Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)

Nevím proč mě to tak chytlo. Asi, že seriál je zasazený do normálního života normálních lidí co si ale občas skočí na Ukrajinu zabít nějakýho blbce či letí do Afghánistánu pro nějaký balíček. Asi by se to mé budoucí nelíbilo, ale já bych ten job bral. Jinak zasazení manželek do zajímavé, ale když je díl jen o nich tak to zase ne. Jen škoda, že se seriál zasekl a dál nepokračuje.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Miluji Charlieho Sheena, který vystupuje v plno perfektních filmů. Seriál má úroveň a průměr překonává jen stěží, ale vždy se na to rád podívám když se tedy nejedná o ty nové série.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jsem malý pívo a tak zombí žánr mám vcelku rád. Tento seriál je fantastický! Skupinka lidí co bojují o svůj život v průběhu apokalypsy. Dávám 5 hvězd i přes to, že druhá série se proslula kecama než-li akcí. ////12.11.2014 - Po dvou letech přehodnocuji svůj komentář, druhá série byla parádní naproti těm dalším. Spadlo to do toho co chtějí fanoušci, bohužel s nimi se já neschoduji. Jo.. 4* určitě, ale bojím se co bude dál.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

(Nejen) první díl přinesl boží pokoukanou. Dalo by se říci, že "dvojka" byla i lepší jak první díl. Hlavně v tomto kousku mi většina herců byla hrozně sympatická a to hlavně Chuck Norris., který sice moc nevystupoval, ale prostě je to opravdu moc sympatický herec a zbožňuji ho. Hláška Barney(Stallone): "Slyšel jsem taky, že tě pokousala kobra královská." Booker(Chuck): "Ano, ale po pěti dnech mučivé bolesti ta kobra umřela." byla zabijácká.---------Jinak druhý díl se poučil z nedostatků prvního a tak to všechno vypadalo líp, více humoru, lepší akce jen podle mého názoru horší děj. Na tu pátou hvězdičku to nedosáhlo, ale na ty čtyři kousky to má i se zavřenými oči.

Resident Evil: Odveta (2012)

S prominutím jen blázen může říci, že to je dobrý film! Bohužel film je poskládán celý z efektů, který nejsou zas tak ani dobré, takže se na to dívat je utrpení a přehnanost akcí je taky na to si vzít kvér a rovnou v kině se odstřelit. No peníze do toho dát je asi šílenství, ale co už.. je to Resident Evil, takže nic "super" jsem čekat vážně nemohl. 2*

Xena (1995) (seriál)

Nelíbí se mi to, ale ta jedna hvězdička je pro Lucy Lawless! :)

Muži v černém 3 (2012)

FIlm s takovým scénářem nezachrání ani Will Smith a kdyby on tam nehrál, tak se snad na to ani nepodívám. Když se tomuto vyhnete, tak se opravdu nic nestane, na druhou stranu je škoda to nevidět když by ta možnost byla. 2* to uteklo jen o kousek.

Méďa (2012)

Pěkná pohádka o medvědovi, který chlastá, hulí a užívá si sexu i bez penisu. Tento film je taková menší děvka, zaplatíte za něj, užijete si ho ale pak ho pošlete do pryč.. Bylo to dobrý a ze začátku jsem se velice zasmál. 3*

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Simon byl na tom to nejlepší, oblíbil jsem si ho. Zkouknout se to dá a na pěkný páteční večer ideální (tedy podle nálady), nepřekvapilo mě to ale ani nenadchlo. 3*