Brooklyn (2015)

Well hello Mr. Brooklyn, I admire you, I honor you & I will never ever be more fascinated by you.. Although you're not probably the 5 star rated film. You have huge mentional crossover - US is my dream country and I never wanted to live anywhere else than in NY after the WW2nd. In any case I will recommend you as my heart classified film. And I 'll never stop dreamin about this journey. Goodbye 😢 :'-(

Odebrat z přátel (2014)

Průměrnej horor kterej nesedne svým provedením každému. Jde o to, že se to děje celý na obrazovce PC. Někoho jiného o může nasrat, mně to přišlo originální, ale asi si na tom slušně namazali kapsu :) horší průměr.. 3 hvězdy

Zbrusu Nový zákon (2015)

ROZHODNĚ ne film pro každého.. Komedie ani náhodou. Drama souhlas - jako bič. Ale i přesto je potřeba se soustředit a mít hodně trpělivosti s tímto dílem. Hluchý místa s příliš hlasitým prostorem pro zdůraznění okamžiku a.. No prostě jestli na to máte po traileru koule - směle do toho. Za mě průměr :) i když je tu cosi co přesah filmu zdůrazňuje a tak ač zpočátku nasrán, uděluji 3 hvězdy. Konec to vytáhl a jak říkám. Něco tu je, něco co neumím vysvětlit. Ale na 4 to neni trnčo :-p

Něco jako komedie (2010)

Asi se ustřelím nadprůměrnou hvězdou o hodnotě 3,5... Film asi s poněkud stereotypním tématem nemocného kluka ale tak nějak zvláštně podaný. S dobrým soundtrackem, dobrými herci a v mým případě asi nedostatkem společnosti u jeho sledování. Chtěl bych to vidět ještě jednou a pořádně s někým.. Prozatím tu nechám 4. Čekal jsem něco horšího asi. Lehce jako by tu byl snad i přesah. Nevím.

Mládí v trapu (2003)

Myslím, že tady 4 hvězdy nejsou ustřelení.. Komedie je to neobyčejná a nad ostatním bahnem teenagerských póvlů směle levitující. Já se u toho bavil (příběh nebo nějakou přidanou hodnotu netřeba očekávat) a herecké obsazení vcelku vkusně zavdává nepronuděné hodině a půl. Čest BLUEově památce a sláva kmotrovi :D 4z5

Nebezpečné myšlenky (1995)

No rozhodně si myslím, že podle toho, jakej dělaly ti fakani na začátku bordel, tak u konce bylo jejich tichý sezení nějak extra nereálný. A pro mě tím pádem slabší pocit z filmu, kterej si hraje s tak reálnýma tématama jako je šikana, vyloučení sociálně slabších, vražda a připustí ve scénáři takovou odchylku od normálu.. Ale jinak se na to dalo dívat. Určitě nejsem pochcanej jako 3/4 CSFD nerdů z Mišky Pfeifferové nebo zasaženej aurou filmu starších roku 2000, takže na víc než 3 to nevidím ;) hoj

Návrat do domu hrůzy (2007)

Horor asi průměrnej až slabší, no chybějící děsivost filmu vyvažovala aspoň přítomnost nadpočtu ňader v tomto počinu :D jinak bych ty 2 hvězdy, symbolizující mléčné vaky, musel strhnout :-/ Ve filmu se nic moc neděje a postupně pochcípají na jakési hoře v jakýmsi domě. Neviděl jsem jedničku možná to byla chybka.. PRŮMĚR

Oko dravce (2008)

Solidní mysteriózní thriller z kategorie "PC nás jednou stejně dostanou". Must see záležitost. Přesah tu nevidím, ale napětí to má a rozhodně to 2h nenudí. 4 hvězdy po právu, LaBeouf to na tu starou rašpli rozbalí a vy mu to vlastně i přejete :)

Skrytá identita (2006)

Scorsese, Nicholson, Damon, Wahlberg a mladýmu Jackovi Dawsonovi to taky sedí. Slušnej koktejl akce z policejního prostředí, celej film o práci v utajení a souboji dvou proti sobě stojících táborů. Ke konci dost mrtvých a hodně se to protřídí. No závěr je logickej a spravedlivej vlastně. Wahlberg to pomstí všechno a tak ač tu smrdí na konci hromada mrtvejch, stejně to končí happyjendem. 4z5 a víc než slušná zábava na běžnej večer

Stalo se (2008)

Podle mě obstojná katastrofa s poněkud divným koncem. Kdy vše tak nějak vyšumí do ztracena a oni se přestanou bát až příliš jednoduše. Dalo se z toho vytřískat víc i když se tu i zastřelí pár dětí nervy mohly být větší. Prozatím 3* a příslib shlédnutí do budoucna ;)