Áčko (1997) (pořad)

Nebylo to úplně špatné. V té době bylo dost témat o kterých se vědělo, ale nebyl moc zájem o nich mluvit. A tenhle pořad je rozebíral. Některé byly zajímavé, jiné slabší. 60%

Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (pořad)

Ne tak zábavné jako Nebezpečné vztahy. Přesto pobaví. Uvádí Jagelka, vedle ve studiu Cibulka a o patro výše Musil....aneb točí celá rodina :D Barrandov jede. Ještě pár let a budou, co se produkce týče, v roce 2001.

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad) odpad!

To je hrozný shit tohle. Soukup si hraje na charismatického, životem ošlehaného kmeta…přitom je to pořád stejný ukoktaný zoufalec. A může se snažit mluvit chraplákem jak chce. Jeho zoufalost podtrhuje žíněnka, se kterou společně pomlouvají ostatní. No a to jeho “vaření”…směje se Babicovi, jenže ten je alespoň rovný chlap. Takže Jaromír opět potvrdil, že je to bezcharakterní křivák.

Akta X (1993) (seriál)

První a druhá lajna je skvělá. Celkově jsou Akta X jedním z nejlepších seriálů všech dob.

Americké psycho (2000)

Tohle mě hodně baví.Bale je jako vždy vynikající.Úvodní scéna,která provází ranní hygienou je výborná.

Amityville Playhouse (2015) odpad!

20 minut stačilo. Nízkorozpočtový amatérismus v celé kráse.

Anny (2020)

Oproti jiným dokumentům paní Třeštíkové, je tohle slabší kousek. Spíše taková jednohubka, která nejde úplně na dřeň. O minulosti hlavní hrdinky jsme se toho moc nedozvěděli, pak následovala sedmiletá díra a dost osekané zmapování posledních let života. Námět určitě zajímavý, nicméně hlavní postava dokumentu je (asi ne vlastní vinou) nezajímavá. 40%

Ano, šéfe! (2009) (pořad) odpad!

Arogantní hoven Pohlreich. Urážet, zesměšňovat a honit si ego na lidech. Pokud mu někdo nesedí, tak se po něm vozí a ponižuje. Mnohdy absolutně zbytečně. Tomuto chudákovi neuniknou ani mentálně slabší jedinci nebo nemocní, na kterých si honí triko. Když mu matka jednoho z nich připomněla nemoc jeho ženy, tak se chtěl najednou posrat. Do jiných bezcitně kope, ale u sebe se agresivně brání. Nedokáže pochválit, uznat kvalitu. Skvělé jídlo klidně zhejtuje kvůli barvě talíře, jen aby měl navrch. Zkrátka morálně pokřivený narcisní chudák. Zdeno, schovej své povislé dvojky, sbal si zženštilého homoflíčka šmakuládního kamarádíčka Vaňka s nachcaným colakečupmajstrem Vodomrdem...a běžte všichni do zádele ;)