Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tarantinův základ! :-D Myslím, že vše podstatné je zde již několikrát řečeno. Kdo neviděl, rychle na to! 9.6/10

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Šlo to v roce 1999 udělat lépe? To opravdu těžko! Unikátní! 10/10

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Slova správně popisující jak nekonečně úžasné jsou záběry tohoto seriálu najít nelze. Ať hluboko v oceánech, tak vysoko v horách, vždy je vše tak jak má být, přirozené, divoké a čisté. Pokud tento dokument v někom vzbuzuje něco jiného než nejhlubší úctu a respekt k přírodě, Zemi, doporučuji řídit se heslem: Save the Planet, kill yourself! 11/10

Život savců (2002) (seriál)

Další dokonalý dokument! Záběry, které se nikdy neokoukají a nikdy nepřestanou bavit. BBC a David Attenborough. Tečka! 10/10

První život (2010) (seriál)

Vývoj života na Zemi sestavený ze střípků, které příroda rozsypala všude po světě a krásně vizualizovaný pomocí moderních technologií. 10/10

Zmrzlá planeta - Série 1 (2011) (série)

Myslíte si, že póly naší země jsou jen nudná, studená místa bez umění zaujmout? Podívejte se na Frozen Planet. Všudy přítomná "nej", která David Attenborough hbitě naservíruje při každé příležitosti jen doplňují hloubku a neskutečnost záběrů života zvířat v tomto nehostinném, přesto krásném prostředí. Opět famózní podívaná, kterou si dokážu pro její krásu pouštět znova a znova! 10/10

Svět plazů a obojživelníků (2008) (seriál)

Stydím se, že jsem se před zhlédnutím tohoto domníval, že mě nebude bavit tak moc jako ostatní dříve zhlédnuté dokumenty podobného formátu. Opravdu hodně velký omyl! Úžasné "příběhy" a záběry zdánlivě nudných a studených tvorů, které jsou jak už bývá u Attenborougha zvykem podány strhujícím způsobem, který vás nejen poučí, ale i dojme! 10/10

Tygr - špionáž v džungli (2008) (seriál)

Nejkrásnější dokument o nejkrásnějším zvířeti planety. Unikátní záběry díky vychytralým technikám obstaraly opravdu užasnou podívanou na dospívání tygří rodiny. Škoda jen, že za nedlouho bude tento a další dokumenty věnované této šelmě jedinou vzpomínkou a možností vidět tyto krále divočiny. 10/10

Láska a smrt (1975)

Pro mne asi (zatím) nejlepší Woody. 8.8/10

Záhada Blair Witch (1999)

Možná je to tím, kolik mi bylo let, ale u tohoto "hororu" jsem se opravdu bál! Podařená mystifikace a nepříjemně hutná atmosféra! 8.5/10