skaann

• 20.11.2011  18:32

WTF!?

• 11.7.2011  14:56
    Bílé jako sůl (2011)

Již dlouho sem neviděla takto zbytečný film. Příběh nudný a chvílemi docela absurdní, herecké výkony špatné, dialogy bez emocí atd.

• 21.3.2011  09:12
    Rango (2011)

Průměrný příběh, vtipy klasické animákovské, skvělá hudba a zpracování opravdu vynikající - vážně jsem věřila, že ten muž je herec. :-)

• 18.2.2011  16:32
    Absolvent (1967)

Naprosté zklamání. Děj skoro žádný, zápletka tuctová, konec až trapný. Div, že jsem neusnula... Co lze ocenit, je hudba.

• 6.2.2011  22:02

Jako horor je tento film jednoznačně odpad. Naštěstí jsem měla příležitost vidět ho v kině, kde se lidi váleli smíchy nad jeho absurditou, takže jsem si ho ve výsledku docela užila. Víc jak dvě hvězdičky ale určitě nemůžu, to je opravdu za tu atmosféru. :-)

• 23.12.2010  00:03

Příběh trochu o ničem, ale zpracováno moc pěkně...

• 16.11.2010  20:18
    Gejša (2005)

jistě zajímavé spracování, pro milovníky knižní předlohy však poměrně sklamání...

• 10.11.2010  16:21
    Taxidermia (2006)

Ať už tento film působí jakkoli, rozhodně se jedná o film velice zajímavý. Myslím, že označení horor je trochu zavádějící, Taxidermia je spíše film nechutný - rozhodně nedoporučuji pro slabší povahy. Já osobně se musela často smát, abych se nepozvracela (jak to značnou část filmu dělají postavy). Ráda bych nějak film shrnula, ale myslím, že je to nemožné, Taxidermia přináší zážitek tak nepopsatelný, že to prostě musíte vidět...

• 22.8.2010  15:53

Vůbec nechápu, co se komu na tomhle filmu líbí. Přiznávám, že seriál MASH neni zrovna můj nejoblíbenější, ale film je opravdu o ničem. Na začátku se dovíme, že válka brzy zkončí a pak jen celou dobu čekáme, kdy se tak stane. Do konce války se ve filmu alespoň něco děje, ale pak přícházejí nekonečné scény o ničem - každý člen osazenstva nám večer před odjezdem domu sdělí, co bude po válce dělat, a ráno se pak všichni loučí, což vypadá tak, že každý z hlavních hrdinů se musí při odjezdu rozloučit se všemi, kteří zatím neodjeli. Kdyby film zkončil o hodinu dřív, jenom by mu to prospělo a i tak by byl dost dlouhý.

• 13.8.2010  22:05

Jediné, co opravdu oceňuji, je hudba. Jinak nic moc.

• 11.8.2010  22:47
    Terminátor (1984)

Dobrý nápad, realizace nic moc. Děj by se dal shrnout maximálně do dvou vět. Ve své době byl jistě velkolepý, dnes mě tedy rozhodně nijak nenatchnul.

• 7.8.2010  15:14
    Lady XXL (2006)

Příběh o tlusté ošklivé hloupé černošce. Tohle může zabrat jedině v Americe, protože tam je takových hodně. Mám pocit, že to byl pokus o napodobení Bridget Jonesové - větší, tmavší a pitomnější. Celkově dost trapné a absurdní. I když je fakt, že kdo jiný než afričan by mohl chtít takový prase, určitě ne ale doktor, spíš nějaký zoufalec.

• 29.7.2010  14:48

Docela příjemná pohádka. Mám ohromnou chuť na čokoládový puding. :-)

• 29.7.2010  12:57
    Ospalec Tom (1951)

Těžké ráno po vydařeném tahu. Všichni to známe. :-)

• 27.7.2010  22:39
    Matrix (1999)

Naprosto skvělé sci-fi, originální a dobře propracovaný nápad, efektní triky. Kéž by tak chtělo být více takových.

• 27.7.2010  22:34

Jen další prodlužování trápení již tak dost znectěného fenomenálního prvního dílu. Jako když vás někdo řízne a pak se vám v ráně začne hrabat. A když už máte pocit, že utrpení končí, začne nanovo. Děj stále nulový, efekty už vás nijak nepřekvapí.

• 27.7.2010  21:27

Naprosto zbytečné pokračování velkolepého díla. Děj prakticky žádný. Scény, kdy se na sebe Neo a Trinity sápou jsou úplně mimo mísu. Původní film byl originální a nápaditý, pokračování jen parazituje na jeho úspěchu. Vlastně spíš dojem z prvního dílu kazí. Co ale nelze tvůrcům upřít jsou efekty, v kině to musela být bomba, doma v televizi to zas až tak nevynikne. Původně jsem chtěla dát 3*, ale vzhledem k tomu, že film ani po více jak dvou hodinách poměrné nudy neměl konec, víc jak 40% si nezaslouží.

