Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Akční
  • Krimi

Recenze (671)

plakát

Na slovíčko (2009) (pořad) 

Dodnes nepochopím, jak se Černý mohl uplatnit v televizi. T

plakát

Česko na grilu (2024) (pořad) 

Nesympatický Zástěra, vlezlá Pagáčová a k tomu vlažný Cecek.

plakát

Ve varu (2024) (pořad) 

Další pořad rádoby gastrokanálu Prima. Tentokrát zaměřený na fancy free vaření aneb jak ze základních receptů udělat atomovou vědu.

plakát

Máme rádi šéfa! (2024) (pořad) 

Pohlreich vypadal, že mu účast byla nařízena. K tomu sestava vedená vnukem z povolání Prachařem, který si jinde než na “gastroPrimě”neškrtne. K němu Ivan Vodom*dský, jež je nazýván jako guru české gastronomie…přitom je to druhý Babica. Nesympatický Zástěra a herečka(?) Pagáčová. Nebýt vtipného Kotka, tak je to za čistou 0.

plakát

Supersex (2024) (seriál) 

Jedním slovem - vynikající. A to po všech stránkách. Od obsazení, přes zpracování až po hudbu. Žádná snaha šokovat, ale ukázat život legendy v jiném světle.

plakát

Supersex - La carne (2024) (epizoda) 

Mladý Rocco obsluhuje skutečného Rocca ve dvou vteřinovém záběru :)

plakát

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020) 

Polská verze Pachu krve…ale rovněž zábavná. Jasně, není to pětihvězdičkový horor, ale naháněčky s mutanty nikdy nezklamou.

plakát

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál) 

Nemůžu jinak než 5*. Seriál se do detailu drží knižní předlohy (Lovec přízraků), včetně dalších vybraných případů, které doplňují každý díl. Skvěle natočené, žádná snaha o senzaci, ale poctivá syrová kriminálka, která konkuruje vynikajícím Devadesátkám. Velký podíl na tom má vynikající herecké obsazení. O vztahu blízkém vztahu Markoviče s Hojerem se všeobecně ví. Lněnička s Uhlíkem jej skvěle převedli na filmové plátno. Už teď se těším na pokračování se “spartakiádním vrahem”.