• Thriller

Ohnivá liška (1982)

To docela koukam no na tehdejší dobu, to musela bejt fakt pecka. I na dnešní dobu koukatelný film ! Efekty samozřejmě berte i když s malou rezervou ale přeci jen.

Dvojitý agent (2011)

Dobrý film, kdo má rád špiony a podobně, tomu se myslím bude líbit. Herci se na to hodí všechno OK za mě.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Film se mi líbil, proč ? Parádní herecké obsazení. Film má spád a zápletka je krásně gangsterská. Co očekávat ostatně od filmu, který je zaměřen na tuto dobu. Co ještě vyzdvihnout, ve filmu není nesmyslné romantické klišé ! Film si nehraje na nic víc než je. Nechápu přechytralé názory na filmy obecně, jakoby snad jejich autoři vystudovali filmařskou nebo žurnalistickou školu - těm se totiž říká kritici. Jsem běžný divák a mě se film líbí a jestliže, je běžný divák cílovou skupinou, potom to dává smysl. Aspoň mě.

Chata v horách (2012)

Film mě zaujal nápady, vtipem i odpovídající délkou. Už hned na začátku super huličskou teleskopickou fajfkou na tu nezapomenu. Všechny ty příšery no paráda :)

Práskač (2013)

Mě film příjemně překvapil a nejen THE ROCK v něm odvedl solidní výkon. Amící tam holt to I LOVE YOU musí mít ale co...

Muž z oceli (2013)

Výborné herecké obsazení. Vydařená režie, parádní efekty a inteligentní zápletka. Mimochodem, skvělý soundtrack.

Mlha války (2003)

Krásně strukturovaný dokument o jednom z nejzajímavějších lidí.