Lidská stonožka 2 (2011)

Jednička byla dobrá - držela se svýho žánru. Tady se ze začátku nic neděje, stále čekáte, kdy už to příjde a kdy už je začne k sobě "zipovat" a druhá půlka filmu je JEN o tom jak je k sobě "přišívá". Nad to připočtěte 10-násobnou trávící soustavu se vším všudy (urychlenou projímadlem) a máte z toho fekálně a sadisticky vystupňované pokračování stonožky. To, co mě bavilo v jedničce se zde už nenachází.. Nejde ani tak o napínavý horor, jako o zvrácený dokument z lidského řeznictví. Ale výběr postavy malýho špekatýho psychopata je bezchybnej :-D Takhle si je představuju. Kdo dokouká do konce, může si stejně jako já říct, že je borec!

Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

Mluvenému britskému humoru jsem nikdy nepřišel na chuť (Jistě pane ministře nebo právě RD) - to Mr. Bean je něco uplné jiného. Jsem asi ta druhá skupina, která tento britcom nenávidí. Ač jsem mu zkoušel dát šanci, tahle blbost z ťulpasů z vesmíru mě opravdu neoslovila.

Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!

Kobra 11 - Město v ohrožení (2008) (epizoda)

Kobra 11 - Na život a na smrt (2007) (epizoda)

Kobra 11 - Na věky věků (2004) (epizoda)

Kobra 11 - Křest ohněm (2003) (epizoda)

Kobra 11 - Štvanice (2002) (epizoda)

Kobra 11 - Jízda smrti linky 834 (2001) (epizoda)

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)