Ztracený svět: Jurský park (1997)

Proč ne? Nadprůměrný akční sci-fi made in S.Spielberg. Navíc peníze se nějak vydělat musí.

Jurský park (1993)

Ve své době se mnou zalomcovali triky. Karel Zeman musel bohužel kapitulovat. Mnohými kritizovaný děj se mi také líbil. Příroda si vždy najde cestičku. Mrkněte kolem sebe už je napochodu.

Schindlerův seznam (1993)

K filmu lze jen dodat. 1.Nechoďte na něj v doprovodu několika tříd pubertálních učňů. 2.Neabsolvujte potom téměř tříhodinový koncert Pink Floyd. Jsou to vyhozené peníze a oni se tak snažili.

Hook (1991)

Velice příjemný dětský film i pro dospělé. Bohužel mnohými nedoceněný.Výprava+hudba+Hoffman=*****.

Purpurová barva (1985)

Důkaz, že od Spielberga lze očekávat i neočekávané-SOCIÁLNÍ DRAMA. Bravurní režie i herecké výkony všech zůčastněných.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Nejslabší Indy? Nevadí. Dodnes mi dělá problémy chodit po zemi na kterou nevidím a pojídat mozeček, ikdyž z květáku.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Film, který by neměl uniknout žádnému dítěti. Člověk nebo mimozemšťan, proč nebýt přáteli.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Když jsem byl menší tak jsem vždy v napětí čekal za každým kopcem přistávací dráhu a barevné tóny. Bohužel nikdy nic.

Čelisti (1975)

Co asi dělali lidé, kteří bydleli roku 1975 v Miami Bech a vraceli se domů z Čelistí?