• Pohádka
  • Romantický

Šestej smysl (2012) (seriál)

Detektivní seriály mám ráda, když v něm jsou sympatické hlavní postavy a vtip, mám jej o něco radši. Přidejte mi Michaela Clarka Duncana a o mojí přízeň máte postaráno. " Šmrncněte" to Sběrateli kostí a budu chrochtat blahem. Já osobně bych snesla i druhou sérii.

Machři 2 (2013) odpad!

Hodně, hodně, hodně špatná komedie. Člověk si myslí, že už to trapnější být nemůže. Chyba, může. Prostě nedokážu pochopit, proč takový věci někdo točí. A proč v tom někdo hraje. A jak jsem to, sakra, mohla dokoukat až do konce? Naprosto zbytečný film, který stoprocentně už nikdy neuvidím.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Ztráta času. Když si rok poté, co jsem si film pustila, nepamatuji, jestli jsem ho dokoukala do konce, je tu zřejmě něco špatně. Ještě ke všemu, když ve filmu hraje Nicholson a Paul Rudd. Ten je taky jediným důvodem, proč dávám alespoň jednu hvězdu.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Jasně, žádná intelektuální zábava to není, ale to od toho snad ani nemůže nikdo očekávat. Účel pobavit splnilo, alespoň u mě. Za vše snad hovoří, že jsem Zahulíme, uvidíme 3 původně zapnula jen na chvilku než začne jiný film. Hádáte správně, na původně plánovaný film už nedošlo a já se záchvaty smíchu dokoukala tento. Odreagovačka, u které člověk vypne a kde nechybí můj oblíbený Neil Patrick Harris.

Co den dluží noci (2012)

Přesně film dle mého gusta. Nechala jsem si den na promyšlení než napíšu hodnocení, ale vlastně se nic nezměnilo. Původně jsem film pustila náhodou a chtěla ho mít jen jako kulisu k ostatním věcem. Nešlo to. Film mě vtáhl do děje a už jsem se od něj nedokázala zvednout. A přesně to, dámy a pánové, od takového filmu očekávám.

Pravidla vášně (2002)

Tenhle film asi každý nezkousne, ale mě chytl a už nepustil. Stejně jako šílený pohled Van Der Beeka, který mě svým psychopatem uchvátil a dokázal, že něco umí a není jen přeslazeným Dawsonem s bolavým srdíčkem. Nedokážu vysvětlit čím, ale ten film mě prostě nadchl na první dobrou a ani druhý, třetí a xtý shlédnutí s tím nic neudělalo. Naopak miluji ho víc a víc. Ta syrovost, která z filmu čiší, mi nedala spát a já ho chtě nechtě musela zařadit do své topky. A i když jsem viděla několik dalších velmi dobrých filmů, milejších, s propracovanějším příběhem a zápletkou, žádný ho nedokázal odsunout. Je to zkrátka taková moje srdcovka, ale chápu, že ne všichni si k němu najdou cestu.

Hanebný pancharti (2009)

Tarantino je můj oblíbenec, jeho filmy mě zkrátka baví a přijdou mi geniální. Jasně, asi nikdy nic nepřekoná Pulp fiction, ale tohle prostě šlape jak má. Je to nadupaný, vtipný, nechybí akce, herci výborní. Christoph Waltz přímo exceluje. Těsně v závěsu Fassbender a Pitt je taky slušný. Zkrátka herecký koncert pod taktovkou Tarantina.. Nejprve jsem to viděla s dabingem, později v originále a byla jsem ještě nadšenější a dosud mě nadšení nepustilo. Nevím jak Vy, ale já si při filmu i po něm chrochtala blahem. Plus u mě má i za finish. Zkrátka Tarantino, jak ho mám ráda.

Italština pro začátečníky (2000)

Jeden z filmů, ze kterého jsem po skončení nebyla odvařená, spíš mi přišel průměrný. V následujících hodinách se mi to ovšem rozleželo a jsem si jistá, že jsem tento milý a na nic si nehrající film neviděla naposled. Jasně, konec nebyl možná úplně reálný, ale lidé mají rádi happyendy. A já taky, takže jsem ve finále jednu hvězdu přihodila.

Setkání v červenci (1978)

Výborný Tomáš Holý, který mě v žádném filmu nezklamal. Zakázaná letní láska, skvělý Kaiser.. Film dle mého gusta.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Na herectví Anny Faris moc nejsem, ale abych ji nekřivdila, není její vina, že jsem si Ally nedokázala oblíbit. Byla tak pitomě napsaná, že s tím Anna nemohla nic moc dělat. Chrise mám ráda, ale ani on mě tu neoslnil. Předvídatelnost tomuto dílku nezazlívám, vždyť předvídatelných, ale dobrých romantických komedií je spousty. Když jsem četla, o čem film je, přišel mi námět jako dobrý nápad, jeho potenciál ovšem nebyl ani zpola využit, škoda. Kdybych si nechala What's your number ujít, o nic extra bych nepřišla. Film jsem viděla zhruba před 14 dny a nejsem schopná si vybavit nic, čím by mě film zaujal a za další měsíc nejspíš ani nebudu vědět, že jsem takový film viděla. A rozhodně mě to nemrzí.