Mamma Mia! (2008)

Bohuzel, ale tohle jsem skoro nerozdychal. A to mam prakticky vsechny zucastnene herce rad.

Lost Highway (1997)

Schizofrenie nebude asi moc příjemná záležitost. Brilantní Lynch a spol.

Mazací hlava (1977)

Vizuální a zvuková složka bez naprosté chybičky.Téma odcizení se normálnu dokonalé.

Modrý samet (1986)

Doporučuji jako výchozí film k objevu Davida Lynche.

Třináct dní (2000)

Donaldsonův film dopadl lépe než jeho jiné režijní počiny.K.Costner v lepší roli než jsme ho v poslední době mohli vidět..

Maso a krev (1985)

Jedna z prvních kazet, která se mi na počátku 90.let dostala do videa a musím přiznat, že i přes příšernou kvalitu se mi film líbil. Škoda, že na něj v distribuci pozapomněli.

Showgirls (1995)

Film o holce, které se víc hmoty objevilo na hrudníku než v mozku. Tak co kdo čeká za velké myšlenky? Viděli jste někdo Kameňák? To je ten pravý horor, jen ho ve státech neznají. Naštěstí.

Posel budoucnosti (1997)

Ten film si takové kritiky určitě nezasloužil. Poletující americké vlajky, pomalé záběry už figurovaly v mnohem horších filmech. Čím si třeba vysloužilo XXX 80% to teda nevím.

Tanec s vlky (1990)

Tento film dlouhou dobu vedl můj osobní top ten. Vystřídal ho až Fincherův Klub rváčů. Bohužel se do naší vlasti nedostal delší režisérský sestřih. Možná někdy na DVD.