oskiii

oskiii

Česko

• 18.2.2017  01:12

Výborný dokument. Popíračům, kteří překrucují dějiny, musí praskat cévky o 106. Výborně zpracovány a objektivní dokument o našich osvoboditelích.

• 8.7.2017  14:17
    Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010)

Totální sračka pro masy Američanů, kteří si chtějí splnit svůj emerickej drým. Kolem nováčka se točí celý štáb a nikomu to nepřijde divné. Nechybí lidské příběhy, které vženou slzy do očí a dojmou i samotného šéfa. Pak všechny svezou na vedení, kde dojde ke konfrontaci. Nechybí obrovské dary pro zúčastněné. Následně se šéf sejde s managementem a všechny zjebe jak to dělají špatně a musí se zlepšit. No něco to vypovídá i o něm samotném. Nakonec se sejde celá firma a všichni se spontánně smějí záběrům z natáčení. Nechápu, že to tak Američani, a nejen oni, žerou.

• 9.1.2017  15:42

Není je to zajímavý film. Mám rád naháněčky když někdo před někým utíká a čekal jsem to i zde. Zběsilý úprk z tábora tomu i nasvědčoval. Nebyl to však souboj mezi lidmi ale mezi přírodou a lidmi. Ale i tak působivý děj se zajímavým závěrem.

• 11.12.2016  22:40
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Arogantní ocas Pohlreich. Urážet, zesměšňovat a honit si ego na lidech. Zdeno, schovej dvojky, sbal si flíčka kamarádíčka Vaňka...a běžte oba do zadele ;) Babica už tam čeká. Technické provedení pořadu...katastrofa. Cecek Pohlreich mluví a do toho jede v pozadí hudba...zoufalé. Co to jako je? Reality show říznutá hitparádou? Nebo se to má jako tvářit světově?

• 7.10.2017  23:33
    Děsivá předpověď (TV film) (2009)

Efekty katastrofální, špatně prostřihy, nesmyslné dialogy.

• 23.6.2019  11:39
    Katka (2009)

Tvrdé, syrové...Tohle by se mělo povinně promítat ve škole.

• 2.9.2019  19:23
    Metallica - koncert v Nimes (koncert) (2009)

Nesmyslně vysoké hodnocení. Tohle nebyla Tallica v plné síle a koncert v Nimes patří spíše k průměrným. Ve srovnání s Binge & Purge je to hodně slabý čaj.

• 11.4.2019  22:39

Jeden z mých nejoblíbenějších dokumentů. V tomto případě o člověku, který maximální možnou měrou proslavil Československo za oceánem.

• 24.3.2014  19:19
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

Je to moc vzácný kousek. Hodnota asi 3000 USD..........Nabídnu Vám maximálně 500 :D

• 18.12.2016  17:54

Shlédnuto úplnou náhodou. A překvapivě velmi příjemný film.

• 25.7.2014  19:44

Po ubohé Vzpouře strojů, je tohle velmi solidní počin.

• 24.12.2016  22:59

Tohle můžu. Parádní podívaná...příběh, zpracování. Moc velká paráda.

• 25.2.2017  11:59

Dal bych klidně i 3*, ale díky toho dementního, naprosto nelogického konce, dávám 1*. Perfektní ukázka, jak se dá v posledních 60ti vteřinách zničit předchozích 99 minut.

• 3.11.2013  11:53
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Solidní násyp v podání Jirky "Žožo" Babicy. Brutální hlášky, zajímavé myšlenkové pochody a legendární servírování. Asijská kuchyně, bretoňské řízky nebo cibulové rizotto. Prohodím, zapnu pod pánví, kostičky, čtverečky.... "teď to nechám lechce to...ták". Proč to vlastně dělám? :D Zkrátka smršť nezapomenutelných úvah a instrukcí. btw.: Jirko...co to je ten "kvalitní švýcarský povrch"?. Materiál "Švýcarsko" neznám. A guláš komoušského prasete Havla si opravdu nedám.

• 22.7.2017  00:01
    Comeback (TV seriál) (2008)

Nevtipná, nudná a trapná sračka. Trapné scény, trapné dialogy, trapné postavy, trapné výkony účinkujících ochotníků třetí kategorie. A ten Ozzák má být jako co? Tak si tvůrci představují rockera/metalistu?

• 12.9.2020  19:02

Syrové, brutální...skvělé

• 5.8.2017  09:09
    Retro (TV pořad) (2008)

Mě se na tomhle sranci líbí dvě věci: 1. Moderátorka, která ve vzpomínané době ležela v kočárku, ale rozumuje o 106. 2. Výběr "hostů", kteří vše haní a vysmívají se tehdejší době, přitom tehdy byli členy KSČ, případně figurovali na vysokých postech. Dědek ironicky komentuje tehdejší dobu, přitom za totáče dělal náměstka ve státním podniku. Všichni věděli, že to stojí za hovno....ale 40 let seděli a nic nedělali. Teď mektají. Nesnáším komanče a nesnáším ani tento paskvil, který jim dává prostor. Další ČT odpad...co taky od nich čekat. Úroveň Novy.

• 5.12.2015  11:35
    Slipknot - Psychosocial (hudební videoklip) (2008)

Mistrovský kus. Jeden z nejlepších klipů hudební historie.

• 10.12.2017  21:08

Tvůrci si zřejmě řekli, že zkusí vytřískat maximum z něčeho, co bylo populární před čtvrtstoletím. Výsledkem je nuda, šedá polodepresivní nuda.

• 19.11.2017  15:23

Exploze dokonalosti.

• 18.9.2016  14:53
    Zmije útočí (TV film) (2008)

5*...skvěle jsem se bavil. Vynikající herecké výkony, špičkové efekty a štěkající zmije :D...pecka

• 29.8.2020  12:56
    Kvaska (2007)

Ale jo, celkem mě to bavilo.

• 28.4.2017  19:08
    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)

Miluju jídlo, rád zkouším nové chutě...takže tenhle pořád doslova žeru. Fred je výborný průvodce a jeho tipů jsem využil například při návštěvě Asie. Perfektní pořad

• 29.4.2017  18:23
    Spider-Man 3 (2007)

Srankoidní závěr. Hlavně ten "přímý přenos". Vrchol emerického hrdinství.

• 22.1.2014  16:30
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Zaprděný, rádoby intelektuální sranec. Nuda, šeď, umělý smích....dementní postavy. Sranec za 0*

• 28.1.2017  13:14

Prostě Bale...

• 20.10.2017  15:29
    Hadi v letadle (2006)

Výkal... řídký, smradlavý výkal. Neškodní škrtiči jsou zde jedovaté bestie... který magor ten scénář psal? Tohle není béčko... filmy s JCVD jsou proti tomuto sranci zlatým fondem světové kinematografie. Tohle je otřesný zvratek.

• 3.8.2017  13:20
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Další mr*ka z dílny ČT...

• 17.5.2014  06:50

Zřejmě nejsem na intelektuální výši jako většina recenzentů, ale Králové ro(c)ku patří k mým nejoblíbenějším komediím. Jack Black je nejen vynikajícím komikem, ale taky muzikantem.

• 21.1.2017  19:52
    Můžu u Vás přespat? (TV pořad) (2006)

Můžu se u Vás vychcat?