chuckboris

boris čada

okres Tachov

1 2 3 4 5 následující >>
    • 23.6.2012  20:30

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?

• 7.2.2012  20:08

Těžko hledat správná slova pro tento rozporuplný film. Americký, silně vlastenecký děj mi lezl na nervy a já byl po půlhodině zralej na ručník. Pak se ale začal odvíjet dramatický příběh, který táhne nahoru vynikající (pro mě rozhodně Oscarový) herecký výkon Jimmyho Stewarta, tento muž si na Oscara musel počkat ještě dva roky, za film Příběh z Filadelfie, ale já beru pana Smitha jako nejlepší Jimmiho práci. Po opětovném shlédnutí přidávám jednu hvězdu navíc, protože především Smithova procítěná 23 hodin bez přestávky dlouhá závěrečná řeč (ve filmu zkrácena na půl hodiny) patří mezi to nejlepší co kdy v Hollywoodu vzniklo. Pan Smith nebojuje pěstmi, ale slovy, a i když to vypadá, že už dávno prohrál, dokud stojí na nohách, bude bojovat dál, ať to trvá jak dlouho chce, někdo ho nakonec vysliší! Vynikající závěr vynikajícího filmu. Škoda že u nás ne moc známého.

• 27.2.2012  21:52

Frank Capra má dobré filmy. Tento mezi ně však nepatří.

• 21.3.2012  21:14

Chaplin v ringu s boxerskými rukavicemi a svou typickou buřinkou prostě neměl chybu :)

• 5.6.2012  20:24

82 let starý film a stejně dokáže v dnešní době diváka věrohodně oslovit. Dost dobrá práce.

• 10.10.2012  21:46
    Metropolis (1927)

Velmi silný film, ve své době nadčasový.Ostatně jako všechny filmy Fritze Langa, ty jeho výtvory mě bavý i dnes. Na svou dobu dosti dlouhé, ale přesto jsem to dal stejně na jeden zátah.

• 19.10.2012  20:56

Nečekaně vtipná podívaná, film mě bavil úplně celej. Buster Keaton, i když se nikdy nesměje (na komika zajímavá vlastnost), byl fakt dobrej. Předvádí skvělé kaskadérské kousky, pohyby má dobře sehraný, celej film má rychlý tempo, žádný zbytečný emoce, hodně akce. Překvapila i scéna zřícení lokomotivy (to muselo bejt drahý!!). A ač mám nejradši Chaplina, Frigo i tak dost potěšil.

1 2 3 4 5 následující >>