Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 3 body
wega.bn
Marián Reško
Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Horor
Krimi
film
TV film
seriál
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Crash
(2004)
Fontána
(2006)
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
Zelená míle
(1999)
Černí baroni
(1992)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Requiem za sen
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
fleker
T-wins
I'mTelko