Klan létajících dýk (2004)

Proč taky nemáme takové bambusové lesy?..Naprosto kouzelné prostředí, kde by chtěl žít snad každý. Krásná hudba, která celý příběh dobře doplňuje. Ziyia Zhang je opravdu krásná a její "slepotu" jsem ji věřila po celou dobu. Vizuálně se mi nejvíce líbila scéna, při které Andy Lau vystřeluje šípy v lese. A taky scéna, kdy jede po louce na koni a ze sedla sbírá květiny, to musím taky někdy vyzkoušet, ale nemyslím, že budu tak úspěšná.:)

RRRrrrr !!! (2004)

Ano, je to hodně hloupé a praštěné, ale učel to splnilo. Velká nálož vtipných scén a hlášek, na které nejde nezapomenout. A pozor - "Začíná noc!".."Drž hubu!"

Uvnitř tančím (2004)

Nečekala jsem, že by mě tenhle film mohl tak dostat, protože jsem ho viděla úplnou náhodou a nevěděla jsem vůbec, oč jde. Rory O’Shea je energický, drzý, arogantní, odhodlaný jít si za svým, svéhlavý s bláznivými nápady a rozhodně to není člověk, který by si nechtěl svůj život užít naplno. I když mu to zrovna neulehčuje jeho životní situace. Když se v novém domově spřátelí s Michaelem, otevře se mu možnost, aby žili společně mimo domov pro invalidy. Úžívají si život naplno, jak to jenom jde a i když nic není lehké a ani růžové, je jim dobře. Nevydrží to však věčně a ozve se nemoc, kterou trpí Rory. Scéna, kdy už je Rory v nemocnici jsem nikdy nezvládla beze slz, vlastně ani minuty předcházející téhle scéně. Absolutně jsem nečekala, že se stane, to co se stalo, protože jsem o jeho nemoci nic neveděla a vůbec by mě to nenapadlo. Po hektolitrech slz jsem si uvědomila, že je neskutečné, jak lidé dokážou být odhodlaní jít si za svým cílem a splnit si své sny. Rory O’Shea je je stále tady a taky úžasný výkon Jamese McAvoye!

Naesarang ssagaji (2003)

Střeštěná romantická komedie, která má spoustu nechutných scén, ze kterých je vám na blití. Ale když vypustím ty nechutné scény a celkem ujetý a přeplácaný konec, tak ten zbytek mě dobře bavil. Znuděný Hyeong-jun si vymyslí dobrou zábavu na 100 dní, ale asi netušil, co z toho vzejde. Jasně, děj je celkem prostý, ale aspoň u toho člověk nemusí moc přemýšlet a zasměje se. 6.5/10

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

Na to, že moc humor Jacka Blacka nemusím, jsem se skvěle bavila. Pouhé tři minuty, ale i přesto jsem se smála snad po celou dobu. Zapeklitá otázka, co udělat s nebezpečným prstenem, byla "radikálně" vyřešena.:D

Cesta do fantazie (2001)

Jak se říká - fantazii se meze nekladou. A tady to tak rozhodně je. Miyazaki je prostě neuvěřitelný! Úžasný film, na který se ráda koukám znovu a znovu.

Blood: The Last Vampire (2000)

Temná, drsná Saja zabíjející Chiropterany bez jakékoli milosti,ať už je u toho sama, nebo je kolem spousta lidí. Celkem zajímavá animace. Přesto mě to nijak výrazně nenadchlo, i když to temné prostředí, ve kterém se celý děj odehrával, mělo něco do sebe. Rozhodně jsou to lepší 3*. Mnohem více se mi líbil seriál Blood+.

Klub sráčů (2000) odpad!

Asi nerozumím tomuhle stylu humoru, po třech minutách a půl pro mě tento film skončil.

Requiem za sen (2000)

Drogy a nejen ony - fajn jen do doby, kdy máte peníze, bez nich začínají problémy. Na začátku filmu, kdy vše šlo dobře, jsem tušila, že během chvíle se všechno zvrtne. Ale že až tak, to by mě nenapadlo. Na konci jsem musela 10 minut vstřebávat se slzami v očích celý děj a hlavně konec filmu, protože ten je myslím dost rozhodující. Musím podotknout, že lednička s jídlem by děsila i mě a z komentátora reality show mi pomalu začalo hrabat taky. Herecké výkony jsou obdivuhodné, nejen Jared Leto tu hrál jednu ze svých nejlepších rolí. Hodně dobrá režie a skvělá hudba. Úžasný a zárověň deprimující počin Darrena Aronofského.

Johanka z Arku (1999) (TV film)

Neviděla jsem druhou verzi tohoto filmu, ale tahle pro mě byla vynikající. Je to už hodně dávno, co jsem ji poprvé viděla, ale přesně si to pamatuju doteď. Celkově hudba, herci, prostředí.. ráda se na ni podívám znovu a znovu.