Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Léta jsem zápasila se svými city, protože jsem měla strach ze smutku, utrpení, samoty. Od počátku jsem věděla, že skutečná láska je nade vše a že je lepší zemřít než přestat milovat.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Podle mě má tenhle film dvě tváře. První je ta, že se to prostě někomu líbí nuvěřitelně moc a je podle něj lepší než třeba Trója. No a ta druhá je ta, že mu to přijde jako naprostá s....a . Já osobně se přikládám k první skupině...

Téměř bez šance (1999)

Velmi kladně hodnotím výkon obou hereček - Claire Danes o něco lepší :) a hudba naprosto zapasovaná do prostředí :) 4 hvězdy :)

Pevné pouto (2009)

Je už to určitě pár měsíců..a já se ve svých myšlenkách vracím k tomuto filmu..je hodně filmů, které na mě v poslední době zapůsobilo..ale tento je něčím ojedinělý.."pan Harvey", "dům, který skrývá pravdu a všichni si kolem běhají, chodí, jezdí v autech", "strom života a smrti", "keř s růžemi", "loďka v láhvi", "pouto mezi otcem a její sestrou", "cesta přes pole", "trezor"..zanechalo to ve mně pocity - bezmoci, zhnusení, agrese, zmaru..film, který na vás dýchá atmosférou ztrátou dítěte min. v 90%..