Jak zbohatnout (2022) (pořad) odpad!

Jára Soukup….ředitel, moderátor, komentátor, právník, ekonom, lingvista, virolog, psycholog, kuchař, herec, scénárista, režisér, zvukař, osvětlovač, vedoucí kantýny, instalatér, klempíř, truhlář, filantrop, projektant…a nově i byznysmen - spasitel. Paní vyrábí medaile a Jaromír už plánuje výrobu v Číně. Přitom chce mít jedinečný “investiční” výrobek 😁 Škoda jen, že Jaromír nedal návod na zbohatnutí. Načmáral tabulku, vysypal své úvahy a popřál paní štěstí 😂

Jan Žižka (2022)

Hodně jsem se na tenhle “velkofilm” těšil…a po shlédnutí jsou pocity rozporuplné. Po oznámení rozpočtu, jsem očekával film, který se bude minimálně rovnat Vávrově Žižkovi. Bohužel, k tomu nedošlo a lze předpokládat, že většina peněz padla na honorář hvězd. Výpravě a vybraným lokalitám není co vytknout, obsazení také výborné…jenže to nestačí. Pominu-li příběh, tak film je strašně natahovaný. Navíc ve vlnách, kdy pár minut napětí střídají zdlouhavé nudné konverzační pasáže. Nemůžu si pomoct, ale za třetinu peněz by to vypadalo úplně stejně, ale s českými herci. Strašně rád bych dal více, ale 60% je max.

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad) odpad!

Další z řady pořadů narcisního lumpa a morálního mrzáka Jaromíra Soukupa. Někdo by mu měl konečně připomenout to, co donedávna říkal a jak dobrovolně sloužil těm, které dnes kritizuje. To znamená řiťolezectví a podlézání Zemanovi, Babišovi, Okamurovi, Ovčáčkovi… Jak je opěvoval, zastával se jich a byli u něj jako doma.

Jimmy Savile: Britský horor (2022) (seriál)

Dokument o vychcánkovi a slizkém chlívákovi v jedné osobě. Námět výborný…ale ta stopáž je zbytečně dlouhá. Dvě třetiny o jeho kariéře, koho znal, komu radil. Poslední třetina se věnuje výčtu jeho činů. Bohužel, jak jsou první dvě třetiny nekonečné, ta poslední je zase strohá. Jiné dokumenty z dílny Netflixu (o H.L.Lucasovi, R. Ramirezovi nebo J.W.Gacym) jdou do hloubky. Nepustí diváka a detailně se věnují celému životu zločince, včetně výpovědí, vyšetřování a odhalení. Toto zde postrádám.

Jukebox Honzy Dědka (2022) (pořad)

Mě to celkem baví.  Jen občas toho obkecávání by mohlo být méně. Ale jako kulisa…proč ne?

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Lepší zpracování než v případě HBO. Už jen proto, že se vyvarovali dnešním módním kecům o rasismu, feminismu a srovnávání tehdejší a dnešní doby. Jasně, něco málo zmíněno bylo, ale nenásilně a pouze okrajově. A stejně byla ta poslední dekáda minulého století nejlepší :)

Koncert pro Ukrajinu (2022) (koncert)

To co se děje na Ukrajině je katastrofa…musí to co nejdříve skončit. A snad to nezůstane bez odezvy i u běžných Rusů. Tohle by se už nemělo nikdy opakovat….stejně jako devastace Libye nebo humanitární bombing Bělehradu, oboje schválené českou politickou elitou. A ke koncertu samotnému…vybraná částka super. Je fajn vidět, že i v dnešní složité době, nejsou lidé sobci a není jim lhostejný osud blízkého národa. A není to jen o penězích, ale i materiální pomoci a poskytnutí útočiště uprchlíkům. V tomhle děláme možná nejvíc z celého světa. Co se účinkujících týče….absolutně nechápu, proč se neustále dává prostor Jandovi, který byl za komunistů pečený vařený. Kolikrát on otevřeně kritizoval tehdejší režim? Větší bezpáteřní krysu těžko pohledat.

K tabuli! (2022) (pořad) odpad!

Prima odpad

Lela show (2022) (pořad)

Mentálně a morálně retardovaný fighter Jarda chce kamarádit s jednoduchým fighterem Karlem “kličkem”…a tak jeho plastové figuríně vytvořil čas ve vysílání.

Lucky! - Bernie Ecclestone a historie Formule-1 (2022) (seriál)

Vynikající dokument o F1 a především člověku, který ji povýšil na královnu motosportu. Můžeme si o Berniem myslet co chceme, ale za jeho éry byla F1 opravdu vrcholem motorsportu. Teď je to DRS kroužení vysavačů, postavené na úroveň zámořských sérií.