Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Recenze (542)

plakát

Ikony Kamila Střihavky - Petr Janda (2022) (epizoda) 

Sorry, ale Janda je pro mě ukázkou příkladného normalizačního umělce. Za komančů se mohl div přetrhnout a dneska si stěžuje, jak se měl špatně. Ten bezpáteřní člověk se mi absolutně hnusí.

plakát

AZ-kvíz tentokrát s Fortunou (2022) (pořad) 

Důkladně vyslovující Jakub Železný, který si při otázce “kdo vyhraje MS”, neodpustil politickou odpověď. Ale sportovní AZ je příjemným oživením, byť fotbal nesleduju.

plakát

Klub sráčů (2000) 

Dnes už tak trochu legendární komedie, plná šílených hlášek a scének. A k tomu všemu špičkový soundtrack. Prostě, nemůžu z nostalgie jinak 5*

plakát

Černá listina (2013) (seriál) 

The Blacklist je typ seriálu, který táhne jediná postava. Spader je ve své roli inteligentního a charismatického “padoucha” vynikající.

plakát

Český Slavík 2022 (2022) (pořad) odpad!

Natahované, nudné, místy trapné…za normálních okolností na 90 minut max. Tohle se má dávat ze záznamu ve dvě v noci, mezi teleshoppingy. A “vysněná O2 aréna”, jako omíláné české měřítko úspěchu, nesmí chybět.

plakát

Terrifier (2017) 

Tohle je solidní psycho jízda. Vyšinutý němý klaun, s nosem Roberta Záruby, zatraceně děsí a s těmi nebožáky se rozhodně nesere. Horor je postavený na strahu, brutalitě… a vlastně postrádá jakýkoliv příběh. Oběti přicházejí a po chvilce jsou odejity. Ani náznakem není řečeno, kdo klaun je, jaká je jeho minulost a proč to všechno dělá. A ono to není vůbec na škodu. Některé scény jsou mrazivé (jízda na tříkolce), jiné bizarní až úsměvné (hra na ženu). Bavil jsem a vzhledem k tomu, že tenhle žánr mám rád, tak nemůžu jinak. 80%

plakát

Chyby a katastrofy (2021) (seriál) 

Žeru ten záznam o pěti snímcích z Pentagonu…který je prošpikován kamerami.

plakát

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad) 

Skvělé. Zvlášť epizody zaměřené na blábolu Kaletu a jeho podnikání s prázdnými slovy. Některé díly by se měly pouštět ve školách, v rámci osvěty.

plakát

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Manipulativní, s potřebou šokovat a vyvolat paniku.

plakát

Wayne Gretzky - Vysoko nade všemi (1990) 

Ikonický hráč, jeden z těch absolutně nejlepších a držitel nejvýznamnějšího rekordu NHL. Borec, který dal hokeji vše, stejně jako jeho rodiče dali vše ke splnění jeho snu. Ideální námět na dokument.

Ovládací panel
1 bod