SimcaJB

homepage

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 18.2.2019  22:18

Nicu Pizzolattovi se podařilo opravdu předposlední díl zakončit tak, abychom netrpělivě očekávali díl poslední, s tím, že mnoho si mnoho fanoušků přivstane a bude koukat ve tři ráno, aby zjistili, jak to s únosem a vraždami bylo. Máme sice teď už na internetu ukázku z poslední epizody, ale ta vůbec neukáže nic, co by pomohlo s vyřešením případu. Občas se ukáže, že předposlední epizoda je ta nejlepší, ale dnešní epizoda (sedmá z osmi - z třetí série) je opravdu nejlepší. Mé hodnocení: 100 %

• 11.2.2019  22:17

Jsem opravdu zvědavý, kdo je vlastně unesl, kdo vraždil a kdo vlastně za celým komplikovaným a velkým spiknutím stojí. Určitě hlavním detektivům a jejich přátelům v posledních dvou epizodách půjde o život, ale jak je vidět, z vyprávění z roku 2015, tak detektivové vyšetřování přežijí, ale za jakou cenu? Na vyřešení této otázky máme ještě 2 hodiny Hodnocení: 100 %

• 3.2.2019  19:28

Pravděpodobně nás už moc minulost nečeká, tak jsem zvědavý, co na nás hlavní tvůrce Nic Pizzolatto připravil. V prvních čtyřech epizodách jsme měli dost typů na únosce a vrahy, ale v pátém díle se dozvídáme to, že je pravděpodobně vše úplně jinak a že se znovu vracíme na začátek, kdy otec viděl své děti naposledy. Druhá půlka sezóny začíná nejlepší epizodou, hodně mně celý hodinový příběh ze tří časových rovin překvapil a poslední minuty  v 21. století mě nechávají v touze vědět další příběh o tom, jak to vlastně s těmi dětmi (vraždou a únosem) bylo. Hodnocení: 100 %

• 30.1.2019  20:57

A co moje hodnocení? Příběh se sice moc neposunul, ale hlavní body příběhu nám naznačily, že to nebude hned tak jednoduché, jak se zdá a hlavně nepůjde pouze o jednoduchý únos a vraždu. Hodnocení: 90 %

• 24.1.2019  21:52

Režisér (scénárista filmových Star Treků) Alex Kurtzman už odkoukal od J. J. Abramse, jak natočil cool epizodu. Další epizodu bude režírovat další z „klasik Star Trek“ režisérů Jonathan Frakes, který pro plátno dokázal obnovit filmovou sérii s posádkou „Next Generation“ v 90. letech.Jsem hodně zvědavý, kam nás kroky Michael Burnham s posádkou Diskovery donesou, určitě to bude tam, „kam se dosud člověk nevydal“.Hodnocení: 95 %

• 24.1.2019  21:23

Je vidět, že prospěla péče hlavního scénáristy a tvůrce, aby vše postupně poskládal do složité mozaiky postav, jejich činů a pocitů. Určitě se únosce (i vrah) objevil v prvních třech epizodách, ale já zatím tip nemám, sledujeme totiž vyšetřování ve dvou časových úsecích a příběh z 21. Století, kdy už je Hays v důchodu a během natáčení dokumentu odhaluje svojí paměť, kterou má stářím už poznamenanou.Hodnocení: 85 %

• 16.1.2019  21:31

Další díl, no prostě je to čím dál zajímavější a určitě třetí sezóna, která se sice natáčela už před 3 lety, bude vyvrcholením, které bude to nejlepším, co nám česká seriálová tvorba (HBO) přinese.

• 16.1.2019  21:31

Terapie pokračuje a postupně se dozvídáme podrobnosti ze života pilota, který prostě není vůbec v pohodě. Marek Pošta si už neví rady, co Šimon se svým životem dělá. Jsem zvědavý, jestli je život stevardů tak záživný a na drogách, trocha proniknutí do života, který je jen pro „zvané“, neuškodí. Jak jsem psal minulý týden, tak znovu režíruje Matěj Chlupáček, který dokáže zaujmout vztahem mezi Poštou a Šimonem. Při podrobném sledování dílu, jak v předchozím, jsem si všiml, že byl natáčen dlouhou dobu a že některé střihy jsou moc výrazné a pocity a výraz v následujícím záběru nenavazují. Přesto je to ale dobrý díl, který navazuje dobře na epizodu z minulého dílu přestože je to zas o jiném tématu, než bylo v předchozím díle obtěžování nadřízeného.

• 10.1.2019  20:44

Po prvním týdnu musím říct, že se třetí série povedla. Vše je jasné ihned z prvních epizod, a tak mne příští týden čekají další díly, kde se dozvíme co všechno pacienty Marka Pošty trápí. 100 %

• 10.1.2019  20:43

Od Karla Rodena už samozřejmě víme, co každý díl bude dělat, koukat co všechno k němu přišlo za pacienty. Popová zpěvačka v krizi, stevard, co si neví s nadřízeným teploušem a teď manželka, co má za manžela psychickou trosku, která možná i hraje své poškození, aby měla klid od všech lidí kolem. 90 %

• 9.1.2019  20:54

hodně zajímavý tím, že je trochu tajemný a že je postavou hodně skryto a sám o sobě nechce nic říct Markovi, který důležité informace musí z leteckého stevarda lámat. Druhý díl třetí série je hodně zajímavý, příběh stevarda je hodně zajímavý a rád se dozvím, co všechno vlastně tají a jak se dostaneme k poslední epizodám pro režisérskou stoličkou Matěje Chlupáčka.  95 %

• 8.1.2019  10:02

První díl je českým přínosem do HBO, a tak se můžeme v dobré míře dívat na to, jak dobrý režisér umí vést dobré herce, které sice nemusíme tolik znát (Studénková, Dyk… jsou vyjímkou), ale svojí postavou dobře znají a hrají svůj příběh reálně, jak by se asi mohl stát.První epizoda: 90 %

• 21.12.2018  12:19

No druhý díl je určitě lepší než první, a je to požitek na to dívat se, Berlín je skutečně Berlín, Moskva je opravdu Moskva, ne jako v prvním díle, kdy Praha vynahrazovala více měst. A pokud třetí díl bude režírovat stejný režisér, tak bude znova úspěch zaručen.

