Interstellar (2014)

Právě jsem strávil 60 let ve vesmíru a vrátil se zpátky na zem, kde to celé trvalo jen 160 minut..... MIND BLOW.... 1000000%.... @POMO: o ten návrat z vesmíru na Zem právě jde, uvědomit si, že neexistuje žádné tam ani tady, ale že jsme mysl existující mimo časoprostor... že prostor i čas se mění, ale naše mysl zůstává a to je to, co jsme.. tak jsem to pochopil já, logika mě je fak fuk, každý si najde to svoje. MUST SEE

Falešní poldové (2014)

Dlouhé, ne moc vtipné a nemá to koule. "Don't be such a pussy" se tam opakuje asi 100x až je to trapné. Asi se tím snažili sdělit nějaké poslání? Člověk by řek, že to bude cool, stejně to byla nuda.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Fakt super sranda! Takhle měl vypadat originál :-D ...odcházel jsem s pocitem, že mě nikdo nemůže zastavit :) Moje romantické touhy však byly podrážděny a neuspokojeny, takže musím za 4.

John Wick (2014)

Headshot, headshot, multi kill... "Mlátička" je pro tenhle film správný výraz :D ...nemám, co vytknout. Now get what you want or die!

Vanishing Point (1971)

Větší hovadinu jsem neviděl, auta mám sice rád (rychle a zběsile) a dlouhé scény mi nevadí (vesmírná odysea nebo odnikud někam), ale tohle byla nuda k nevydržení... pro filozofování nad omezováním svobody člověka, tím, že je stíhán za rychlou jízdu, by stačil 5 minutový film... dávám 1 bod za tu nahatou holku na motorce.

Hráč (1992)

Poutavý a zajímavý příběh, chvílemi méně logický, nezklame ani nenadchne. Oštítkování filmu jako "komedie" je úplný nesmysl. Jedná se v první řadě o detektivní krimi a není to o nic vtipnější než Kolombo.

Co s láskou (2014)

To si snad dělají prdel, za tohle jsem dal 150 kč? Asi 2 sekundy jsem ještě myslel, že hlavní aktér vstane z mrtvých, ale brzo jsem pochopil že to myslí vážně. Život jako noční můra, tak nějak bych charakterizoval tu jejich "lásku", jako ztráty a nálezy. "Žili šťastně až do smrti", to je to, za co jsem platil... aby mě brali iluze, na to nemusím chodit do kina :D Takže fakt romantika jako prase, ale emocionálně vypjaté to bylo, to jo, jestli jsem šel do kina s jednou vráskou, tak pak jsem odcházel se dvěma :D