Matrix Revolutions (2003)

Jen další prodlužování trápení již tak dost znectěného fenomenálního prvního dílu. Jako když vás někdo řízne a pak se vám v ráně začne hrabat. A když už máte pocit, že utrpení končí, začne nanovo. Děj stále nulový, efekty už vás nijak nepřekvapí.

Matrix Reloaded (2003)

Naprosto zbytečné pokračování velkolepého díla. Děj prakticky žádný. Scény, kdy se na sebe Neo a Trinity sápou jsou úplně mimo mísu. Původní film byl originální a nápaditý, pokračování jen parazituje na jeho úspěchu. Vlastně spíš dojem z prvního dílu kazí. Co ale nelze tvůrcům upřít jsou efekty, v kině to musela být bomba, doma v televizi to zas až tak nevynikne. Původně jsem chtěla dát 3*, ale vzhledem k tomu, že film ani po více jak dvou hodinách poměrné nudy neměl konec, víc jak 40% si nezaslouží.

Mamba show (2010) (pořad)

Hosti za moderátorku nemůžou...

Blonďatá a blonďatější (2007)

Oddechová komedie o dvou hezkých hloupých blondýnkách, které mají víc štěstí než rozumu. Rozhodně si nemyslím, že se jedná o jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděla, i když je pravda, že znovu už ho vidět nemusím. Navíc musim ocenit, že film si na nic nehraje, prostě to měla být komedie o hloupých blondýnkách a ta to taky je.

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)

Už jsem viděla i horší filmy, v tomhle se alespoň pořád něco děje a má jasně daný děj, to se vám u všech filmů nestane. Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekala, takže mě ani nemohl sklamat. Navíc obsahuje pár docela povedených hlášek a je dobrou ukázkou některých lidských vlastností a kam až jsou lidé schopni zajít kvůli penězům a majetku.

Elvis nebo Samuraj? (1998)

Tenhle film je taková absurdní blbost, až se tomu musíte smát. Dávám plus za hudbu.

Čarodějky (1998) (seriál)

Z počátku se jednalo o poměrně zajímavý seriál s nápadem, ale postupně neuvěřitelně upadá...

Moje štěstí (2010)

Po shlédnutí tohoto filmu máte pocit, že jste promarnili 2 hodiny svého života. Jedná se o sled nesmyslně za sebou jdoucích scén, které spolu na první pohled vůbec nesouvisí. Film navíc obsahuje dlouhé záběry o ničem. Když se ale nad filmem zamyslíte, nejspíš měl opravdu děj. Po dalším zamyšlení možná najdete i hlavní postavu. Jde o příběh muže, jemuž jako malému chlapci vojáci téměř před nosem zabili otce a on zůstal úplně sám. Je od té doby němý a ostatní se mu neustále posmívají a nikdo ho nebere vážně. Postupně se tato postava objevuje v různých scénách, kde nikdy nehraje hlavní roli a proto ji člověk na první pohled nepřikládá moc velkou váhu. Autor tohoto filmu točil až dosud převážně dokumentární filmy, což se na snímku docela podepsalo. Jedná se vlastně o zobrazení poměrně drsného života v Rusku.

Podivný případ Angeliky (2010)

Podivný případ Angeliky je film téměř bez děje a prakticky o ničem s dlouhými záběry, při kterých máte pocit, že se film zasekl. První polovinu filmu nevěřícně koukáte, jak někdo mohl vypustit do světa takovou ptákovinu a druhou polovinu se už musíte absurditě filmu smát. Vrcholem filmu je, když po prozkoumání hrudníku hlavního hrdiny stetoskopem, který ani nemá nasazený v uších, doktor prohlásí, že neslyší srdce. Dávám jednu hvězdičku za atmosféru v kině na MFF KV, kde si vydrživší tu druhou půlku filmu docela užili. :-)