Domek z karet (2013) (seriál)

... aneb moderní Games of Throne. Diplomacie, politika a strategie je hlavním hnacím motorem a musím říct, že nikdo by to nedokázal držet tak skvěle jako Kevin Spacey. Svinstva, které se v seriálu dějí vysoce přesahují explicitní scény 120 dní Sodomy. Dialogy a diskuze jsou až neuvěřitelné, myslím, že David Fincher a Joel Schumacher přesně věděli, proč do tohoto seriálu šli. Náročného diváka tohle prostě nemůže zklamat.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Ohromný krok zpátky oproti prvnímu dílu, obrovská urážka hry a skvěle vytvořeného hororového světa. Jediný bonus snad dávám za dodržení artworku.

Argo (2012)

Ze všech Affleckovo filmu je to nejslabsi. Přesto definitivne stoji za shlednuti.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Charlie je zpátky a s ním i jeho humor, který dosahuje stejné kvality jako v 2,1/2 muže. Problémem jsou ale ostatní hlavní a vedlejší herci, kteří jsou očividně nováčci a nedokáží navodit humorně uvěřitelnou atmosféru a držet tempo s Charliem. Po první serii dávám průměr, ale na druhé určitě ještě šanci dám.

Zabít tiše (2012)

Děj a celý ppříběh můžete shrnout do dvou vět a to nebudu vynechávat žádné detaily. O ději to ale není. Dominik se pokusil vytvořit mix klasických Tarantinovských / Richeyovských gangsterek a založit tak svůj film na dialozích, všeobecných konverzacích a vyhraněných situacích doprovázených zcelajistě jedněmi z nejvíce "vividních" scén, které jsem zatím ve filmu viděl. To, že je v tomto směru ještě amatér je známo z celého filmu, ale snaha se cení a vlastně se na to koukalo celkem dobře.

Můj otec je šílenec (2012)

Kdo by řekl, že Sandler nebude už dělat pouze trapné rodinné komedie. Pořád ještě umí trapné sprosté a nechutné komedie :-) Pokud s tím ale počítáte (proč by taky ne, když si na to vzal režiséra výborného Sex Drive) tak Vám tahle úchylárna v podání Sandlera a Vanilly Ice přroste k srdci :-)

Sinister (2012)

Hlavně ten soundtrack....

Až vyjde měsíc (2012)

Jsem hrozně rád, že mě tento film potěšil přesně tak jak jsem čekal a přinesl mi velmi krásné okamžiky a zahřátí u srdce. Anderson je poslední dobou sázka na jistotu.

Chata v horách (2012)

Ano, ano, ANO! Totální pocta všem béčkům. Konečně se někdo nebál upustit meze fantazii a nechat ji vyřádit ve všech možných směrech. Film prostě baví od začátku do konce, je skvěle natočený a hlavně má brilantní scénář.

Bitevní loď (2012)

Proč si Berg snaží hrát na Baye mi vážně nejde do hlavy...

Časové pásmo bylo změněno