Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Reality-TV

Smrtonosná past 3 (1995)

"Vořechu, co ty na to vořechu? Máš asi problém, protože jsem bílej co?" Jednoznačně nejlepší díl celé série. Má to napětí, má to spád a neskutečně to voní devadesátkama.

plakát

Souboj na talíři (2021) (TV pořad)

Pořad na pohodu. Na nic si to nehraje, všichni tři pobaví a v rámci kuchařských pořadů je to nadstandardní počin.

plakát

Sama doma (1998) (TV pořad)

Týýdam padadydam tytydytytydytymdam pam padam pam

plakát

Like House 2 (2021) (TV pořad) odpad!

Účastníky, stejně jako tvůrce, lze označit pouze dvěma slovy: zm*i zku*vení.  Pro společnost absolutně nepřínosní zoufalci na (v) prima KANÁLE.

plakát

Máte slovo (2008) (TV pořad) odpad!

Ukázka toho, jak nemá televizní diskuze vypadat. Jílková není nestranná a až příliš okatě dává najevo své sympatie k jedné nebo druhé straně. Hosté se překřikují a kdo řve více, tak vyhrává. Nějaké sdělení názoru je nemožné. Buď je odseknuto Jílkovou, nebo se ztratí v křiku oponentů.Moderátorka mívá hysterické výlevy, některé až v osobní rovině.  Kdyby hosté dostali půllitry, tak je to regulérní hospodská diskuze. Tohle opravdu nemá úroveň.

plakát

Na ostří nože se Soukupem (2021) (TV pořad) odpad!

Polodementní narcis Jaromír, vytvořil další klenot mezi diskuzními pořady. No diskuzními…o kultivované diskuzi to moc není. Opět skáče do řeči, mele svá moudra a nově se navíc chová neuvěřitelně arogantně až hulvátsky. Ostatně, právě proto tento pořad vznikl. Aby se nemusel držet na uzdě a naopak to mohl pořádně rozjet. Úsměvný je na tom fakt, že změnil názory o 180 stupňů. Hosty, kterým před dvěma lety lezl do zádele, pochleboval jim a vynášel malém do nebes, dnes nepokrytě kritizuje a dává najevo svou povýšenost. Naopak ty, které v minulosti kritizoval a urážel, nyní fanaticky obhajuje a vyzdvihuje.  Opět potvrzuje svou morální pokleslost, bezpáteřnost a faleš. Navíc moderovat skutečně neumí..

plakát

13 minut (2021) (TV film)

Čekal jsem piráty silnic…ale až na jedinou výjimku to byli lidé, kteří sice udělali chybu, ale nejednalo se o nějaké hazardéry se životy. J

Přednosta stanice (1941)

Výborná komedie, plná vtipných scének. Burian, Marvan a nejkrásnější prvorepubliková herečka Zita Kabátová

Vlastníci (2019)

Po delší době tady vzniklo něco zajímavého a ze života. Velice dobrý počin.

Ovládací panel
2 body