• 25.7.2010  22:03

Trochu zbytečné pokračování úspěšného filmu. Děj téměř nulový, ale i tak docela příjemná podívaná.

• 24.7.2010  23:37
    Gympl (2007)

"Válku na ně! Totalitu a pak válku!" Snaha ukázat, jak to chodí na dnešních gymplech. Dospělé role jsou skvělé, ale většina představitelů žáků gymnázia stojí za nic. Dala bych 2*, ale přidám ještě jednu za hudbu, i když to neni úplně můj styl.

• 24.7.2010  10:51

"Osud člověka může být nádherný"

• 23.7.2010  23:14
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Tenhle seriál by měli povinně sledovat všichni! Možná by je pak přešly kecy typu, jak to bylo za komunismu skvělý a že se lidi vlastně měli dobře. Skvělá ukázka života za minulého režimu z pohledu rockerů, kteří to tenkrát opravdu neměli lehké.

• 23.7.2010  22:34

Skvěle gradující komedie. Z počátku si říkáte, co na tom filmu všichni mají, ale ke konci už se smějete jako blázen. Za celkový dojem z filmu dávám tam 70%, zbytek dopní naprosto vynikající hudba.

• 23.7.2010  22:17
    Počátek (2010)

Počátek - tak trochu vykradený Matrix. Další film o tom, jak se vám někdo snaží vysvětlit, že realita, ve které žijete, nemusí být skutečná. V tomto filmu je rozebírána tématika snů - mohou nám poskytnout příjemný únik od reality, ale mohou být díky tomu i velice zrádné, nic se totiž nesmí přehánět. A co teprve když se někdo snaží dostat do našich snů a tedy i do naše podvědomí? Naše podvědomí se přirozeně tomuto útoku zvenčí snaží bránit, ale dokáže to? Pokud vás zajímá tématika snů, Počátek ve vás zanechá silný zážitek. Rozhodně doporučuji zajít na tento film do kina, na malé obrazovce by mohl trochu ztratit na kouzlu. Po odchodu z kina, ještě nabitá dojmy, jsem film hodnotila 5*, když jsem pak začala nad filmem přemýšlet, určitě bych mu minimálně jednu vzala. Například děj je (podobně jako u Matrixu) téměř žádný. Myslím ale, že ve výsledku si Počátek za celkový dojem, skvělou hudbu, efekty i nápad těch 5* zaslouží. Navíc je zde i pár poměrně humorných míst.

• 22.7.2010  23:13

"Neexistuje rovnoprávnost, vždycky někdo vyhraje..." a vy celý film čekáte, kdo to bude. Film je dialogem mezi dvěma zkaženými existencemi. Ona je mladá krásná herečka, které nejvíce záleží na jejím vzhledu, je povrchní, nafoukaná chorobná lhářka, která ráda manipuluje s lidmi. On je novinář ve středních letech, který se zpočátku jeví jako seriózní muž, docela rychle však poznáváme, že umí být poměrně hrubý a ve výsledku se ukáže jako podrazák, který ovšem dojíždí na svou naivitu a opovrhování Katjou, která bohužel pro něho je sice možná hloupá, ale je větší mrcha, než čekal. Film je zajímavým psychologickým dramatem nabitým emocemi, kde chvíli jste na jedné a hned zas na druhé straně. "Všechny mezilidské vztahy jsou nedorozumnění. Partnerské taky." - Tato věta z filmu je podle mne i jeho obsahem.

• 22.7.2010  21:11
    Mamba show (TV pořad) (2010)

Hosti za moderátorku nemůžou...

• 20.7.2010  20:39

Řecká mytologie na způsob Harryho Pottera. Děj lehce o ničem, ale rozhodně se podle mě nejedná o výrazně špatný film. V kině bych z toho asi za ty peníze dvakrát odvázaná nebyla, ale jinak dám klidně 3*.

• 19.7.2010  23:01
    Salon krásy (2005)

Podle mě docela příjemná oddechová komedie, kde je navíc dobře vidět, jaké mají problémy černí mezi bílými i naopak. Gratuluji všem, kdo tomuto filmu dali jednu hvězdu, asi jste moc špatných filmů neviděli.

• 18.7.2010  14:31
    O podezíravém králi (TV film) (1989)

Docela pěkná pohádka o žárlivosti a co všechno dokáže. Ať už žárlivost matky na ženu svého syna či žárlivost manžela.

• 18.7.2010  13:08
    Hulk (2003)

Hezky udělaný film, ale děj se vleče a konec je dost mimo.

• 18.7.2010  09:47
    Sim Salabim (2008)

Super humorný filmeček podbarvený pěknou hudbou. Kdyby tak takhle chtěly vypadat všechny večerníčky...

<< předchozí 1 2 3