• 7.11.2018  12:29
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Kam se hrame na Pohlreicha. Remunda s Klusákem zase odvedli práci na ***

• 2.11.2018  13:27
    The Perfect Kiss (2018)

Je to snad ještě debilnější než "Porno" stejného názvu. :-(

• 17.10.2018  21:59

Je vidět, že je Doktor Who zase úplně jiný než předchozí. Dámská verze hlavní postavy mu sluší a dává mu více citu, který pro lidi bude ještě více zajímavější, když se o životě Pána času dozvíme trochu více z jeho historie a věci, které ji během předchozí reinkarnací poznamenaly. 80 %

• 13.10.2018  22:46

Minulí Doktorové ale měli svoje úvody lepší, akčnější a zábavnější. Dlouhé vysvětlování myšlenkových procesů Doktorky od příběhu odrazovalo, a tak si myslím, že měli něco vystříhat, aby díl dostal spád. Bohužel hodnocení nové epizody je pouze sotva na průměr 60 %

• 4.10.2018  22:19

Nevím, co bude následovat za další epizody, ale Simpsonovi v poslední (prozatím ohlášené) sezóně čím dál slábnou, vtipů a narážek je tam stále málo, a tak jedinému, čemu jsem se se zasmál bylo krátké cameo slavných hereček, které dělaly konkurs na role Marge a Lizy pro připravovaný film dle Bartova vyprávění. Momentálně to je sotva průměrná epizoda: 60 %

• 18.9.2018  22:37

Osmý díl je první dílem trilogie příběhu o oživení první královny. Bean se setká s mnoha neznámými lidmi a zažije několik dost dobrých věcí, které stojí k vyprávěné. Elfi spolu s Luci dokážou, že jsou těmi nejdůležitějšími prvky příběhu a mladá alkoholička Bean pro svého oblíbeného elfa prožije dost dobrý životní příběh. Postupně se epizody vylepšují a já 8. epizodu první série hodnotím 85 %

• 18.9.2018  00:12

Nekončí se  v tom nejlepším, oproti předchozí epizodě je prostě díl od Cartera moc překombinovaný a potřeboval by vystříhat ježdění autem, dlouhé diskuse a samé několikaminutové běhání. Hodnocení: 70 %

• 17.9.2018  13:13

Poslední ne-mytologická epizoda je velmi pomalá, řeší se tam věci, které potřebují tvůrci vyřešit k uspokojivému konci. Jak Dany, čemu věří ona, tak Foxe, který zase věří jen svému úsudku.Příběh tajemných vražd není v této epizodě tím nejdůležitějším prvkem.  To nejdůležitější je to, že už jsou oba dva agenti dost staří na to, aby začali přemýšlet nad svým životem, jak ho prožili, co všechno přežili a hlavně co je všechno ještě spolu čeká. 90 %

• 4.9.2018  22:28

Seriál si drží svojí úroveň, ale zrovna sedmý díl se nepovedl, bylo tam málo vtípků a málo humoru, která jsem očekával. Objevilo se sice několik odkazů na jiné filmy a obrazu (obraz Poker Game - Cassius Marcellus Coolidge), ale to bohužel nestačilo, abych epizodu neohodnotil velmi slabo.  60 %

• 28.8.2018  22:39

Jestli to tak půjde dál, tak v rámci animovaných sérií  je Disenchantment kvalitativně srovnatelný s Rickem a Mortym. Každý má úplně jiný styl humoru, ale své fanoušky i najde. Pátý díl je zase dokonalý: 100 %

• 21.8.2018  22:34

Čtvrtý dil je opravdu nejlepší – 100 %

• 20.8.2018  23:00

Pro mě to je ale prozatím nejlepší epizoda a to jsem nečekal. 100  %

• 18.8.2018  23:48

Druhý díl, tím, že je pokračováním v příběhu toho prvního, je dokonce i lepší, než jsem čekal. Hlavní postavy se projevili víc a v království to začlo žít. Tentokrát nemá klasícké „pokračování příště“ a tak se určitě budu těšít na další díl. 95 %

• 17.8.2018  22:40

Seriál také je plný vtípků, které určitě jsou pro překladatele oříškem, a tak je velmi zábavný a až se dostane i do českého dabingu, tak bude ještě vtipnější. 90 %

• 28.6.2018  22:00
    Vraždy ve Stratfordu (TV seriál) (2018)

Naprostá blbost. Český název má být podobný Vraždám v Midsomeru ... No stejná úroveň jako ordinace :-( Kam na to Prima chodí.

• 26.6.2018  14:05

Poslední díl přinesl mnoho zvratů, mnoho mrtvých, několik odhalení (kdo je výtvor z lidí) a mnoho překvapení, ale to nestačilo, aby to byl i nejlepší díl. Zklamal mne a tak je to prostě průměrný díl druhé série – 80 %

• 18.6.2018  14:42

Předposlední epizoda je patří mezi nejlepší epizody celého seriálu, má pár svých much (smrt oblíbených postav a málo děje), ale díky této epizodě pochopíme smysl všeho, co se do teď dělo a co všechno bylo naplánováno. 90 %

<< předchozí 1 2 3 4 5 6