánoční pohádku

Hledá se Nemo (2003)

Klasika která neomrzí. Pár fakt dobrých joků a kultovní animák od Walta Disneyho. Pusť si to a nečti dál.

Anděl Páně (2005)

Zajimací vánoční pohádka.. Má to příběh, happy end, není to svázáno klišéma a dokáže to udržet pozornost. Za mě doporučení

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Mno, co dodat? Pokus zastoupit Přemka Podlahu a jeho legendární Receptář. Jako snaží se, ake tím svým tlakem na cenu se snaží zalíbit masám co čumí večer na Televizní noviny a to není dobrý. To je mi přímo odporný a tak dobrýho na tom nevidím nic. Nedoporučuji!