Damned by Dawn (2009)

Slabý,žádnej nápad a hlavně bez napětí,spíš než horor to byla komedie.A to ječení bylo spíš k smíchu,tenhle rádoby horor se prostě nepovedl...

My iz buduščego 2 (2010)

O něco málo horší než 1.díl.Válečné filmy mám rád+cestování v čase nemělo chybu.Výborné válečné scény a efekty,které filmu hodně dodaly.Škoda,že 3.díl nebude,rád bych se podíval.

Zpátky na frontě (2008)

Hodně povedenej film o cestování v čase z Ruska,kdy si partička mladých lidí uvědomí,že válka nebyla taková sranda,jak si mysleli a hledali zbytky po padlých z 2.světové války.Museli se ale vrátit v čase,aby na to přišli.Zdá se mi skoro neskutečný,že to natočili Rusové,protože to opravdu nemělo chybu.

Hamilton: V zájmu státu (2012)

Byl to takový lepší průměr,skvělé momenty a akce se střídaly s hluchými místy a bylo to vše celkem předvídatelné,ale na to,že to natočilo Švédsko,tak klobouk dolů.

Šest výstřelů (2012)

Tenhle film se mi teda líbil.Vypadá to,že Jean-Claude je zpátky,ukázal že stále umí,i když věk je na něm už vidět,ale bylo to napínavé od začátku až do konce a hlavně to mělo děj,akce a spád.

Policejní mafie (2012)

Zase tak špatný to nebylo,prostě průměr.Jestli je jen polovina pravda,jak je to ve skutečnosti,tak je to smutný.Byl to celkem napínavý film,na který se dalo dívat a kupodivu jsem se nenudil a čekal,jak to dopadne.Dopadlo to podle očekávání,ale prostě tady jsem fandil policii.Film neměl vyloženě hluchá místa a ty 3 hvězdy si to zaslouží.

Hvězdná pěchota: Invaze (2012)

Je to hezká podívaná a vůbec,zabral jsem se do filmu a úplně zapomněl na to,že je animovaný.Tak mě to vtáhlo do děje a byl jsem napnutý,jak to dopadne a kolik jich přežije,i když se dalo čekat,že málo.Brouci dobrý,napětí dobrý,od poloviny se to už celkem opakovalo,ale 4 hvězdy si to zaslouží.

Brestská pevnost (2010)

Je vidět,že v Rusku umí udělat dobrej válečnej film,ale že k tomu udělaj i dobrý efekty jsem fakt nečekal.Tenhle film se povedl i včetně děje.

Hra pro jednoho (2012)

Tak Dolph Lundgren se nezaplete a nestává se terčem,ale je to Cuba Gooding Jr,každopádně je to takový průměrný(podprůměrný) film,kde na Lundgrenovi je vidět už jeho věk,i když je pořád namakanej a na nic lepšího už se nezmůže.Cuba zase do všeho zaplete city a vzpomínky,ale tak nějak uměle...je to vlastně film o dvou nájemných vrazích,kteří pracujou pro Rusáky v Praze,ale moc akce tam není a napětí žádný...

Chata v horách (2012)

Posledních 20 minut stojí za 2 hvězdy,jinak to za nic nestálo.Slátanina bez napětí,co si hrála na horor,který prostě nebyl...podle komentářů jsem čekal fakt pecku,ale bylo jen zklamání...při tomto filmu jsem fakt neměl potřebu někoho držet za ruku...