Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Epické zakončení trilogie. Úžasné stavby jako je Minas Tirith nebo věž v Mordoru, velkolepá bitva s několika tisíci vojáky, dokončení výpravy Sama a Froda, znovu setkání Spočenstva prstenů. V prodloužené verzi skoro 4 hodiny, ale i přesto je nejlepší se koukat na film bez přestávek, aby z vás nevyprchala ta natěšenost. Nejlepší scéna, když už se zdá město být ztracené a náhle roh Rohanu a postupné ničení skřetího vojska. Pro mě nejlepší herec byl Elijah Wood a Glum.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Ani nevím, co tomuhle filmu chybí, ale na plné hodnocení to není. Slabší než jednička, ale stále úžasnej film! V tomto filmu se konečně setkáváme s rozdvojenou postavou Gluma a musím říct, že téhle postavě nic nechybí. Dokonce jsem se i zasmál při konečný bitvě při Gimliho hláškách.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Výprava, hudba, masky, vizuální efekty, už jen tohle dodává filmu unikátnost. Zatím mě nijak víc neoslnily masky, tak jako v trilogii LOTR. Doporučuji kouknout na prodlouženou verzi (u všech 3 dílů). Tenhle film vás vtáhne do sebe a vypustí až po skončení závěrečných titulkách, ale stále ho máte v hlavě a určitě neodmítnete se znovu na tenhle film podívat.

Moje superbejvalka (2006)

Viděl jsem tenhle film, jen kvůli tomu, že ho dávali v telce a neměl jsem co dělat. Asi bych si ho už víckrát nepustil, párkrát jsem se zasmál, ale to zpracování...to je hrozný.

Gladiátor (2000)

Historický velkofilm s úžasnou hudbou. Určitě každý zná od Zimmera "The Battle", ale tento film není jen o hudbě, ale také o příběhu, hercích, režisérovi. Vždy když dávají tenhle film v televizi, tak nechám všeho a jdu se koukat. Já jsem nenašel, co bych tomuhle filmu vytkl, takže dávám plné hodnocení.

Temný rytíř (2008)

Absolutně nejlepší Batman, co kdy byl natočen! Všechno na 5 hvězdiček (režie, zvuk, střih, kamera atd), ale Joker nebo-li Heath Ledger tomu dodává ještě o hvězdičku víc. Této postavě nemůže vytknout vůbec nic, šílenství v celém filmu, kdy vám buší srdce, pusu máte otevřenou dokořan a očekáváte, co se stane. Jeden z mých nejoblíbenějších film.