TRON: Legacy 3D (2010)

Po Počátku a Prokletém ostrově byl tohle nejlepší film roku 2010.Nikdy jsem nebyl fanda elektro music a už vůbec ne Daft punk ale sem to sedne jak prdel na hrnec a ještě vás to donutí si poklepávat nohou.Klasicky skvělý Bridges zbytek ansánblu zdatně sekunduje a vizualní stránka filmu je něco opulentního.Určitě zajdu ještě několikrát na tuhle "videohru" do kina a dám si jí i doma do sbírky

Jackie Brown (1997)

Nejlepší kousek od Tarantina,skvělá hudba,skvělý herci(obzvláště De niro s Grierovou),skvělý scénář prostě srdcovka.

Útok z hlubin (1999)

,,Je to jeden z nejchytřejších lidí na světě" ,,asi není zas tak chytrej,čůrá proti větru" :)

Spirit (2008)

Tolik jsem se po prvních fotkách na tento film těšil a teď nevim co k tomu říct a nebýt sprostej.Vydřžel jsem do konce jen kvůli přenádherné Eve Mendes.Celé je to pitomé až beďa,hlavní představitel mě bere asi jako trhač lístků v kině.Shit

Jumper (2008)

Snadno zapomenutelná blbina,z dobrého nápadu se nakonec nepodařilo vykřesat nic novátorského,Druhý den jsem horko těžko vzpomínal o čem že to celé bylo

Iron Man (2008)

Osobně stavím tento film jako jedno z nejzdařilejších komiksových zpracováni,dobrá atmosféra,rychlý spád,charismatický Downey Jr a slušivá Paltrow v pozadí.Příjemná nenáročná zábava

Dům na špatné adrese (2008)

Zajímavá sousedská studie,od teď si davám na mého souseda policistu setsakramenskej pozor :)

Poldové (2010)

Absolutni souhlas s Tosim

Svědkem zločinu (2008)

a to jen za to, ze se na Kim Basinger da jeste po tech letech porad koukat a umi na rozdil od tech ctyrech sparing partneru hrat