50/50 (2011)

Gordon-Levitt se mi líbil už v Inception, tady potvrdil. Celkově se mi ale skrz náladu filmu jen těžko hledá další pozitivní věc...určitě ne špatný film, ale asi ne můj šálek čaje. Kolem komedie toto prošlo opravdu z velké dálky! 6.9/10

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Bohužel, neviděl jsem původní (první, originální?) verzi. Porovnávat tedy nehodlám. Pokud bych vynechal "smutnou story" o zemřelém otci, ministryni (řeči typu: "...já reprezentuji prezidenta USA...", lol!) a trošku dalších "klišoidních" neduhů, možná bych se nesmál a přesto bych se víc bavil. Reeves jako vždy kůl a Jennifer Connelly můžu vždy. 7/10

Mazací hlava (1977)

Jako veliký fanoušek Davida Lynche musím s politováním oznámit, že toto bylo i na mne moc! :-D 7.9/10

Rychle a zběsile 5 (2011) odpad!

Situace kdy se hrdě a rád rozejdu s míněním zde na čsfd. Toto nemůže být ani dobrý akční film, ani komedie, ani cokoli smysluplného... Brát toto s nadhledem? Proč? Jak? Anti-fyzikální honička na konci byla jen perlou na dvouhodinovém utrpení. Sra*ka! Odpad!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Čekal jsem víc než jen další "Prcičky". Možná tam pár vtipných okamžiků je, ale tak nějak po x-té už mě to prostě nebaví..