• Thriller

Kráska a zvíře (2014)

Perfektně zpracované i natočené. Skvělé efekty al pán prstenů...

Oceány (2009)

Nejlepší dokument o moři co jsem kdy viděl. Jeden z nejlepších dokumentů co jsem kdy viděl. Super !

Agent na útěku (2012)

Celkem v pohodě akční film. Kdo má rád 96 hodin nebo Borna, přijde si na své.

Životní šance (2013)

1 hvězda je, za příběh. 2 hvězda za humor. 3 za příjemně natočený film. 4 za nápady a výpravu. Byl jsem, užil si to a byl mile překvapen. Pohodový film o opeře, životnímu příběhu, lásce a umění vůbec.

Plán útěku (2013)

Kdo má rád alespoň jednoho z protagonistů, nebude rozhodně zklamán. Klasika, tvrďáci ve věku co si spolu parádně zahráli. Kdo hledá intelektuální drama nebo něco extra chytrého, ať kouká na jiné filmy. Vůbec nemám k filmu co dodat.

Bídníci (2000) (seriál)

Neskutečná plejáda hereckých hvězd, dokonce i Čeští herci. Klasické zpracování Hugovo knihy. Co dodat. Kdo nemá rád tento žánr, ať se filmu raději vyhne. 95%

Podezření nula (2004)

Film jsem viděl 2x. Myslím si, že je nepochopen nebo neuznán no nevím ale působí to tak na mě. Myslím špička svého úzkého zaměření. Kdo má rád Lynche a podobně, přijde si na své. Herci odvedli perfektní práci.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Radost hodnotit. Plejáda skvělých herců, akce i humor. Kdo vyrostl na těchto hvězdách je pro něj série Expendables povinností.

Poldové (2010)

V pohodě film s B. Willisem a ukecaným černochem. Nemám s tím jedinej problém. Sranda pohoda a celkem i vtipný. Slušný hudební pecky.

Podraz (2011)

Celkem normální akčňák, nevim co na něm vidí všichni tak hroznýho.