Rande (1997) (pořad)

Nášup. Šílené taneční kreace, předpotopní ohozy, toporná snaha si zadarmiko vrznout. K tomu roztěkaný Slávek s tílkem v uplých kalhotech a zlatou sponou na botech. Drtivá většina byla trapnost nad trapnost....ale s odstupem času se tomu člověk dokáže smát. DJ ICEMAN MAČKÁ VINYL! A PÁNOVÉ, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM SI O MONIKU ZAHRÁT, POJĎTE K NÁM!

Americké psycho (2000)

Tohle mě hodně baví.Bale je jako vždy vynikající.Úvodní scéna,která provází ranní hygienou je výborná.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Skvělý animovaný seriál.Pro mě osobně číslo 1.Mr.Krabs a Sépiák jsou neskuteční střelci :D

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

Nevím proč,ale tahle show mě baví.Ostrý a zároveň vtipný Robert a romantická Carmen.Chápu,že intelektuálové dávají přednost dvojce červeného a filozofickému blábolení,ale Geissenovci jsou prostě dobrá a zábavná oddychovka.Za mě jasných 5*

Rivalové (2013)

F1 je má srdeční záležitost.Na tenhle snímek jsem se dlouho těšil a z kina jsem odcházel naprosto ohromen.Ano,některá historická fakta byla pozměněna,nicméně to neubírá na kvalitě.Strhující příběh dvou velkých závodníků,kteří v sezóně 76 svedli strhující boj o titul.Skvělá kamera,vynikající hudba a absolutně famózní herecký výkon Daniela Brühla.BRAVO!!!

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

Velká škoda, že Nova tuhle minisérii nenasadí do běžného vysílání, protože s tímhle by směle mohli konkurovat skvělým Devadesátkám. Výborné herecké obsazení, žádná divočina nebo potřeba šokovat.

Jen o rodinných záležitostech (1990)

Strašně nedoceněný film nabitý hvězdami, které podávají, bez výjimek, vynikající výkony. Především pak démonický Roden. Škoda, že film nevznikl o deset let později. Syrové drama z temné kapitoly českých dějin, kdy nikdo nebyl v bezpečí a lidé byli vězněni dle potřeb.

Barbar (2022)

Horory mám rád a tenhle mě příjemně překvapil…protože mu v podstatě nic nechybí.